CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 13765|Reply: 169

[Tempatan] contoh keluarga bahagia. lelaki kena baca!

Post time 1-5-2016 07:58 PM From the mobile phone | Show all posts |Read mode
Rawang: “Saya doakan suami menjadi pemimpin yang baik dan bertanggungjawab. Sekali gus dapat mendidik kami berdua menjadi isteri solehah,” kata Ummu Aiman Mohd Sani, 27.

Ummu Aiman, isteri pertama kepada Dr Mohd Salman Mohd Sabri, 33, berkata demikian selepas menyaksikan perkahwinan suaminya dengan Nurul Mubaraqah Najri, 21, dalam Majlis Akad Nikah Secara Beramai-ramai di Masjid Cahaya Iman di Bandar Country Homes, di sini, semalam.

Menurut Ummu Aiman, dia berharap kesediaannya berpoligami mampu menjadi contoh kepada masyarakat di luar sana.

“Saya harap ia (keluarga) menjadi model keluarga poligami kepada semua,” katanya yang mengalu-alukan kehadiran Nurul dalam keluarganya.

Mohd Salman pula berkata, dia berharap kedua-dua isterinya dapat menjalin hubungan yang baik.

Dapatkan akhbar Harian Metro untuk berita selanjutnya.

- See more at: http://www.hmetro.com.my/node/134575?m=1#sthash.DCNVtdbK.dpuf

Ummu Aiman tak boleh celen Ummu Jah....

Apabila suaminya dah tak larat menghenjut, di khabarkan Ummu Jah akan mememagang  betis suaminya seperti memegang handle wheel-barrow dan tolong mengangkat dan menurunkan sekali gus membantu suaminya mengepam bini terbarunya....

Itu baru isteri mithali dan dijamin syurga namanya....

Wallahualam.

Maideen. replied at 1-5-2016 08:17 PM

Apabila suaminya dah tak larat menghenjut, di khabark ...

Tinggi betul imaginasi ko maideen, nnt klu dh xlarat boleh lh suruh bini ko buat wheel barrow style... harap ko blh beri tunjuk ajar...

turboturtle replied at 1-5-2016 08:25 PM
Tinggi betul imaginasi ko maideen, nnt klu dh xlarat boleh lh suruh bini ko buat wheel barrow styl ...

Aku rasa ko tak faham.... Ummu Jah pegang ke dua dua kaki suaminya (macam memegang handle wheelbarrow) dan mengangkat dan menurutkannya keatas dan kebawah untuk membantu suaminya mengepam bini terbaru suaminya.

Pada Maideen itulah isteri yang paling mulia disisi Allah SWT.

Wallahualam.

Gambar hiasan- wheelbarrow.

Maideen. replied at 1-5-2016 08:42 PM
Aku rasa ko tak faham....  Ummu Jah pegang ke dua dua kaki suaminya (macam memegang handle wheel ...

Aku paham, tp teknik wheel barrow ni diasaskan oleh maideen...jika ada ummah vatican bertanya bagaimana jika seorg suami yg lumpuh @ tak larat nak jimak isterinya adakah harus, mungkin maideen blh keluarkan fatwa kepada ummah vatican...kita ada kaedah baru, maka ummah vatican perlu menggunakan kaedah diasaskan oleh maideen iaitu wheel barrow sex style, maideen perlu tunjuk demo cara praktik nanti dibimbangi mereka tidak faham...

Mungkin maideen perlu menyarankan mereka masuk kedalam wheel barrow utk nikmat yg lebih...crooootttt

Kalau mampu beri nafkah zahir dan batin..tak jadi masalah..saya setuju je..

Follow Us
turboturtle replied at 1-5-2016 08:55 PM
Aku paham, tp teknik wheel barrow ni diasaskan oleh maideen...jika ada ummah vatican bertanya baga ...

Ummah vatican pon banyak bini gak ker? Prrrrrrrrrrrrpfffffftght

Maideen~Faham keintellectualan lobai.....

Amandaa replied at 1-5-2016 08:56 PM
Kalau mampu beri nafkah zahir dan batin..tak jadi masalah..saya setuju je..

Babe..ko kena belajar teknik wheel barrow utk nikmat lebih...

Maideen. replied at 1-5-2016 09:00 PM
Ummah vatican pon banyak bini gak ker? Prrrrrrrrrrrrpfffffftght

Maideen~Faham keintellectuala ...

Din ajar aku teknik kete sorong ni...nnt blh aku turunkan teknik ni kat bini aku...aku ada 5bijik kete sorong kat rumah, bayar cash xde utang2..

kelakar pulak komen2 kat atas

Oklah kalau dah setuju bermadu dan nak memberi contoh pada masyarakat kat luar katanye.

turboturtle replied at 1-5-2016 09:02 PM
Babe..ko kena belajar teknik wheel barrow utk nikmat lebih...

Eh?..boleh 3some dengan madu ke?..maaf saya tak habis mengaji bab nikah kahwin ni..

Amandaa replied at 1-5-2016 09:05 PM
Eh?..boleh 3some dengan madu ke?..maaf saya tak habis mengaji bab nikah kahwin ni..

Yg tu ko kene tanya meden...dia kata ummu jah tu rilek je 3some guna teknik wheel barrow style...klu ko nk belajar jgn lupa bawak kete sorong nnt meden marah

turboturtle replied at 1-5-2016 09:09 PM
Yg tu ko kene tanya meden...dia kata ummu jah tu rilek je 3some guna teknik wheel barrow style...k ...

Oh kereta sorong takde lah pula..kena pinjam kat phua chu Kang nanti..

turboturtle replied at 1-5-2016 09:04 PM
Din ajar aku teknik kete sorong ni...nnt blh aku turunkan teknik ni kat bini aku...aku ada 5bijik  ...

Kata faham.... Bini kena banyak lah tambhi....bukan wheelbarrow. Prrrrrrrrrpfffftght

Menurut sumber  Ummu Jah ada turunkan ilmu ini kepada ahlul "Kelab Taat Suami". Pernah dengar "Kelab Taat Suami?" Suroh bini ko join.

Maideen~Kekadang letih mengajar lobai.

Maideen. replied at 1-5-2016 08:17 PM

Apabila suaminya dah tak larat menghenjut, di khabark ...

Dulu masa abang aji sakit gout, akak pon ada membantu dia cara begini masa dia henjut bini muda dia. Yang susah sikit ialah bila dia suroh akak angkat laju laju sebab dia nak inzal.

Mengenangkan tanggung jawab isteri dalam Islam akak buat juga.

bagus la kawin baru, tak larat aku nak jaga makan minum kau laki, yg aku tau ujung bulan kasi aku allowance rm5k. boleh aku gi vacation ngan kwn kwn.

Maideen. replied at 1-5-2016 09:14 PM
Kata faham.... Bini kena banyak lah tambhi....bukan wheelbarrow. Prrrrrrrrrpfffftght

...

Tapi bini aku sorang je xboleh ke... sbb tu aku suruh ko demo dulu nnt menimbulkan slh faham kepada ummah... ummu jah dah insop dia xnak ajar dh teknik kereta sorong...ko je harapan ummah

turboturtle replied at 1-5-2016 09:34 PM
Tapi bini aku sorang je xboleh ke... sbb tu aku suruh ko demo dulu nnt menimbulkan slh faham kep ...

Bila orang kata ko tak faham, ko menaku faham......Prrrrrrrrrrrpfffftght

Aku rasa ko stick pada hukom bungkos kepala sahaja lah. Hikmah berpoligami ko biar lobai lain yang bincang.......

Binitua replied at 1-5-2016 09:22 PM
Dulu masa abang aji sakit gout, akak pon ada membantu dia cara begini masa dia henjut bini muda di ...

Syabas Kak. Pastinya surga firdausi tempat akak nanti. Payung emas pon dapat.....

Takbirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

MaMPu ke mampus