CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 4864|Reply: 20

TIKET PERCUMA! Tayangan Perdana Filem Korea 'The Phone'

oleh Adib Za

Sebuah filem Korea yang tidak harus dilepaskan! Ia penuh dengan elemen misteri, seram dan aksi yang pasti membuatkan degup jantung anda bagai nak luruh.

Di Malaysia, filem The Phone bakal ditayangkan bermula 12 Mei 2016.

The Phone dibintangi oleh Seong-woo Bae, Son Hyun-joo, Jang In-sub.

Sinopsis Filem The Phone (2016)

Sejak kematian isterinya yang dibunuh, Dong-ho seperti kehilangan sinar dalam hidupnya. Dia yang merupakan seorang ahli perniagaan berjaya berada dalam keadaan sangat tertekan.

Selagi pembunuh masih bebas di luar sana, Dong-ho berasa tidak tenang. Sehinggalah suatu hari, dia mendapat satu panggilan.

Sangat mengejutkan ia merupakan panggilan daripada mendiang isterinya! Kini, Dong-ho ada peluang yang tidak harus dilepaskan iaitu menyelamatkan isterinya.

Bagaimana penghujungnya? - CARI Infonet

Dapatkan sepasang tiket masuk percuma untuk TAYANGAN PERDANA filem "THE PHONE" dengan memberi jawapan paling kreatif.

Tarikh premiere : 10 Mei 2016 (Selasa)

Tempat : TGV Jaya Shopping Centre

Masa: 9 malam

Jika diberi peluang, saya mahu menelefon ............  kerana............................................. (tidak kurang dari 15 patah perkataan)

Peserta dengan jawapan paling kreatif  akan diumumkan sebagai pemenang.

Pihak CARI Infonet akan menghubungi pemenang yang terpilih dalam masa terdekat ini.

Edited by lil_honey at 5-5-2016 11:02 PM

Jika diberi peluang, saya mahu menelefon kucing-kucing saya  kerana ayah saya membebel, saya asyik tanya pasal kucing.  (tidak kurang dari 15 patah perkataan)

Jika diberi peluang, saya mahu menelefon arwah pengasas kfc

kerana ingin bertanyakan tentang resepi ayam goreng kfc hot & spicy

turun temurun yg masih gagal dibolosi hingga sekarang.

#ngidam makan kfc

Jika diberi peluang, saya mahu menelefon PELAKON DONG-HO kerana SEBELUM MENONTON SAYA NAK TAU SERAM SANGATKAH?

Jika diberi peluang, saya mahu menelefon Johnny Depp and tell him how much I love his works since the first day I saw him in The Astronaut, he's so sexyyy..

Jika diberi peluang, saya mahu menelefon Tuhan kerana saya mahu tahu kenapa kiamat masih tak kunjung tiba sedangkan dunia semakin jahat.

Follow Us
Jika diberi peluang, saya mahu menelefon secret admirer saya kerana jika saya berbuat demikian 16 tahun yang lalu MUNGKIN hidup saya akan lebih bahagia sekarang? mungkin ya, mungkin tidak....segalanya MUNGKIN!

Jika diberi peluang, saya mahu menelefon Admin Forum Cari untuk dapatkan tiket percuma filem ini.

cepat2..ada lagi tak yg nak tiket free

CARI-MAMS replied at 9-5-2016 03:38 PM
cepat2..ada lagi tak yg nak tiket free

boleh lagi ke ni

Jika diberi peluang, saya mahu menelefon admin bod wayang kerana nak tanya boleh ke saya tonton wayang ni?  

boleh...

Jika diberi peluang, saya mahu menelefon mod bod wayang  kerana saya nak make sure tiket free filem ini kepunyaan saya by hook or by crook (tidak kurang dari 15 patah perkataan)

sekian jawapan saya. mekasehhhh

lucu

ok, sape pemenangnya? iols baru nk try tapi upenya dh terlambat hehehehe

Edited by MeetJoeFly at 12-5-2016 06:08 AM

ni thread main main ke ni? aikk aku dah tengok filem ni... pk punya pk baru teringat,  tengok dlm flight...

best cite ni... best...
kisah suami yang kematian isteri sebab dibunuh. setahun kemudian dia dapat panggilan fon dari isteri dia pada tarikh isterinya dibunuh...kira fon dia menghubungkan dia ngan isterinya last year... dlm call tu dia cuba untuk make sure wife dia dapat elak dari pembunuh tu selain dia dpt trace sape pembunuh wife dia...

dalam dia duk cari bukti dan suspek, dia pulak dtuduh pembunuh...hahahaha aku bagi spoiler.

MeetJoeFly replied at 12-5-2016 02:06 PM
ni thread main main ke ni? aikk aku dah tengok filem ni... pk punya pk baru teringat,  tengok dlm fl ...

oooo..kirenye die rewind balik mase kejadian ke? and laki ni cube slmtkn bini die dr mase dpn? berjaya ke x? kalo berjaya dpt ke die jumpe bini die blk? adeh bape byk soklan daaa

aku ingat si arwah kol laki die balik suh cari pembunuh tu. kalo camni mmg seram. ala2 panggilan dr kubur gitu

pr3ttytw33ty replied at 12-5-2016 03:13 PM
oooo..kirenye die rewind balik mase kejadian ke? and laki ni cube slmtkn bini die dr mase dpn? ber ...

Hahaha... Seram kalu ko tgk tgh malam time dpt call tu je      sebab lepastu jadi adventure dah...

Kira rewind dan dia team up ngan wife dia supaya dpt elak pembunuh dan wife dia dapat bagi clue sapa yang bunuh tu...

Yup dia cuba selamatkan dari masa depan..wife dia dlm thun 2015, dia 2016..So dia sempat guide supaya tragedi tu berubahla..... Wife dia sampai sempat simpan bukti untuk dia tgk... Kira ade part wife dia bagi pesanan terakhir dalam duk berusaha larikan diri dari pembunuh.

Kehkeh patutla aku rase cite ni baru sgt mase tgk ata flight tu. Huhu sorry untk spoiler. Korea kalu wat cite gini memang best. Series cintan hero jambu tu aku takleh layan...hahaha

Baru lepas layan citer ni, part yang nak dekat ending tu sedih betul. Memang tak jangka penjahat sebenar tu saper.

Jika diberi peluang, saya mahu menelefon Britney Spears nak ajak dating kalau menang tiket filem The Phone kat GSC.

12Next
Return to list New