CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: bro_king

SAKA - KISAH BRO_KING

Close [Copy link]

Balas #174 comotcibot\ catat

Didalam dunia tak semua kebaikan dilihat baik oleh manusia. Dan x semua keburukan dilihat sebagai
kemungkaran. Lihat tentang iman. Allah lebih tahu. tk kerana menyedarkan saya yg lemah imannya.

salam bro king...harap dpt membantu

nenek saya sebelah mak ada saka yang dihantar oleh adek beradek tirinye.tp benda tu da buang da ikut cara islam.

tp....nenek saya tu maseh kurang sehat maksudnye sering bercakap sorang2.dan tak dpt control emosi.skang ni da mcm orang nyanyuk da. plak tu siap maki hamun anak2 dan arwah tok saya mcm2.boleh dikatakan hari2 la nenek saya ni maki hamun.

n then one day, makcik saya bermimpi mcm saka tu nak pegi kt dia.tp makcik saya ni kuat la.tak ikut ckp jin tu.and dlm masa yang sama, nenek saya sentiasa marah2 and maki hamun makcik saya ni.nmpk mcm nenek saya marah sb tak nak terima saka tu.yg saya pelik saka tu da buang dulu.

ada kemungkinan ke saka ni maseh ada walopon dulu da dibuang?? cam ne nak rawat nenek saya??da mcm2 ustaz and perawat da kami bawak.tapi nenek saya tetap mcm tu jugak...

Balas #182 piqa666\ catat

Saka pada nenek kamu masih ada dan ikhtiar kamu sebelum ini belum lagi dimakbulkan Allah. teruskan ikhtiar
perubatan, moga2 Allah akan memakbulkan apa yg dihajati. cal saya nanti ok. Untuk tatapan sahabat semua
kita  hendaklah  menjaga  amalan  kita ketika  kita  masih sihat dan muda, dah sakit baru nak beramal adalah
sukar  untuk  mengatasi  masaalah  ganguan  ini.  kalau  kita  pentingkan dunia maka kita tidak dapat akhirat
tetapi  kalau  kita  menjaga  akhirat  kita  akan  mendapat  dunia.  tanam  padi  maka  lalang akan tumbuh,
tanam lalang maka padi tidak akan tumbuh.tk

Balas #178 zacko_inc\ catat

Nak buat mcmmana. Esok saya ke Jengka 1, Pahang.

bro_king, dapat pm tak?  

Assalamualaikum Bro King... Moga di rahmati ALLAH..

Nak minta jasa baik bro king...saya ni tak tau lah...semenjak setahun kerja kat tempat baru nih...macam tak

de semangat je nak kerja... rasa macam nak berhenti pun ada..hati tak pernah tenteram..pendek kata

macam macam perasaan lemah semangat ada..dah cuba lawan...tapi berbalik balik pulak perasaan tu...

Saya tak pasti samaada keadaan nih faktor gangguan ke atau faktor sebaliknya...

Jadi nak minta tolong bro king tengokkan...kalau ada gangguan kenalah saya ikhtiarkan berubat..

kalau bro king ada masa dan berkelapangan minta tolong tengokkan dulu sebelum ikhtiar selanjutnya..

Terima Kasih atas pertolongan...

Wassalam...

Follow Us

Balas #163 sepaileman\ catat

Jgn risau....Ini adalah kebenaran......Bro_King dah ubat kan Family saya dah....Alhamdulillah.....

Kalau tak caya sangat......call dia buat appoinment.......face to face....tak de penipuan..

I tgk dlm forum ini,ada yang berubat dgn dia dah....nampak positif aje....

Niat dia baik.....Kalau u rasa nak layan,layan  lah...tapi kalau tak nak ,,biar dia tolong org lain yang tengah dlm
masalah....

Kes-kes cam ni boleh memudaratkan org yg bermasalah jika tak de org cam BRO yg tunjukkan solution...

Takut pincang dari panduan agama .....

Fikirkan

Balas #171 nuralisa\ catat

Ikut......Abis kat TV tu ade tunjuk mistik pasal hantu kat negara luar...itu semua JIN tu...

Cari Jalan untuk pulihkan keadaan...

BAGI MEREKA YG BETUL2 ADE MASALAH GANGGUAN,SAKA ,BUATAN ORG,   TANYA BRO_KING DULU...COMFIRMKAN DULU ..KALAU DIA KATA ADE..

BUATLAH  TEMUJANJI....PULIHKAN.....

SAYA RASA SETAKAT INI,DIA YANG BOLEH PAKAI BERUBAT PASAL SAKA INI...DULU MASA SAYA TANYA ORANG LAIN UNTUK UBATKAN FAMILY SAYA ,MINTAK
SAMPAI  RM 800.00,RM 1500 SAMPAI RM 3000.00 PUN ADE...DAHLAH MAHAL..KENA UBAT 3-4 X PULAK 2.

SETAKAT INI DIALAH YANG PALING MURAH......I RASA HARGA DIA PUN SAMA CAM DULU AJE RM 70.00 KEATAS.....

SAYA BAGITAU KAMU,JIKA KAMU TAK BERUBAT MASALAH INI ATAU TAK IKHTIAR , BENDA INI BOLEH JADI MASALAH BESAR SAMPAI KE KETURUNAN KITA...
PASAL JIN2 JGN MAIN....KALAU TERLAMBAT,BOLEH JADI PARAH...ANDA SENDIRI TAK LEH BAYANGKAN EFFECT DIA....

JIKA KAMU YG IKHTIARKAN  UNTUK MEREKA ,BANYAK PAHALA KAMU.....JANGAN KEDEKUT NAK CALL ATAU IKHTIAR UNTUK BERUBAT ....

KALAU TAK BERUBAT DGN BRO_KING PUN , CARI ORG LAIN PUN TAKPE,USTAZ KE...TAPI BIAR YG BERLANDASKAN AGAMA ISLAM....

TAKUT KALAU TAK IKUT AGAMA ISLAM , KITA SYIRIK DGN ALLAH S.W.T....

"SELAMAT MENCUBA"............TIMA KASIH BRO_KING UBATKAN FAMILY SAYA DGN KEIZINAN ALLAH S.W.T.

badan saya selalu lebam kat peha dan kat betis kekadang sebesar duit siling 50sen.anak saya selalu mengamuk dan hantuk kepala ....kekadang melalak hingga 2jam tak kira siang atau mlm bila ada yang tak kena mesti dia buat hal.dah puas berubat ....boleh tolong tenggok tak?tq

Bro King ke Jengka Pahang...

Nanti dia balik dia reply leerr tu..

Sabar...sabar..

Reply #187 lanzai's post

ini bukan masalah kebenaran atau penipuan

ini sebab orang memberi perkhidmatan mereka melalui board jagaan aku ni dan aku tak kenal bro king

aku rasa bro king pun takde masalah dengan kenyataan aku dan aku harap dia faham situasi aku sebagai mod kat sini

pepaham sendiri aje laa alam cyber ni...

adalah korang sendiri utk mempercayai sesuatu perkara tu tapi medium yg digunakan dibawah jagaan aku maka aku terpaksa peringatkan orang jugak

Reply #184 bro_king's post

salam bro_king, leh tolong scan x untuk aku...insyaAllah kalo ade aku g brubat ngan bro, lagi pon cheras ngan

tempat aku xjauh sgt..

begini, aku ni emosi susah nak kontrol, asyik marah2 jek...bg sy ade jek org sekeliling buat yg xkene dek

pandangan aku,suke sangka buruk ngan org..malam2 nak tido mmg susah..lai satu arwah moyang blah atuk

ngan nenek dulu rase2 nyer ade saka..tp skang dorang ckp da buang da..mak aku dulu pon ade citer kene

buatan orng, sbb tolak pinangan..(kalo xslap aku la)..kat umah aku lak kat kg, org yg datang tumpang tido

selalu jek nampak something..tp kitorang yg da duduk bertaun2 da kat situ xde la rase ape2 pon.. dorang

ckp selalu jek kene kacau mase tido...

tolong ek bro...thanks.

Reply #183 bro_king's post

ok thanks bro.cume nak tanye bro bley ubat cara jauh??or mmg kena ke rumah pesakit??

Bro king

1. nak tahu lah mcm mana nak tahu kita atau keluarga kita ada tanda2 gangguan saka ni?

2. Saka ni ada tak pilih keluarga no berapa yang kena?

3. Ada ke saka ni ganggu anak2 kecil juga?

4. Mcm mana kita nak mengelak di ganggu saka ni?

terima kasih bro king.

Reply #196 mata_bulat's post

aku pun nak tahu jg

tq

Balas #186 ajie2000\ catat

dah dijawab melalui telefon betul tak. saya baru sampai selepas magrib

Balas #191 notiey\ catat

Adalah lebih baik kamu menghubungi saya. saya perlukan percakapan dua hala untuk menyelesaikan
masaalah kamu

Balas #192 ajie2000\ catat

Tk, memang sesuai menjadi pembantu ketika saya out station, lawak aje