CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: hantukiller

Cerita-cerita Mistik bersama Hantu Killer Part 2

Close [Copy link]
assalamualaikum...

WT and the gang

salam tahun baru...

smoga tahun ini akan menjadi tahun yg lebih sukses bagi kite smua berbanding tahun2 yg lepas...

"...barang yg lepas , hai jgn dikenang...kalau dikenang tentu menangis..." ewwaaahhh...kata2 dari lahu P.Ramlee

Reply 2319# LeEd

haha..takut hantu2 tu xsempat jumpa zaman remaja dah kena zasst ngan wak tom ni..sy ingatkan saya yang ada gangguan, sebab dari kecik, saya yang pernah nampak. tapi semua family tak percaya..say redha and redah jelah..siapalah nak percaya cakap budak2 kan....kesian budak2..nak cerita sikit boleh er..

tp, sejak before puasa tahun lepas, teruk gangguan dalam rumah tu..makin berani mengacau and menampakkan diri..saya selalu jugak dengar2 jiran2 ramai kena kacau..saya pun baru2 jek duduk rumah because practical kat UTM..time tulah benda2 tu macam sangat2 berleluasa dalam rumah..saya dah rasa kes parah dah kalau sampai benda2 tu berani2 masuk rumah..yang paling parah, benda tu jelma2 jadi saya pulak..ada kawan yang pernah tumpang rumah tidur, siap cakap, malam2 dia terjaga, then dengar macam saya berbua2l..kawan ingatkan saya tengah berbual dalam henfon..saya xtau pulak kalau saya ni kaki ngigau..tp, biasanya, saya ngigau, saya boleh sedar..pelik, tapi hakikat..

disebabkan tak tahan dengan macam2 gangguan and penampakan, ayah saya yang tak pernah pun dikacau, malah xpercaya pun dengan cerita2 kami, last2 kena paksa jugak pergi jumpa ustaz..ustaz kata, tu tapak benda2 tu yang dah lama duduk kat situ..kira  tapak perumahan tu memang tapak diorang jugak..adalah ustaz bagi lada hitam untuk tabur buat pedinding..tapi..kejap je pendinding tu..banyak jek gangguan..

baru kelmarin, ayah saya call saya yg nun jauh kat utara ni..tetiba line phone macam putus..saya pun tak tau kenapa saya boleh hold jek henfon tu tanpa letak and tunggu ayah call balik..daripada putus2 tu, tetiba senyap sepi..saya pulak boleh..

saya:  hello....
dalam talian: emmm....(suara pompuan)
saya: hello....(dalam keadaan pelik, tapi daqoat rasakan something uneasy la)
dalam talian: emmmmm...(dalam nada menaik)

saya apelagi...terus letak tepon!saya xtaw kenapa, tapi saya dapat rasakan, kalau saya keepon saying hello, bakal ada somethning yg happen...terus say istighfar banyak2...nak kata cross line, macam tak mungkin..ayah bagitau, line putus...apekah??

p/s:nak balik JB CNY ni..aduhai...janganlah benda2 tu menjelma..fobia  nak balik.. macam nak ajak ayah  terus g umah HK..
leed, xpelah HK clearkan semua, kalau ad yg membela, tu kan haram namenye!!kan kan!!

Reply  LeEd

haha..takut hantu2 tu xsempat jumpa zaman remaja dah kena zasst ngan wak tom ni..{:p ...
feyo Post at 10-1-2012 16:02

dah dekat pun tu.. bukan jauh sangat pun.. redah jek call HK tu..x pedihkan mata pun kalau call HK tu

Reply 2323# LeEd
hurm..call jek...call jek..haha..apepasal lah punye penakut nak call..HK tu org je pun...erm..xpe, aku balik nanti, aku stori2 ngan ayah aku dulu...apa2, no HK aku dah save lama dah dalam henpon..thanx!!

Salam...

Bila baca story feyo, terminat pulak dgn isu 'penampakan' ni..
'diorg' tu mmg spesis makhluk yg suka-suka hati je ke nak menampakkan diri ikut selera mereka?
atau
bergantung kepada sesuatu perkara yg menarik mereka utk menampakkan diri seperti pemujaan contohnya..

of topic jap..HK senyap jek..HK bz cari emas ke kat majidee tu??..bak sikit!!!haha

Follow Us
tak dak penyedap halwa terbaru ke bro.?..

Reply 2327# CariKnow

Mr Tom Harn Too pi raya kat rumah hantu cina.menu dia dah tukar 2 minggu ni - hali2 lingmo mandalin woo

Tuan rumah lom balik lagi.
Jangan dia cuti sampai Chop Goh Meh sudah ler tu....
Takpe, kita buat rumah ni macam rumah sendiri

Meh sini, IC nak citer ... dolu2lah.
Masa tu kat Madinah, lepas buat haji.
Husband tak jadi pegi masjid.
Dia dok temankan datuk ni yg dok sorang2.

IC sian ngan datuk tu
Belum pernah IC tengok dia dok makan nasi sama kita.
Hisap rokok kretek memanjang.
Ni rokok dah habis, dia sebok nak balik, dari belum tinggalkan Mekah lagi.

Dia paksa pegawai, suruh call anak dia, datang amik dia.
Tak pernah nampak dia pegi masjid ke...
ke buat Umrah sama2.

Betapa ajelah dia, duk lam bilik.
Dia duk satu bilik ngan pegawai.
Sian pegawai tu kena pantau datuk ni 24/7
Tu yg masa pegawai tu bawak jema'ah lain pi ziarah, husband offer jaga datuk ni...

Husband dah kasi signal kat IC, dia suruh IC senyap waktu IC datang kat dia.
Datuk tu nampak je kelibat IC, dia cakap,
"Mana bini aku ni... Kenapa tak keluarkan kopi?
Selalu goreng pisang pun ada. Orang datang dah ramai ni..."
Datuk tu suruh IC panggil mininya. Huhuhu...       

Pegawai cakap, datuk tu dulu, guru silat.
Sampai airport, orang semua dah balik, anak datuk tu suruh pegawai tinggalkan aje bapaknya kat airport sorang2.
Nanti adelerrr orang datang.
Tak dapatlah pegawai nak kasi report buat haji datuk tu, kat waris dia...

salam..kawan saya ditegur di tagged oleh prof khadijah ktanya kawan ni ada 3ekor mawas nak dia..dia telah tersasul bagi gambar dan nama ibu beliau..macam mana ni?

salam..kawan saya ditegur di tagged oleh prof khadijah ktanya kawan ni ada 3ekor mawas nak dia..dia  ...
micci Post at 4-2-2012 01:02

Adehhhh...sedara/sedari...tak paham....cer ceriter biar jelas sket....nanti kiter pakat2 bincangkan yer....

السلام عليكم
Wak Tom saya ada kt sini,esok pun InsyaALLAH ada

Reply 2331# gammbir33

kawan saya ni, dia ada tagged..ramai orang menegur bahawa kat gambar dia ada makhluk macam mawas.then ada sorang ni nama prof khadijah.dia cakap nak tolong dan dia suruh contact dengan ustaz fauzi.yang tak logiknya kan,cara perubatan tu, kena bersetubuh dengan lelaki.saya tak pernah dengar lagila cara perubatan pelik camtu.tapi kawan saya ni dah bagi gambar, nama ibu,tarikh lahir dan lain2.macam mana ye?

Reply  gammbir33

kawan saya ni, dia ada tagged..ramai orang menegur bahawa kat gambar dia ad ...
micci Post at 5-2-2012 14:37

kena bersetubuh dengan lelaki? siapa tu? bomoh tu ke..
or dalam kata lain member awak tu kena kawin la..

dulu pernah dengar kes macam ni..syaratnya kena bersetubuh ngan lelaki..rupanya suruh kawin..sebab bila kawin, makhluk halus tu takkan ganggu lagi..

kat mana tah aku baca..

Reply  gammbir33

oooo BARU PAHAM...tak yah leeee pergi kalo syarat macam2 gitu..ade ke pulok gitu kekdahnyerrr...kalo kene kawin pon kalo bakal suami tuh pun ade saka maka bertepuk tanganlah saka2 tuh hehehe bertambah2 bilangannyer..
Call abang hensem HK tuh...kasi zassst kan yg duduk belakang kawan awak tuh...biasenyer org kate..kalo jenis ala2 beruk nih kuat sex huhuhuhu..aku pon tak tahu...org yg bagitahu.

Reply 2333# micci

salam,

karut serta mengarut. Apalah jenis perubatan mcm tu. Tu bukanlah menyelesaikan gangguan, malah top up gangguan. Makhluk macam mawas tu dikenali sebagai 'jin asyik'. Banyak perubatan islam fail nak selesaikan masalah jin asyik nie sebabnya kebanyakkan jin asyik nie islam. Baca rukyah kebiasaannya tak jlan. last2 ramai amik jalan terakhir berunding dengan syaitan nie. Ramai-ramai kena tipu dgn jin tu. Bukannya keluar pun, join sekali masa suami bersama isteri.

Itu pandangan sayalah. Nak mudah telefon aje HK suruh zast kan jin tak guna tu. Suruh bersetubuh tu kerja tak sekolah namanya. Bukan lari pun jin tu.

ramai dan banyak perubatan yang bagi solution yang bukan solution. mcm tuan gambir33 cakap, tambah lagi saka si suami baru tu...bertambah2 lah gangguan tu nanti.

tuan hantukiller kemana? Lama tak jenguk..mintak maaf , tumpang posting yer tuan.

wallahu aklam...

Post Last Edit by safamm at 8-2-2012 09:13
Reply  gammbir33

WOW!!   nye.. dpt free jek bomoh (eh..silap... ustaz eh?? ) tuh..
klu aku bagi {:4_503:} je perawat cam tu.. pastu Ustaz ke?? {:4_188:}

WOW!!   nye.. dpt free jek bomoh (eh..silap... ustaz eh?? ) tuh..
k ...
safamm Post at 8-2-2012 09:11

bab ni..laju jer...hehehe..

untung dieko ni...
disantapkan pelbagai juadah-kemenyan, limau, pulut kuning, bertih, ayam etc dan nafsu...
tapi tak keluo pon..duduk jadi SR...

gi jer la add dia kat fb... kat blog dia kan ada nama dia...