CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mbhcsf

Khas - Column Abang Cute : sesi berdiskusi dengan forumner

Abangcute posted on 6-5-2013 10:20 PM
Fuh... kalau nikah batin (tak terfikir lagi kot). Allah jua yang Mengetahui perihal nikah batin (y ...

hang kena cerita depan jemaah tuuu
camna hang dapat title dajjal tuuuu
camna hang kata org lain yakjud tuuu
camna hang dapat petunjuk sedangkan perkataan zarah pun tak tauuu
camna hang leh kasi kilat maiii

apa yg aku boleh buat - sambamkan muka hang celah ketiak aku jeeeeee

Abangcute posted on 8-5-2013 11:14 PM
Boringnya bila kamu berkata-kata KOSONG macam tin kosong. Saya ternanti-nanti jemaah manalah yang  ...

aikk...tunggu je lah
pegawai agama tu pun sibuk
depa banyak kerja lain yg bermanfaat
dr gi menyakat sekork dajjal yg baru menetas niii

Saya ternanti-nanti jemaah manalah yang mahu bertanya soalan sedangkan tak der pun yang tanya soalan.
ooo depan jemaah tu nanti leh le depa tau camna hang dapat title pemegang wali 1st dajjal tuu
leh le aku nompang gelak kuat2 dgn depa2 tuuuu
Memandangkan kamu rasa diri kamu bijak, saya kemukakan soalan yang mana seorang guru yang mengajar ilmu tauhid (ma'rifatullah) tidak mampu nak menjawab dengan tepat soalan saya dan saya memahami setiap manusia itu bersifat lemah dan lalai.
ayat hang ni...memperbodohkan diri sendiri jeee
takkan hang tak tau kot ILMU ALLAH tu luas
ilmu setan -cam hang dok bawa ni pun luas gak

1. Ia adalah seekor betina; (yang amat kita kenali sebagai penghisap darah)

yg ni budak tadika pun tauuuu
2. Memiliki seratus mata di kepalanya;   3. Memiliki 48 gigi di mulutnya;
katun lah hang,mata camtu dipanggil mata compound laaa.....nyamuk mana ada gigi wahai si bodoh wooiiii
4. Mempunyai 3 jantung di perutnya lengkap dengan bahagian-bahagiannya;
gila kot 3 jantung, hang ingat jantung pisang kaa???
5. Memiliki 6 pisau di belalainya dan masing-masing mempunyai fungsi yang berbeza;
mana hang dapat idea gila ni
6. Memiliki 3 sayap pada setiap sisinya;
woii nyamuk ada 2 pasang je laaaa
7. Ia dilengkapi dengan alat pengesan panas seperti infra merah yang berfungsi mamantulkan warna kulit manusia dalam kegelapan menjadi warna ungu hingga membolehkannya melihat;
dia bukan tengok laaa, dia rasa dgn bau n kepanasan jeee
8. Dilengkapi dengan alat pembius yang membantu daripada bahaya tusukan, agar manusia tidak merasakan. Adapun yang kita rasa seperti gigitan adalah hasil daripada hisapan darah kita;
penipu gak, nyamuk keluarkn enzim utk elak darah dr beku jeee
mana lah hang cekau idea gila babi niiiii
9. Dilengkapi dengan alat tapisan darah, hingga ia tidak menyedut sembarangan darah;
kahkahkah dia sedut je laaaa, kecuali yg pahit dia tak mau leeee
10. Dilengkapi alat untuk mengalirkan darah hingga darah boleh mengalir melalui belalainya yang sangat lembut dan kecil;
belalinya lah mulutnya wahai si gila
11. Ilmu pengetahuan moden telah mengungkapkan fakta bahawa di atas punggung nyamuk hidup serangga yang sangat kecil, yang tidak nampak kecuali dengan alat pembesar (mikroskop).
jangan kata atas nyamuk, kat kulit hang pun berderet2 bakteria dok mengeram
kasi setan berak banyak2

Sila jawab soalan yang diberikan jika kamu benar mengaku beriman kepada Allah. Jika tidak, nasihat saya, jangan IZINKAN diri kamu menjadi KUFUR kepada Allah tanpa kamu mengetahui diri kamu TIADA APA-APA.

dah jawab dah...hang tu yg bodoh piak lagi
dah lupa kot pelajaran kat sek men
Walaupun saya memandang kamu sebagai makhluk ciptaanNya, saya BERHAK menghina dengan izinNya jika kamu bersikap KUFUR tanpa memikirkan hak-hak manusia-manusia yang kamu maksudkan TANPA kamu sedari diri kamu sendiri LEBIH TERUK dan HINA dari apa yang kamu fikirkan.
ok nanti depan jemaah je la, siapa yg nak kena gelak kuat2

orangbesi posted on 6-5-2013 10:14 PM
aikkk
kat mana hang cekau video ni
camna aku leh ketinggalan plakkkk

Pertama skali...

Hajatnya nk CARI benang lama
tp guna gugel plk...pelik jgk dipertunjukkan di situ.
Lg skali...

@Abangcute jgn le marah², maaf le ye...dh utk OB maka, kna la sampaikan.
Benda baik jgn disimpan, dok gtu sedara?
- saya pn xtau yg OB blum dpt...kot² hangpa dok lyn nasihat² kt PM mana nk tau pn.

Lg skali lah...

Haa....bab nikah batin nih.
Kalo Dajjal - hang kejaq Tok Wali Dajjal kn?
Kalo bab ni hang kejaq la Tok Kadi dia tu...bole kot?

Terakhir skali...

p/s: Kpd yg lain tu, kita semua belum sesat lg...cuma belum tau jln je.

Abangcute posted on 9-5-2013 01:22 AM
Perangai orang besi seperti nyamuk, keje terbang dan menyontot dan menghisap darah (sontot dadah ke? ...

Hang pn satu...
Klo hang dok pi bekam ka derma darah ka ada hang PIAP/tampaq tukangnya?
Dok kalut dgn nyamuk pasaipa?
- Pi beli kelambu lah...darah sesuci le kengkunun tu.

Abangcute posted on 9-5-2013 02:39 PM
Aik, ada sekor lagi nyamuk rupanya....

Mai la tampaq...

Abangcute posted on 4-5-2013 11:37 PM
Yang mengata bukankah diri kamu = menggelar saya pengecut? hehehehehe... Bodoh punya statement...  ...

Bila diri tu dah terbukti tak menjawab soalan, kamu tulis perkataan 'BODOH' berulang-ulang!

Ulang lagi, ratipkanlah kalimah 'BODOH' kamu tuh kan, kamu rasa seronok kot?

Follow Us
Abangcute posted on 5-5-2013 04:22 AM
Soalan-soalan ini saya BOLEH jawab

Sila jawab, bukannya dok pusing kata 'BOLEH JAWAB' dan meratip perkataan 'BODOH' menanjang!

sebelum menjawab soalan yang kamu berikan sila lihat KETERANGAN yang saya SUDAH NYATAKAN  :

Perlukah ditunjukkan maksud Kun Fa Ya Kun kalau sudah apa yang DITUNJUKKAN olehNYA atas permintaan saya dalam maksud Qada' dan Qadar pun kamu tak fahami ketika kamu membawa saya dengan kereta kamu? Amatlah BODOH dan JAHIL kerana kamu tidak mengetahui saya seorang yang MENGETAHUI ilmu Rukun Iman secara KESELURUHANNYA. Kenapa agaknya saya tidak mengatakan MEMAHAMI ilmu Rukun Iman? Tidakkah kamu berfikir?

Ni bukan jawab soalann, ni PERASAN kamu dengan AUTA. Sila nyatakan bila kamu berada dalam kereta saya, di mana, jenis kerata?

Ratiplah kalimah 'BODOH' kamu tu lagi, pendusta tak akan berjaya!

Saya memang berfikir, dan masih berfikir lagi. Kamu ni KELIRU dan PERASAN, serta BERDUSTA.

Memandangkan ini SOALAN kamu, maka KLASIFIKASI diri kamu adalah orang-orang yang ZALIM dan SESAT. Kecian saya tengok kamu nyer soalan. Soalan-soalan kamu :
1. Nyatakan Dalil kewajipan melihat malaikat (saya tak minta dalil boleh lihat malaikat, FAHAM?)
2. Sekiranya kamu beriman kepada Allah, nyatakan Dalil Dajjal itu beriman kepada Allah
3. Hadith Dajjal masuk ke Makkah (berserta sanadnya)

Mari kita lihat 'jawapan kamu', siapa yang ZALIM dan SESAT:
Dalil :

Rukun Iman -> Untuk mengesahkan Beriman

1) Percaya kepada Allah
2) Percaya kepada Malaikat-malaikat
3) Percaya kepada kitab-kitab
4) Percaya kepada Rasul-rasul
5) Percaya kepada hari kiamat
6) Percaya kepada Qada' dan Qadar

Kesesatan 1
Orang tanya dalil kewajipan melihat malaikat, dia tulis rukun Iman yang TIADA satu pun kata wajib melihat malaikat. Percaya tu bukannya wajib melihat.

Jika diperhati betul-betul.. perkara 3 dan 4 pada pertengahan keterangan. Perkara 5 dan 6 merujuk kepada perkara dunia. Perkara 1 dan 2 merujuk kepada perkara GHAIB. Malaikat itu MAKHLUK. Perlukah Al-Quran itu setakat PERCAYA? Perlu dibaca dan difahami tak gitu? Rasul-rasul? Malaikat-malaikat? Adakah malaikat-malaikat perlu dibaca dan difahami? Bodoh juga kamu ni tak gitu? Bukankah malaikat-malaikat itu MAKHLUK ciptaanNYA? Adakah kamu BODOH?

Kesesatan 2
Orang tanya dalil kewajipan melihat malaikat, dia pertikai macamlah saya kata malaikat bukan makhluk pula. Saya tanya dalil kewajipan melihat malaikat, bukannya saya kata malaikat tu bukan makhluk.

Kamu percaya malaikat tu makhluk ghaib kan? Mana dalil kewajipan melihat malaikat? Takdak. Tulis panjang-panjang, tapi JAWAPAN TIADA. Ratip perkataan 'BODOH' lagi!

Soalan (1) Hukum melihat malaikat : Wajib => samaada kamu melihat didunia dengan izin Allah atau kamu melihat malaikat-malaikat di hari perhitungan kerana Al-Quran menjelaskan dengan nyata perihal MELIHAT MALAIKAT. Anggaran kamu sangkaan kamu-> kamu sebenarnya penghuni neraka ke syurga bila saya menjawab soalan ini? Saya penghuni neraka ke dengan jawapan ini? Jika ada manusia yang MAHU melihat malaikat-malaikat maka Allah tunjukkan dan salah seorang yang MEMINTA kepadaNYA adalah SAYA kerana saya pada ketika diislah (menyuci hati atas kehendak DIA) saya MAHU MELIHAT malaikat Jibrail (entah kenapa saya nak tengok pun saya tak faham). Saya lihat dalam jumlah banyak (untuk elak fitnah tidak dinyatakan jumlah sebenar). Perkataan ISLAH pun saya tahu dengan petunjuk dan izinNya. Buat masa ler ni, SAYA TAK TERINGIN nak tengok malaikat-malaikat kerana CUKUPLAH apa yang saya SUDAH LIHAT itu BENAR datang dariNYA berdasarkan keterangan Al-Quran dan SUARA HATI. Kamu sangka, kalau saya kata kamu ahli neraka jahanam, adakah kamu fikir kamu LAYAK untuk keluar dari neraka jika itu TAHAP kefahaman kamu perihal ini setakat ini iaitu sekadar mahu bertanya HUKUM? Bodoh dan sombong juga kamu ni. Jika ini sikap kamu yang suka merosakkan agama Allah, amat-amatlah KASIHAN saya baca.

Kesesatan 3
Orang tanya dalil kewajipan melihat malaikat, dia kata Al-Quran menjelaskan perihal melihat malaikat. MANA DALIL KEWAJIPAN MELIHAT MALAIKAT? Mana ayat Al-Qurannya?

Saya tak pernah pertikai pun anugerah kebolehan melihat malaikat, sepertimana para sahabat melihat malaikat YANG MENJELMA sebagai MANUSIA. Saya tanya DALIL KEWAJIPAN. Faham soalan tak?

Yang kamu meroyan ni bukannya dalil. Itu kamu PERASAN, dan meratip 'BODOH' sombong aje! Kesianlah diri kamu sendiri tu.

Soalan (2) = Bukankah Al-Quran sudah menjelaskan manusia itu hamba-hamba dan khalifah-khalifah di atas muka bumi ini? Dajjal tu Jin ke? Bodoh punya soalan ler kamu ni. Hak individu ler kalau dia nak beriman kepada Allah atau pun tidak tak kiralah dia tu DAJJAL ke, pembunuh ker, apa-apa aje ler. Yang kamu menyibuk sangat tu, diri kamu tu dah TENTU NERAKA tak sedar-sedar lagi ke? Soalan orang BUTA MATA HATI macam tu ler. Soalan kamu ni soalan yang keluar dari bangsa Yakjuj. Comfirm neraka tak gitu?

Kamu sendiri dah mengaku DAJJAL. Kamu sendiri JUGA mengaku beriman kepada Allah, kan?

Soalan saya:
2. Sekiranya kamu beriman kepada Allah, nyatakan Dalil Dajjal itu beriman kepada Allah

Kesesatan 4
Dah mengaku diri sendiri dajjal, meroyan sana sini kata orang lain ahli neraka. Dajjal tu makhluk yang TIDAK beriman kepada Allah. Kalau kamu tu beriman kepada Allah, kamu bukan dajjal. DAJJAL TU PENDUSTA, dan PENDUSTA DILAKNAT ALLAH. Perlukah saya tepek ayat Al-Quran dan Hadith yang dah diberi sebelum ni?

Masih dok ratip perkataan 'BODOH'. Sesuai dengan sifat kamu sendiri!

Soalan saya seterusnya:
3. Hadith Dajjal masuk ke Makkah (berserta sanadnya)
Soalan (3) = Sila paste kenyataan saya supaya SENANG saya menjawab. Soalan kamu ini MENCURIGAKAN. -> Ahli FITNAH (pengikut dajjal a.k.a yakjuj)

Tulis sendiri pun dah LUPA ka? Pastu kata FITNAH pulak. Ni saya tepek balik, jangan BERDUSTA lagi:
Post #213 pg 9:

Abangcute posted on 29-4-2013 09:44 PM
Saya KECIAN tengok kamu. Kamu menyatakan sesuatu TANPA kamu sedari kamu BERPALING dari keterangan Al-Quran. Tanda IMAN saya adalah dengan MENYATAKAN apa yang datang dari LANGIT kerana jika saya MENIPU, tidak mungkin saya akan masuk ke dalam SYURGA milikNYA. Tidak mungkin saya akan diberikan TITLE "berada disisiNya". Dan inilah sebabnya saya menegaskan saya AKAN ke Mekah SELEPAS 7 tahun dari tarikh saya di ISLAH kerana HADIS dari RASULLULLAH SAW menerangkan perihal DIRI SAYA (dajjal) yang sebenar-benarnya akan KE SANA.  Hanya AHLI YANG HAQ SAHAJA YANG MENGETAHUI hadis ini yang datang dari SANAD

Mana hadith perihal diri kamu tu yang PERASAN DAJJAL, berserta sanad?

Beri sama dalil selepas 7 tahun tu...

Kamu ni perasan masuk Syurga dan ada title di sisi Allah hasil percaya suara langit tu lagi?

Last edited by mnm77 on 10-5-2013 10:03 AM

Saya mengaku dajjal atas SEBAB itulah SUARA yang datang dari langit MENYATAKAN diri saya DAJJAL sesudah saya MELIHAT langit TERBELAH. Jika BENAR kisah ini datang dari Allah, tidakkah kamu sedang BERMUSUHAN dengan Allah secara TERANG ketika ini, sedangkan inilah antara TASK saya (ujian) untuk menyampaikan dan saya perlu tempuhi MENGHADAPI bangsa YAKJUJ dan MAKJUJ = merujuk kepada DIRI KAMU sendiri. Kamu mahu Allah susahkan kehidupan kamu JIKA benar kamu menyangkakan saya MENGADA-ADAKAN CERITA di dalam forum? Saya antara DAJJAL yang pertama untuk zaman ini yang BUKAN dalam bentuk seperti mana yang Rasullullah SAW maksudkan DAJJAL. Bila SUARA dari LANGIT nyatakan diri saya DAJJAL, maka WAJIB bagi diri saya MEMPERCAYAI suara itu datangnya dari Allah kerana dengan izinNya jualah saya menghentikan AWAN, menahan hujan dari turun ke tanah, membuka awan yang melindungi bulan, mengadakan sesuatu yang TIDAK WUJUD kepada WUJUD (termasuklah EMAS) dengan IZIN ALLAH malah jika saya mahu berada di depan kamu sekalipun, nescaya Allah akan izinkan. Masaalahnya sekarang ini, SAYA TAK BERMINAT kerana maksud kehidupan manusia itu MENGIKUT SUNNAHTULLAH. Sesungguhnya Allah itu MAHA PENYAYANG lagi MAHA MENGASIHANI

Kamu bersangka yang suara Langit tu dari Allah.  Memang dah sah salah, berdasarkan banyak PENDUSTAAN, sepatutnya kamu takut dicampakkan ke dalam neraka Allah.

Saya bukan nak bermusuhan dengan kamu. Kamu ni KELIRU dan tak faham, serta dipengaruhi suara yang kamu dakwa suara langit tu. Dajjal adalah musuh orang-orang yang beriman termasuklah musuh Imam Mahdi dan musuh Nabi Isa AS. Nabi Isa AS akan bunuh DAJJAL.

Adakah kamu nak kata Nabi Isa akan bunuh kamu sebagai seorang manusia (dajjal) yang beriman kepada Allah? Fikir lah...

Tak mungkin Nabi Isa akan bunuh orang yang beriman. Nabi Isa akan bunuh DAJJAL yang KAFIR, yang kufur kepada Allah.

Dakwaan kamu mengadakan hujan, emas dan lain-lain itu hanyalah tipu daya Syaitan terhadap mata kamu, atau terhadap hati kamu supaya kamu percaya yang kamu ni memang dajjal seperti dakwaan suara tu, dan seterusnya menyesatkan kamu sampai kamu percaya kamu dapat pula petunjuk, dapat tempat di sisi Allah, kononnya jalan Syurga menanti kamu..... bertaubatlah sebelum nyawa kamu dicabut.....

Last edited by mnm77 on 10-5-2013 10:20 AM

Abangcute posted on 9-5-2013 01:07 AM
Kalau setakat orang seperti kamu nak UGUT, silakan. Saya TERNANTI-NANTI seorang lelaki TUA yang be ...

aku bawa pegawai agama sekali
kerana mereka yang layak berbicara dgn jemaah
jemaah akan akur dgn penyampaian mereka
iye kannn

dan pas tu leeee
antara hang dgn aku   depan mereka semua
aku nak pastikan setan jin dan setan manusia aku ikat bersama2
leh antar ke hosp bahgia le jawabnyeeeeeeeeee
abis satu amanah kat aku

tu je laaaaa, tak lebih pun
cuma nak gak pekap muka hang celah ketiak aku

Abangcute posted on 9-5-2013 01:22 AM
Perangai orang besi seperti nyamuk, keje terbang dan menyontot dan menghisap darah (sontot dadah ke? ...

tu je lah jawabnye hang ni
pasal isi kandungan cerita hang ttg NYAMUK tu
  cam cerita sorang yg gila babi jeee

dan hang kasi video dalam google je yaaa
tak berani nak kata kat depan yaaa
masih ada telor ke hang niii?????

kalau cerita depan jemaah, yg hang kata nyamuk ada gigi
    ni aku pun dah guling2 ni.....ketawa smpai nak pecah perut

Dzulqarnain posted on 9-5-2013 04:20 AM
Pertama skali...

Pertama skali...
tp guna gugel plk...pelik jgk dipertunjukkan di situ.
Lg skali...
@Abangcute jgn le marah², maaf le ye...dh utk OB maka, kna la sampaikan.
Benda baik jgn disimpan, dok gtu sedara?
- saya pn xtau yg OB blum dpt...kot² hangpa dok lyn nasihat² kt PM mana nk tau pn.

Haa....bab nikah batin nih.
Kalo Dajjal - hang kejaq Tok Wali Dajjal kn?
Kalo bab ni hang kejaq la Tok Kadi dia tu...bole kot?

mana boleh sedara...
aku je yg boleh ...(nampak banyak sikit gelaknye tuuu)
dlm google rupenyeee yaaa
apa pun tq yeee, kannbiawak kodomo bukan leh tutup2

bab yg nikah batin tu...aqku tak leh komen apa2 lagi
bila dah berdepan n bersilat...baru leh berkata kannn,kena lah adil(HUKUMNYA gak)
nanti aku akan sampaikan sebagi bahan pengajaran utk mereka yg mau ambil pelajaran

Abangcute posted on 10-5-2013 10:12 PM
Berapa kali kamu mahu nyatakan. Bawa pegawai-pegawai kamu yang HEBAT tu berjumpa dengan Ustaz Hj M ...

napa le tak faham
atau tak mau faham keee
bab feqah...tu aku biarkan kat mereka kannn
agar jemaah faham, bukan utk hang

pas tu BAB AKU dgn hang leeeeeeeeeeee
takpe....aku kasi peluang kat hang
ujilah aku dgn apa saja punnnnnn
apa saja
pas tu kannnnnnnnnnnnnnnn
giliran aku pulakkkkkk

hang ada pernah tanya aku tak, berapa yg aku dah antar ke hosp bahgia
tak mau tanya pun, takpe lahhhhh......aku biasa jeee camni jeeeee....sibabi kurap

Abangcute posted on 10-5-2013 10:13 PM
Kalau kamu nak ugut saya... boleh saya ugut kamu pula? Kamu teringin nak mati ke? Lagipun kalau ma ...

bila aku ugut hang
tak teringin punnnn
cuma.................NAK UJI n MENGUJI jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
takkan setan jin tu dah kecut telork kot

hang ugut aku keeee
ni aku lagiiiiiiiiiiiiii
tak dak terdetik sikit pun dlm hatiku ...nak rasa takut
cuma teringin sangat nak pekup muka hang celah ketiak aku
ni dok feeelllll ni, hang dok celah ketiak aku

Abangcute posted on 10-5-2013 10:25 PM
Orang yang FASIK memang tak faham apa yang Allah nyatakan perihal nyamuk. MEMANG TAK SESUAI berbic ...

ada ka nyamuk ada gigi
ada 3 jantung

tu nyamuk yg dalam kepala gila hang kotttttt

Abangcute posted on 10-5-2013 10:34 PM
Orang yang bermuka masam macam kamu ni, perangai macam perempuan, entah apa-apa yang kamu post pun ...

pasal lelaki lahhh
dan sebagai org islam
aku berani berdepan dgn hang

kenalah depan jemaah2 tuu kurang2 20 atau 30 orang
termasuk imam,bilal, ajk sekali
pasal aku pun nak sama2 gelak dgn depa2 tuuuu
riuh la sikit masjid tu nanti

dan ramai akan jadi saksi nanti.......siapa yg akan terhoyang hayang nanti

Abangcute posted on 10-5-2013 10:37 PM
Tengok anak perempuan kamu, lawa jugak yer... kalau ler saya istidrajkan anak perempuan kamu, apa  ...

aku...anak ramai
nak sebaya aku pun, depa panggil abah gak
sebab tanggungjawab aku sepertimana mereka mahu,
mendidik mereka IMAN PADA ALLAH dan RASULNYA

kena yg dah 2 atau3 taun dgn aku
yg comel2 tu, mau hang terkencing kena jerkah dr dia
syukur sangat2 mereka dapat ilmu yg bermanfaat
nak try ke????

Abangcute posted on 10-5-2013 10:44 PM
Esok sabtu, malam ahad, datang dengan kejantanan dan bukan macam pondan (seperti yang saya dok ten ...

tak sabau keee
tunggu le dgn pegawai agama sekali
baru semua sekali...akan nampak kebenaran atau kebathilan

dont worry, be happy..........2,3 taun gak kat dalm sana tuuuuu

Abangcute posted on 10-5-2013 11:01 PM
Berapa kali saya baca, kamu datang sorang-sorang. Lepas ni dengan kamu dan pegawai agama tu skali  ...

Berapa kali saya baca, kamu datang sorang-sorang. Lepas ni dengan kamu dan pegawai agama tu skali saya TEGUR. Don't worry kerana saya TAHU apa yang kamu tidak tahu. Tak perlu UGUT kerana saya TAK TAKUT dengan ugutan kamu. Kamu nak nyatakan apa-apa saya OPEN untuk jemaah dengar kerana mereka pun sebenarnya TAK FAHAM apa yang berlaku pada diri mereka SETAKAT INI kerana takut kepada MAKHLUK ciptaanNya.

Begini, bawa Raul dan bang dia tu skali jika ada. Jika saya mahu perkara buruk terjadi pada kamu DAH LAMA TERJADI. Masaalahnya saya KASIHAN terfikir kamu ada anak-anak. Datang jangan tak datang pula. Saya masih ingat lagi kelibat kamu, bau kamu sewaktu saya makan dan kamu ke kolah masjid sambil mahu melihat saya dan berkata-kata pada hati kamu mengenai saya. Itu semua saya TAHU.

Datang jangan tak datang k?

KAHKAHKAH
kalu aku datang sorang, alamat hang terperosok dlm longkang dahhhh
tapi tak syok camtu
yg sebaiknya - nak sama2 dgn jemaah ramai2 tu gelak sakan kat hang
dan qariah kat situ akan berhati2 dgn hang

hang tu yg bodoh, ....memang ramai tak mengerti yg ghaib
tapi takkan dgn aku pun hang nak kelentong jugak kotttt
salah orang le hang kelentong niii

dok perasan lagi keee???
kelibat hang pun aku tak pernah tengok, harap gambar hang yg satu je jeee
yg lain dgn video sayang hang dgn anak2 - hang dah delete abisss (tau pun malu yeeeeee)

dont worry, aku pasti datang
hang leh le rasakan hangitnya ketiak aku niiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Abangcute posted on 6-5-2013 10:01 PM
Layan dulu

Hang dok lyn benda2/bahan2 gini ke?
(...baru dpt bokak)

......