CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: saudagarkampong

Menjual Stroller, Carseat dan Safety Gate Terpakai.

Close [Copy link]
Reply 300# saudagarkampong

tenkiu2
esok saya & husband datang ambil around 5.30pm. thanks offer chicken chop

lepas ni boleh buat review western food encik saudagar pulak

Reply 292# aliffridzuan

Nampak sedap ke Bro?
    Bila nak datang nie.... lama tunggu nie
    Lagi satu kan, tadi aku ada ternampak 1 changing table (brand x ingat la plak). Ingatkan nak call tadi, tapi mahal lah bro.
    Tambahan pula tempat tukar lampin tu ada koyak sikit. Lagi lah tak jadi. Tapi material banyak besi dari kanvas plastik. malah   
    lagi kukuh. Heheheh, renung-renungkanlah....

Reply 301# funz_universe

Hehehe Terima kasih, terima kasih, terima kasih. Saya tunggu esok... hehehe!

Reply 297# wahee

It's yours!   InsyaAllah isnin baru saya berpeluang untuk pos.

Reply 298# WeAiNe

W/salam...
    Saya dah reply msg awak. Check your PM ek...

Reply 299# nurdiha

Saya dah pm awak.

Follow Us
Reply  aliffridzuan

Nampak sedap ke Bro?   
    Bila nak datang nie ...
saudagarkampong Post at 14-1-2011 23:52

Hehehe dalam masa terdekat masa tidak mengizinkan lg...em takpalah kalau koyak bro hehe tunggu yg lainlah...yg mcm ko punya nampak cantik hehehe

Reply 307# aliffridzuan

Dont worri bro, bila jumpa yang terbaik dari segi kualiti dan harga, aku akan hubungi serta merta. Pada masa yang sama, ko pun tengok2 kat blog2 lain. hehehe

Post Last Edit by saudagarkampong at 16-1-2011 09:23

Reply 301# funz_universe

Salam, terima kasih sebab datang tadi .

Macam mana dengan Kumbo Playpen tu? and then...
Macam mana dengan safety gate tu?
Okay tak? ada masalah bagitau saya yea....

Post Last Edit by saudagarkampong at 16-1-2011 12:47

Multipurpose High Chair (RM150 nego)

Digunakan ketika bayi baru lahir atau ditahap bayi masih lagi dipembaringan. Boleh disesuaikan tahap ketinggiannya. Kalau duduk bersimpuh di atas tikar...

turunkan ketinggiannya sehingga ke paras bawah (level 1). Boleh dibuai-buai sambil mendodoikan bayi. Bila bayi sudah mula boleh duduk atau menegakkan badan...

naikkan penyandar kerusi dan bayi boleh duduk dengan selesanya. Bila umur bayi meningkat dan ketinggiannya bertambah...

pakaikan tali pinggang keselamatan dan turunkan tempat letak kaki..... Bayi pun mudah melunjurkan kakinya dan berasa lebih selesa...
Bila bayi sudah mula makan, atau pun sudah tiba waktu makan...

letak traynya seperi ini... lagi selesa dan mudah. Yang bestnya kerusi ini...

ada roda di setiap kakinya. Tak perlu nak angkat berat2, hanya perlu sorong ajer... hehehe...
macam macam boleh kan... dari bayi sampai besar.... Sesuai untuk mereka yang bakal ada bayi supaya lebih luas skop penggunaanya..

Post Last Edit by saudagarkampong at 16-1-2011 13:24

Semalam pasang safety gate di rumah Puan Ana,
Saya dan adik perempuan saya bawa semua stok safety gate yang ada untuk disesuaikan dengan kelebaran tangganya dan memastikan tahap keselamatan yang terbaik.
Lucky Baby tak muat, tambah extension jadi terlalu lebar...
Safety First tak boleh juga kerana besi tangga sebelah atas tidak selari dengan besi tangga sebelah bawah...
Patrull Smidig From Ikea pun tak dapat pasang, sebab tak cukup lebar...
The first year memang tak sesuai lah kan...
Fisher Price pun tak sesuai kat sini, sama senarionya dengan Safety First tadi...
Hai... boleh tahan gak senario ni, patutlah kat mudah.my banyak yang jual safety gate yang baru2.. siap dalam kotak lagi rupanya ada yang tersalah beli dan tak sesuai dengan situasi...
Nasib baik ada satu, Gerry Walk Thru Gate dapat dipasang dan disesuaikan dengan spesifikasinya...

lepas nie saya akan hubungi customer lain pula untuk safety gate yang available tapi telah dibooked mengikut senarai...

Post Last Edit by saudagarkampong at 16-1-2011 13:17

Kerusi Tinggi Bayi Untuk Dijual/ Baby High Chair For Sale: Mamalove 2 in 1 High Chair

Kerusinya adalah seperti di dalam gambar ini. Tapi ini gambar dari webpage lain yang saya copy.

Rakan perniagaan saya ada satu High Chair 2 dalam 1 seperti ini dengan jenama Mamalove. Masih lagi cantik dan bagus condition nyer. Saya dah lihat. Hanya untuk yang betul-betul mencari High Chair dan Table. Serious Buyer Only ek. Kalau dengan saya hari ni awak booking lepas tu tak jadi saya tak kisah, tapi yang ni tak boleh sebab ianya melibatkan rakan perniagaan saya. Dijual murah berbanding pasaran.
RM170 sahaja.
Pasaran lebih kurang >RM300 (sila surf internet dulu untuk kepastian)
Berminat sila call saya dengan kadar segera.
Kalau rasa mahal dari sepatutnya, sila beritahu saya dan saya akan maklumkan kepada kawan saya.
Terima Kasih.

salam saudagar,

sy da upload gmbr bathtub & pomot blog saudagar kat personal blog sy..
bkn blog yg kat siggy ni..
nak tanye la.. selain dari brg baby ade x jual brg lain?
sebenarnye sy tgh carik sangkar kucing 3 tingkat..
kalo2 saudagar ade info gtau sy ye..

Reply 309# saudagarkampong

W'salam. Terima kasih sebab belanja chicken chop + lemonade + mashed potato untuk si kecik tu
playpen kumbo tu memang berbaloi sangat beli. dah siap pasang kat rumah baru. si kecik tu pun seronok sangat. terima kasih banyak2.

tapi safety gate tu tak cukup panjang untuk dipasang tapi tak apa, husband saya akan modify sikit.

apa pun, terima kasih ye.

Reply 313# ayumi_takashi

Terima kasih ayumi....
Saya dah tengok blog awak tu... nice blog. actually mmg ada traffic yg datang dari situ.. hehehe
Saya nak letak alamat blog awak kat blog saya, boleh ker? Kalau setuju bagaitau ajer yea..
Yang pasal rumah kucing tu nanti saya tengok2 kan ... actually macam2 barang yang boleh saya usaha untuk carikan, InsyaAllah... kalau ada saya akan hubungi. Seperti biasa, jangan berharap sangat dan tak janji ada. Tapi kalau awak dah beli, beritahu saya jugak ek..

Reply 314# funz_universe

Safety gate tak cukup panjang ker? hmy3:  Perlukan extension? Rumah saya ada lagi satu extension, rasa2 boleh cukup tak? Nanti bila dah pindah rumah baru, awak hubungi saya semula untuk dapatkan extension lagi satu. Kalau nak minggu ni pun boleh. Bagitau ajer ek. Tak perlu bayar apa2 pun, saya bagi ajer... jumpa kat Selayang. Kalau tak boleh jugak, kita kasi tukar yang lain. Pada saya ada lagi satu yang lebar. Kalau tak ngam jugak, awak boleh pulangkan semula pada saya dan saya akan kembalikan wang awak... no hal punyer, semua tu takder masalah . Semalam dekat umah Pn Ana pun mcm tu jugak, apa yang dibooked semuanya tak ngam. Nasib baik kitaorang yang pergi pasang sana, so boleh lah try itu dan ini. And then terus tukar lain yang sesuai

Reply 295# osoy

Hehehe.... Actually Pahang mana ada jauh... dekat ajer

Reply 294# osoy

Terpulang lah osoy nak tepek apa2 pun. Bukan semua benda saya boleh cari... itu semua rezeki...

Reply 316# saudagarkampong

extension untuk brand yang sama ke? kalau brand sama, boleh jugak. weekend ni saya pindah selayang. lepas tu saya contact by phone ye. thanks!

Reply 319# funz_universe

Yup! Brand yang sama, warna pun biru.. nanti call ek...