CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: crossfire

Pemandu wanita berbahaya?

pak ayun tinggi bape?
noor2 Post at 2-4-2011 20:15

Ahkak noor nak pak ayun tinggi beberape kaki ? Pak Ayun tinggi lagi dari ahkak Rosmah yang kemetot tu tapi tak setinggi pak najib  

banyak kes dah perbincangan macam nih. dan banyak pompuan yg tak mengaku silap mereka mengatakan lelaki juga sama bawak keta laju laju. bukan masalah laju, time perlahan pon wanita memang akan tak terlepas dari cuai. motor aku saja berapa kali kene langgar dengan pompuan dari belakang. wal hal dekat trafik light tu. terang terang lampu merah. tak sempat break katanya. lagi satu kes salah bagi signal, member aku masuk spital gara gara pompuan salah bagi signal pastu masuk kearah lain. bila ditanya disalahkan pembonceng ( kawan aku ) katanya bawak laju sangat. 60KM/J kat jalan laju ke ? dah standby nak bagi dia masuk kiri, tau tau dengan tetiba masuk kanan. signal menyala belah kiri.

setuju sangat.. aku baru je drive td dr kampung.. ada sorang pemandu wanita bodoh piang nak belok kiri bagi isyarat signal kanan.. dia ni tau undang2 ke idak???? guna signal pun xreti dia ni camne leh lulus ujian memandu??

aku bukan nak bias, tapi kalau aku tgh drive and tgok ada kenderaan dipandu xsenonoh, bila aku tgok memang 70-80% adalah pemandu wanita.. jarang pemandu lelaki buat camtu.. bukan xada, ada tp xsebanyak atau sekerap pemandu wanita..

lg satu wanita yg bawak laju nih.. boleh kata dorg lebih cekap memandu dr lelaki?? heloo? ko memecut tu sebab tekan minyak.. semua orang boleh drive laju tapi dr segi kecekapan? korang tu ramai yg xcekap.. kalau nampak pemandu wanita korang hati2 lah.. jgn ikut rapat sgt K..

lg satu wanita yg bawak laju nih.. boleh kata dorg lebih cekap memandu dr lelaki?? heloo? ko memecut tu sebab tekan minyak.. semua orang boleh drive laju tapi dr segi kecekapan? korang tu ramai yg xcekap.. kalau nampak pemandu wanita korang hati2 lah.. jgn ikut rapat sgt K..
pinguin Post at 4-4-2011 14:10

lama dulu... jalan endau mersing... satu kete dipandu pompuan memotong di stret line... bila tang konar.. dia punya brek sampai 50 kmh... sikit lagi nak kene sondol bas ekspres yg baru dipotongnya... btol2 kaum pundek punya driving...

pemandu perempuan nih skarang byk bwk auto lps tuh pakai kete yg kecil mcm myvi & viva...aku tgk kalu yg bwk kete jenis nih mmg laju2

yelah..kete jenis nih ringan...bantai pulak bawak laju...pi duk lorong laju..bila ada jek kete belakang laju @ bagi lampu...dia dah gelabah, tak kira la kete lorong sebelah ada ke idak, dia main masuk jek....

lama dulu... jalan endau mersing... satu kete dipandu pompuan memotong di stret line... bila t ...
kabukiman Post at 4-4-2011 02:40 PM

hahahaha.... kaum jenih tu tekan minyak je pandai, tekan break pun pandai pastu mengelabah dan hialng suma kontrol. kalau lah kejadian tu bas tak sempat break dan langgar keta pompuan tu, kan orang dah salahkan pemandu bas tu yg bawak laju. kesian bas, pompuan punya pasal, bas yg kena.     

pastu pompuan bawak kete seat sandar kepala msti tggi mencanak sampai nk cecah siling kereta. pastu muka punya la rapat melekat kt stering mcm dh nk cium dashboard ngn meter tu dah....hahaha bygkn camne diorg nk korner kalau tgh laju

Follow Us
Tak cakap pemanduan perempuan bahaya,tapi setakat ni pemandu perempuan yg aku jumpe di jalan mmg berbahaya..aku dh byk kali nyaris accident kerana mereka..sorry to say..