CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: crossfire

Pemandu wanita berbahaya?

sama je lah baik laki n pompuan...ada gak driver laki yg tembel

ade satu kes kelisa jugak, pegi masuk jalan motor kat federal highway. dah terang terang tulih tu ja ...
winamp05 Post at 29-3-2011 10:37

ahben penah tgk nie kat federal gak.... opposite subang parade tuh.... tp lupe kete ape.... drebar lelaki mongken org luar yg x bese jln sini

ko konfem ke aku ni pompuan? hihihi

cuba ko tanya tuan_wu, aku bawak keta camne.....pompuan k ...
iza_yuss Post at 29-3-2011 10:38

iza bwk kete ganas tahap drift2 tuh ke like.... like!

Reply 42# benkiut

ahahah..... memang kat federal jugak la yg aku tengok nih.

memang ada driver laki yg buduh tapi tak macam pompuan, lalai sana sini.

Paling panas hati bila bawak motor ikut blakang drebar pompuan nih. kejap kekanan, kejap kekiri. bila teringat kes banyak member aku eksiden sebab pompuan, takut aku rasa nak folow.

Reply  iza_yuss

aku pretend ko pompuan la sebab nick ko pompuan. lagi satu, kebanyakkan pompua ...
winamp05 Post at 29-3-2011 10:40

dulu mod red letak gambau anak dia.....pastu si tongkat pon letak pic baby dia....hehe

nak kepastian tanya tuan_wu aku ni pompuan ke? skill aku bawak keta camne?

~~tapi aku x nafikan la.....percentage pompuan bawak keta yg abg bang bang bung ni mmg tinggi,......smlm baru aku jupe kes yg cenggini........sesuka ati je masuk lorong sempit.....cam x dan2.....dh nampak van sebelah sana dtg (lelaki yg drive), yg kita ni baru masuk lorong kecik tu, tunggu la dulu.....bior kasi keta yg tgh jalan tu blah dulu.....ini tidak, men belasah je masuk......dah la x mau reverse skit.......pastu tambah plak sebijik keta belakang van tetibe je menonong ikut van tu (pon pompuan jugak yg bawak)......bior la lepas satu2.....aku tgk seriau jek.....

~~bagi aku la....supposedly bgth percentage (juz agak2 ler) yg pompuan bawak keta camni tinggi compare lelaki.....

Follow Us
iza bwk kete ganas tahap drift2 tuh ke  like.... like!
benkiut Post at 29-3-2011 10:48

saya bawak 30kmph jek....

~~my big bro is my teacher....

banyak kes dah perbincangan macam nih. dan banyak pompuan yg tak mengaku silap mereka mengatakan lel ...
winamp05 Post at 29-3-2011 10:12

Sebab tu kalau AN drive...mesti berhati2 sekarang ini walaupun nampak kereta depan dah kasi signal..bukan apa..kadang2 driver didepan tu last minit dia tukar..tak pasal2 kita plak langgar bontot dia..

Lagi satu..kalau nampak kereta didepan simpang sior tu hati2lah..cuba perhatikan siapa pemandunya?..70% jeng jeng jeng..

saya bawak 30kmph jek....

~~my big bro is my teacher....
iza_yuss Post at 29-3-2011 10:52

30 gitu ye? a-ah ahben cayer sgt lar :re:ahben dpt bygkn kalo dah big bro yg jadik teacher nye
jom tgk F1 kat sepang.....

betol sgt...kadang2 geram giler tgk org potong Q nak2 kat traffic light..mostly laki mmgla...tapi  ...
put3reen Post at 29-3-2011 10:31

mungkin sekarang pemandu wanita semakin ramai dari dulu.

dan mungkin lelaki ni dijadikan role model oleh wanita kot..

dari observation aku slalunya pemandu perempuan yg paling bahaya adalah perempuan yg drive kete plodua.. sprti vavi, myvavi ngan kancil..

contoh kesalahan yg slalu buat:
1. cakap dlm hp sambil drive... pas tu dah tak peka dengan keadaan sekeliling..
2. suka brek mengejut dalam roundabout sbb nak bagi org kat luar roundabout masuk.
3. suka bawak cam siput babi kat lane kanan..bila org dok cucuk wat bodo je
4. drive recklessly.. bagi aku nak laju boleh, tapi tgk jugak keadaan sekeliling.. kalau macam tempat sibuk jgn la dok sibuk pancung sana sini, buatnya ada motor nak lalu, x haru ke jadinya..
5. suka tukar keputusan last minit.
6. kadang2 x tau peraturan jalan.. contohnya, kalau ada jalan 2 lane satu hala, dia dari simpang boleh nak belok ke kanan.. nasib baik aku sempat hon, kalau tak ada kete lawan arus.. lepas aku hon, dia gelabah terus ikut haluan yg betul tapi bergesel ngan motor plak.. adoiiiii..

tapi aku tak kata semua perempuan camtu.. in fact ada driver pompuan yg aku kenal tu pemandu yg baik

30 gitu ye? a-ah ahben cayer sgt lar ahben dpt bygkn kalo dah big bro yg jadik teacher nye : ...
benkiut Post at 29-3-2011 10:56

kalau depan uncle drive 30 gitu je...mahunya hon uncle tak henti2 gitu..siap maki lagi...orang nak cepat dia bawak macam tu punya slow..baik bawak kereta lembu..

kalau depan uncle drive 30 gitu je...mahunya hon uncle tak henti2 gitu..siap maki lagi...orang n ...
Anak_Nogori Post at 29-3-2011 10:57

kalo ankel pakai air horn sian org tuh rasenye kete lembu lg laju dr tuh kot ankel

adoi... baru ingat nak lepak dalam thread ni lama sikit. dah kene kluar.

tambah kedit dulu sblm kluar.

mungkin sekarang pemandu wanita semakin ramai dari dulu.

dan mungkin lelaki ni dijadikan role ...
Anak_Nogori Post at 29-3-2011 10:56

agakla...laki n pompuan dh sama bahaya bawak kete...

pagi tadi pun mama hampir2 kena langgar disebabkan kereta mewah yg dipandu oleh seorang C***...mentang2 laaaa keter mewah kannn..walaupun dah bagi signal nak masuk lane,  dia pecut tak nak bagi masuk lane dia walhal sebelum tu punya laaa jauh lagi keter dia...siap main lampu lagi...busuk hati punya olang...nyaris2 mama dilanggar keter depan arah bertentangan...kurang 2 inci jer lagiiii...berderau darah mama!!!mentang2 laaa mama bawak keter kancil jerkkk...huhu...nanti ko,  mama beli bas terserempak keter ko...siap ko...

30 gitu ye? a-ah ahben cayer sgt lar ahben dpt bygkn kalo dah big bro yg jadik teacher nye : ...
benkiut Post at 29-3-2011 10:56

jauh tu sepang!!! 500.879km nak smpai......

aritu g MAvA ikut adik amik lappy dia kat hostel......banyak taik lembu....uiksss.....

~~slalu masa F1 tu, taik2 lembu tu mmg kelihatan ke? errkk.....(tanya sbb x penah p F1....hehe)

mentang2 laaaa keter mewah kannn.
mamabosan Post at 29-3-2011 11:04

Ayat wajib.... rakyat marhaen......

korang cakap psl driver pompuan cina ek......aku terus teringat kat priki......ekekeke