CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Bateesta

Kempen DUDUK & JILAT 1.0 - MAKAN AISKRIM SECARA TERBUKA dan BUKAN DALAM TAN

sedih nengok puak2 pecacai bengang dgn lawak eskrem..

baguslah kempen eskrem ni.. berjaya buatkan pecacai pr sakit ati...
abangbeca Post at 15-5-2012 17:22

penuh dengan unsur-unsur seks kan????   tak yah gi jejauh cari cd lucas.. gi je amik eskrem tu sambil bawak kondom

sedih juga mengingatkan tuan punya eskrem yg dijilat di dalam jamban tu.. sudahkan kembali ke rumah jumpa ibu yg melahirkannya...

sedih nengok demo cam ni...
wahai orang melayu....inikah bangsa yang bermaruah?????
akubest Post at 15-5-2012 17:06

aku pun sedih gak...tapi masing2 punya hak nak demo kan....jangan jadi haru biru..rosak harta benda awam sudahlah...

sedih pasal kantoi yelah kot

masa tak kantoi dulu sedap je buat aiskrim berulang-ulang kali

tulah lupa tuhan...tuhan bayar cash sekarang ni tauuuuuuuuu

selama ini ada maruah ke orang2 camni? diorang sanggup bermusuh sesama islam demi parti... ...
mauminumapa Post at 15-5-2012 17:18

ceh...tu pendapatan ko....pendapatan yg pegang pada warna bendera ni lain...masuk surga taw kalau pilih parti isle..buku jingga dan negara kebajikan cakap..

Follow Us
ceh...tu pendapatan ko....pendapatan yg pegang pada warna bendera ni lain...masuk surga taw kala ...
Anak_Nogori Post at 15-5-2012 17:41

hmm aku bukan golongan yang kata masuk sorga kalau pilih parti sekian sekian.... tapi apa yang aku ckp tu betul.. kalu ko berjuang demi agama, camni balasan dia kat akhirat.. kalau ko berjuang demi bangsa/parti.. camni balasan ko... ini bukan pendapat.. kaalu ko rajin baca ko faham la maksud aku... aku suka pada UMNO ..tapi tidak pada orang2 dalam dia yang bertindak yang memalukan agama sndri..

Reply 178# munchkin

i beg to differ...aku yg kepala otak kengKUNUN urban pprt nih tak de masalah la nak berdemo...berdemo OK kalau motifnya tepat...kalopon tak tepat motiptu haruslah positive.....aku bagi contoh:

demo bersih: sekurangnya2 motip besarnya mempersoalkan integrity SPR....supaya PRU boleh berjalan dengan lancar..yang menang, biar menang dengan adil, yang kalah bior kalah bermaruah..(aku cilok kata KJ)

demo ptptn: motip untuk kerajaan pertimbangkan masalah kewangan yang dibebani oleh rakyat disebabkan nak menimba ilmu....motif posotip..bukan orang kaya jek pandai..orang pprt mcm ai pon pandai tauuu.......tapi tak mampu....

demo tol: motip untuk kerajaan pertimbangkan pelupusan tol...juga masalah rakyat yg dibebani masalah kewangan hanya untuk mendapat kemudahan basic dalam negara....

demo burger ambiga: walopon motipnya lemah tapi aku accept gak la.....nak habaq kat ambiga yang depa ROGI besaq hari demo bersih......so motip positip..kut2 la ambiga nak bayaq pampasan!!!

demo jilat eskrem???? motip????? kesan positip????? korang boleh bayangkan tak kalo demo nih press bawak overseas???? kalo kawan2 akubest yang negara2 mundur pon boleh gelak terbahak2 tauuuu  kalo baca news nehhhh?????

demi masa...sesungguhnya kita dalam kerugiannn...aku tak boleh pikir..ada orang may be sanggup amik cuti, peruntukan sehari untuk demo nih....agaknya kalo kuor umah anak tanya...abah nak gi mana??? nak gi demo....demo apa?? demo jilat eskrem.... anak tanya..."kenapa kena jilat eskrem.....dapat eskrem free ka??????"

u got what i mean????

demo aiskrim yg plg berjaya nampaknya, simple tp sinikal dn byk pihak sentap

Bateesta Post at 15-5-2012 18:08
malah ramai yg bersedih duka....

Reply 179# mauminumapa

thats's why la macha....
patutnya kita berparti to check and balance....

katakan kalo ko ameno...
yang tak elok ko highlight lah..supaya jadik lebih elok.....issue pembangkang patutnya amik kesah..kalau tak betul jelaskan..kalau betul ..esok2 jangan buat lagi....

katakan kalo ko pas...
pon sama....yang salah laku, kerja tak amanah, juga kena highlight pada kerajaan..dengan harapan kerajaan boleh ubahhh....
kalo parti lagi satu ada defend...so kita check balik..apa yg kita highlight tu ada basis ke tak....

yang penting2 sama2 ke arah yang lebih positip....nih mentality nak jatuhkan orang sokmo....pastu yang aku tak puas ati..seret rakyat2 yang rendah IQ ni to execute rancangan2 serangan peribadi nehhhh...yang atas2 tuh tolong arah je...yang pencacai taksub parti nih pon...ikutttt jekkkk!!!!!

marah mak tau!!!

malah ramai yg bersedih duka....
Mawlay Post at 15-5-2012 18:10

sedih psl kantoi bro , tu je
masa sedap, buat aiskrim sorang2 je

skrg...lu pikirrrrrrrrrrr la sndiriiiiiii......

hmm aku bukan golongan yang kata masuk sorga kalau pilih parti sekian sekian.... tapi apa ya ...
mauminumapa Post at 15-5-2012 17:44

memang cakap ko tu betul..tapi yg jenis boleh janji surga kalau pangkah parti ni mana boleh terima..kan partinya memperjuangkan isle...diketuai plak oleh tok guru politik.

Reply  munchkin

i beg to differ...aku yg kepala otak kengKUNUN urban pprt nih tak de masalah la  ...
akubest Post at 15-5-2012 17:59

senang je..kalau orang luar negara dan anak tanya..cakap jelah terus terang..demo jilat aiskrim ni satu gimik krn ada pemimpin jilat aiskrim dalam jamban..jangan buat macam tu..kerja terkutuk tu...habis cerita.

Bateesta Post at 15-5-2012 18:08

sgt berjaya... walaupun modalnya cuma eskrem & cuma perlu duduk & jilat tak payah susah2 terbalikkan kete  

x payah trang2kan , kalau tak wujud buat aiskrim dlm tandas tu x payah terasa la, kan simple

nmpk je kempen tu mcm org dtg skolah dn bg aiskrim masa hari kanak2 tu...

dh kalau sentap2 bagai,mmg ada sesuatu la kan....

ka ka ka ka kantoiiiiiiiiiiiiii

Reply 194# Anak_Nogori

haruslah buat demo kannnn?????
aiolssss tak sampai hati nak menjatuhkan maruah bangsa sendiri.......

senang je..kalau orang luar negara dan anak tanya..cakap jelah terus terang..demo jilat aiskrim  ...
Anak_Nogori Post at 15-5-2012 18:14

ntahnya... sibuk pasal takut anak2 tanya.... sendiri rasa terhina sbb idola kantoi dlm jamban tak nak ngaku...

tak kisahla ada orang nak kata kantoi ker sentap kerrr.....

aku mmg sentap sbb tak sangka ada orang yang sangat rendah mentalitinya sampai sanggup berdemo semata2 nak menyentapkan mana2 pihakkkk......sanggup makan eskrem pree semata bertujuan nak me"nyentap"kan pihak2 tertentu.....

kenapa tak panggil press sahaja...buat PC ... cakap terus terang...pemimpin yang baik patutnya baik moralnya...saya tujukan untuk si polan, si polan.....kalau rasa diri dah betul sangatkan.....psal tak buat???? takat berani jilat eskrem dalam panas berjemaahh....itu ada "te**r" kerrr?????? yang aku nampak puak2 bert***r jekkkk tu...... takat tu jek ke beraninyerrr??? kesiannnn

haruslah eskrem azmin dijilat dlm jamban ????
aiolssss tak sampai hati jamban dihina sebegitu rupa......