CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: tongkatwaran75

[Tempatan] {9} Suami stres rumah bersepah:Halau bini kuar rumah !

stinger_attack posted on 19-9-2013 12:24 PM
Curlast....tak banyak masa boleh sempat menyempat sembang........kalau ada masa...tentu dah ajak t ...

ooiittt jgn rampas dia dari i ok... gi cari jejan lain

yipun_78 posted on 19-9-2013 12:25 PM
ooiittt jgn rampas dia dari i ok... gi cari jejan lain

Buat anjing jiran sebelah rumah aku daaa...jantan makan hasil bini...banyak masa sembang nih...belum tentu anjing pun mau......

stinger_attack posted on 19-9-2013 12:27 PM
Buat anjing jiran sebelah rumah aku daaa...jantan makan hasil bini...banyak masa sembang nih...bel ...

carik tempat lain laaa, i punya bizi ngan keje dia banyak Ops ... dia balik nk nyembang ngan hang pasal hang offer i keje kan? dia x kasi ley

stinger_attack posted on 19-9-2013 12:16 PM
Mungkin sebab dia masih lagi makan hasil bini dia...itu yang kena tolak ansur khennn?

Cuba kala ...

feeling2 nak berbahas secara provokasi kononnya
yg terserlah hanyalah idea2 ketololan semata2
simptom daya keyakinan rendah tahap lubang jamban
kesian...

yipun_78 posted on 19-9-2013 12:14 PM
sampai berlumut dan dia x keje? OMG

tu si mommy cerita. Ades!! pompuan klu pengotor buruk benor.

mommymonster82 posted on 19-9-2013 12:18 PM
Yep bukan toilet je.. Tilam pon berlumut... Bau jgn ckplah...toilet..eeuuwww..nauzubillah......k ...

Mcm mana tilam blh berlumut tu mommy?? Sepanjang hidup aku tido atas tilam blm pernah lg tilam ku berlumut. Apa rahsia mak sedara tu

Follow Us
yipun_78 posted on 19-9-2013 12:29 PM
carik tempat lain laaa, i punya bizi ngan keje dia  banyak Ops ... dia balik nk nyembang  ...

Ops jual buah anggur terjuntai dari dalam kain ke? Sibuk dengan ops kuhnun....

Peterpan17 posted on 19-9-2013 12:33 PM
Mcm mana tilam blh berlumut tu mommy?? Sepanjang hidup aku tido atas tilam blm pernah lg tilam ku  ...

Ntahlah..mungkin sisa air liur basi, campur air kencing, campor peluh, milo, susu, muntah baby..tu yg jd gtu kot..kih3....

Orange1 posted on 19-9-2013 12:08 AM
Penat oo klu keja buat keja rmh sorg2, aku mmg tak sanggup..biggg NO!

Ye betul mmg penat buat keja rumah sorg2x..semua benda bini Kena buat..sampaikn pendidikan anak2x bini juak yg fikir..
Bila balik rumah, hanya tau campak stokin merata, bini dah siap masak, rumah dah siap kemas, anak2x siap mandi, homework dah settle..
lepas kenyang terbongkang...

mommymonster82 posted on 19-9-2013 12:35 PM
Ntahlah..mungkin sisa air liur basi, campur air kencing, campor peluh, milo, susu, muntah baby..tu ...

klu air liur & kencing budak ada peta mommy

Malas jemur tilam punya stok lah ni.

monreyes posted on 19-9-2013 12:32 PM
feeling2 nak berbahas secara provokasi kononnya
yg terserlah hanyalah idea2 ketololan semata2
si ...

Baru setakat hembus angin bayu kat telinga kau..kau kata aku berbahas?

Dari sudut saikologi Dan logiknya...seorang suami yang dah terbiasa makan hasil bini...tidak masuk akal kalau dia masih nak demand rumah dia tip top kebersihannya sedangkan dia tahu dia telah menghambakan isyterinya keluar kerja untuk membantu nya menjana keperluan keluarga......make sense?

Kau nak aku terus telanjang kan kau?

stinger_attack posted on 19-9-2013 12:34 PM
Ops jual buah anggur terjuntai dari dalam kain ke? Sibuk dengan ops kuhnun....

Oi bodoh, hang kalau tak melucah tak boleh ke? Aku masuk sini sambil nak relax sambil makan mee goreng, baca post hang potong stim saja. Hang tak boleh ka post yang ada isi sikit supaya orang tertipu kata hang tak bodo?

Harbam bertingkat tingkat!

Sekian dari aku ceritified dot dot (I leave it blank for you to use).

truly posted on 19-9-2013 12:41 PM
Oi bodoh, hang kalau tak melucah tak boleh ke? Aku masuk sini sambil nak relax sambil makan mee go ...

Duh.....aku ingat semua orang macam kau.....berlucah sebagai makanan ruji?

Itu yang aku terpaksa layankan.....

Bila big day kau? Takda jemputan pung?

ada rumah orang perempuan yang i tengok masa bujang dulu dulu muka lawa,make up lawa,accesories lawa ,baju lawa.bila masuk rumah dia ya tuhan ku.tak sangka orang yang terakhir anda ingat dan kata kata pengotor ...selaulunya la..tapi ada yang tahap pembersih takut jugak.my fren mandi sehari 12 kali.mop lantai 12 kali.cuci baju 10 kali.samapi mak,ayah,adik beradik lari .tinggal sorang-sorang.bibik berhenti.cuci pinggan 20 kali.jumpa pakar jiwa pun dah,ubat penenang pun dah.dukun ,bomoh dan ustad pun dah.tak boleh bayangkan berapa bil air dia sebulan.dia ni pulak doktor PHD.tak ada siap amampu nasihatkan.kat ofis pun orang takut tahap kebersihan dia.

stinger_attack posted on 19-9-2013 12:45 PM
Duh.....aku ingat semua orang macam kau.....berlucah sebagai makanan ruji?

Itu yang aku terpa ...

Bila masa aku berlucah? Tak pernah sumur hidup aku buat kerja macam tu. Thats your specialty and I respect that!

Big day aku postpone tahun depan. He was in Melbourne and back, now in Singapore. (before you hurl insult on kawin tak jadi tahun ni, we are just fine, he sent me gifts for my birthday recently).

Sudah, masuk cuma nak insult hang saja, sebab jarang tengok hihi , I need to get back to work.

Toodle.

riris posted on 19-9-2013 12:49 PM
ada rumah orang perempuan yang i tengok masa bujang dulu dulu muka lawa,make up lawa,accesories lawa ...

Yg komen ko nombor satu tu aku dah pernah nampak. Housemate adik aku. Adik aku jd babu kat rmh tu psl housemate dia pengotor tahap cipan. Tp klu keluar dr rmh bukan main semua berdandan, spray satu bottle perfume.

Yg dok mandi smp 12 x sehari tu apa ke halnya?? dia tak koje ke asyik mandi saja?? Ni salah satu penyakti Obsessive Compulsive Disorder. Penyakit dia ni dh consider cronic.

truly posted on 19-9-2013 12:50 PM
Bila masa aku berlucah? Tak pernah sumur hidup aku buat kerja macam tu. Thats your specialty and I ...

Setakat kategori JALXXG ada hati nak insult aku?

Harlowwwwwwwww.......cotton bud kalau di tembuskan kedalam terowong kau yang dua 5 toner boleh easy easy buat U TURN at the same time...kau dapat rasa tak??? Begitulah diibaratkan so called insult kau itu...pada aku....

Nak aku sambung lagik?

Postpone?...take my words...dia dah puas kasi anjing peliharaan dia baham kau.......dia akan kasi kau ayat closure...kita memang tak da jodoh.....

bolehkah orang macam ni buat PHD?i tak boleh bayangkan masa dia belajar tu macamna?kalau i jadi kawan dia memang rasa terganggu dan tengok apa yang kita buat kotor je?

riris posted on 19-9-2013 01:00 PM
bolehkah orang macam ni buat PHD?i tak boleh bayangkan masa dia belajar tu macamna?kalau i jadi kawa ...

Ada seorang nick....MBA...pun sedang buat pHD..the last I heard....siapkan tesis atas pokok.......menenangkan katanya......

Peterpan17 posted on 19-9-2013 12:32 PM
tu si mommy cerita. Ades!! pompuan klu pengotor buruk benor.

i rasa nak muntah laaaa cane ummah cani leh biar sampai gitu? nak solat cane eh? x bahaya ke lantai berlumut tu buatnya kalo anak jatuh kalo jalan atas lantai berlumut gitu... x haraplaaa tip top xde habuk langsung tp x la begitu