CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: yuhuu

Jering: Umpama Beruk Mendapat Bunga

conget replied at 5-5-2018 02:35 PM
caption si jering ni selalu desa sangat iols tengok. kalau A class actress, tulis mesti nice and not ...

Tutup Komen Instagram Sebab Tidak Mahu Orang Mengata Suami – Izreen Azminda
[size=0.8em]Written by Bella | May 3rd, 2018

Walaupun sering memuat naik “posting” sedang bahagia bersama suami tercinta Ude Wahid, pelakon Izreen Azminda masih lagi menutup ruangan komen di akaun Instagramnya. Adakah beliau sudah benar-benar serik dengan kecaman tidak henti daripada netizen mengenai kontroversi ruamh tangganya?

Menerusi portal Media Hiburan, Izreen memberitahu hati beliau kini agak tenang kerana tidak lagi menerima komen-komen negatif daripada netizen.

Bukan itu sahaja alasan beliau menutup ruangan komen, antara sebab lain ialah Izreen tidak mahu melihat suaminya sedih dan terguris hati apabila orang ramai terus “menghentam” lelaki itu mengenai kisah silamnya.

Apa sahaja yang saya nak post di Instagram saya adalah kehidupan dan peribadi saya. Kalau ada yang tak suka dengan perkongsian saya boleh unfollow atau block supaya posting saya tak keluar di timeline mereka.

Saya sayang suami saya dan saya tak nak orang mengata tentang suami saya. Kalau nak mengata saya tak apa sebab saya dah lama juga dalam industri dan dah biasa terima semua ini tapi suami saya tak biasa. Saya tak nak orang kecam suami saya.

Ini yang dinamakan cinta sejati agaknya, risau emosi suami akan terganggu. Bagus Izreen kerana sebolehnya ingin menjaga suami dengan baik daripada setiap sudut.

Sumber Berita : Media Hiburan, ohbulan

conget replied at 5-5-2018 02:35 PM
caption si jering ni selalu desa sangat iols tengok. kalau A class actress, tulis mesti nice and not ...

[size=0.8em]Written by Bella | May 3rd, 2018

Walaupun sering memuat naik “posting” sedang bahagia bersama suami tercinta Ude Wahid, pelakon Izreen Azminda masih lagi menutup ruangan komen di akaun Instagramnya. Adakah beliau sudah benar-benar serik dengan kecaman tidak henti daripada netizen mengenai kontroversi ruamh tangganya?

Menerusi portal Media Hiburan, Izreen memberitahu hati beliau kini agak tenang kerana tidak lagi menerima komen-komen negatif daripada netizen.

Bukan itu sahaja alasan beliau menutup ruangan komen, antara sebab lain ialah Izreen tidak mahu melihat suaminya sedih dan terguris hati apabila orang ramai terus “menghentam” lelaki itu mengenai kisah silamnya.

Apa sahaja yang saya nak post di Instagram saya adalah kehidupan dan peribadi saya. Kalau ada yang tak suka dengan perkongsian saya boleh unfollow atau block supaya posting saya tak keluar di timeline mereka.

Saya sayang suami saya dan saya tak nak orang mengata tentang suami saya. Kalau nak mengata saya tak apa sebab saya dah lama juga dalam industri dan dah biasa terima semua ini tapi suami saya tak biasa. Saya tak nak orang kecam suami saya.

Ini yang dinamakan cinta sejati agaknya, risau emosi suami akan terganggu. Bagus Izreen kerana sebolehnya ingin menjaga suami dengan baik daripada setiap sudut.

Sumber Berita : Media Hiburan, ohbulan

Bukan nak kata suami je..mengata ko sekali la jering

'Ini yang dinamakan cinta sejati agaknya, risau emosi suami akan terganggu. Bagus Izreen kerana sebolehnya ingin menjaga suami dengan baik daripada setiap
Alahai ayat wartawan ni pun, nk terkeluar apa yg aku sarapan pg td. Elok je kecam dua ekor ni tanpa henti.

tensic~ replied at 5-5-2018 04:25 PM
Hahaah ni kelakar
Dgn johan, johan tak ngaku
Dgn amar bahrin, sampai kena cerai kat set.. and am ...

U mean johan ashaari ker?? Oh my, mengada sungguh minah ni....

jahcomel replied at 6-5-2018 09:50 AM
Written by Bella | M ...

Follow Us
Jijiknya ! Pasangan sampah .

Macam mana lah kude boleh sangkut dgn jering. Nak kata natural beauty macam tak..nampak tua dan tak cantik...kemon kude boleh bagitu makcik bawang tak kenapa kau pilih jering dari intan..apa istimewanya jering berbanding intan...sebab tengok perangai anoying nak mampus....macam mana kau boleh hidup dgn jering tanpa ada rasa menyampah...serius nak tahu...

Deyyy...si kude ni pun idokler hensem mana ...bibir hitam..muka blur2 toya...mahal pun cuma tahik lalat yg dibawah tu je sbb nampak manis...ngeeee itu ajee

Lor 1st time ker dpt bunga? Kesian. Nampak sgt x de laki berkenan kt ko. Punya menyondol mengurat, yg ni jela terbaik kering boleh depat? Kahkah.

redwing01 replied at 3-5-2018 12:24 PM
ni aku petik dari google je tau.hehe

Sabda Rasulullah S.A.W. bermaksud:Awaslah daripada mengumpat ...

Oh, lps google baru tau ke umpat tu berdosa?

tensic~ replied at 5-5-2018 04:25 PM
Hahaah ni kelakar
Dgn johan, johan tak ngaku
Dgn amar bahrin, sampai kena cerai kat set.. and am ...

Dah perangai pun rempit, sape nk buat gf? Apetah lagi bini. Mulut senget2 lagi bila senyum or ckp, dah mcm witch da. Org nk buat gf/wife yg classy, bkn yf mulut senget manjang.

chocobozhere replied at 6-5-2018 03:26 PM
Macam mana lah kude boleh sangkut dgn jering. Nak kata natural beauty macam tak..nampak tua dan tak  ...

Hebat di ranjang kot..

Cehh tutup komen sbb takut org komen laki ko konon! org nak kata korang sekali dua2 ekor

Dah mcm terencat dah skrg nak tunjuk2 happy, terpusing-pusing.. kahkahhh ude jelah tengok ko, laki lain geleng kepala tengok betina mereng..nasib tak buat bini,buat gf pun takde sape nak ngaku

Masalahnya HAPPY keeeeee?

Ye kot,tgok muka dia nampak hebat sbb ala2 minah rempit

Mcm intan muka di ranjang malu2.. tapi malu2 pun,ada masalah selama dua tahun pun dapat lagi anak

Ude ude..lawak lah ko nie

Jereen senyum pun ala2 evil bitch gitu. Betul ke orang cakap aura hati terpancar di muka?

Video dia nari2 tu mcm sewel je. Apa motif. Ingat cute

prettyrara replied at 6-5-2018 10:07 AM
'Ini yang dinamakan cinta sejati agaknya, risau emosi suami akan terganggu. Bagus Izreen kerana sebo ...

emosi laki ko tu terganggu bukan sebab komen netizen

tapi emosi terganggu tengok jandaku makin lawa

fushimi replied at 7-5-2018 08:37 AM
emosi laki ko tu terganggu bukan sebab komen netizen

tapi emosi terganggu tengok jandaku makin  ...

Kihkih itu la! Igtkan boleh tgl intan terkontang kanting, sekali mendonia lak intan. Lg tambah hot siap ada pendapatan sndiri.

Senyum pun senget lg kalau bercakap

Berterabur! Kalut nak pegi mana pun tak tau lah.. apalah yg ude pandang kat ko jering.. intan tu 80 kali lg elok, perangai sopan je,ckp pun teratur kemas.. yg ko? senyum pun dah tak stim nak tengok..

Kesian ko ude..bongok pegi cari janda sgt, dlm otak kosong,takde apa..BIMBO sgt

Main muzik je pandai, lepas nie jadi bibik je kat umah tu..masak kan utk jering ngn anak dia..dah jering tak pandai masak, kang masak asyik tak jadi je