CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Pakis

ISTERI LAN SOLO,. SYURA BUAT IGLIVE LUAH PERASAAN TIDAK PUAS HATI PADA SITI NORD

Guccibamboo replied at 22-7-2021 04:10 PM
Apesal bini lan over? Die nak jd artis jugak ke

tgk x ada rancangan apa tah. duet nyanyi kt tv dgn lakinya..bukan main baju kembang ropol2

rayray28 replied at 22-7-2021 07:01 PM
tgk x ada rancangan apa tah. duet nyanyi kt tv dgn lakinya..bukan main baju kembang ropol2

Famili Duo..
Masa tu dorg nyanyi lagu paling comel kot x silap iols..
Siap ckp tu lagu ex gf suaminya..masa ni dorg dah x baik..iols masa tu,goshhh, nk jgk sebut nama org yg kau dah x ngam.

MatDeghem replied at 22-7-2021 07:48 AM
Penyanyi dan juga pelakon, Syura Badron meluahkan rasa kesal apabila dituduh menjual produk keca ...

muka syura dah macam jering. 2 -2 muka aura negatif.

Lelli replied at 22-7-2021 07:12 PM
Famili Duo..
Masa tu dorg nyanyi lagu paling comel kot x silap iols..
Siap ckp tu lagu ex gf sua ...

hahaha sbrnya mmg betul laa kan nk numpang nama ye dak kalau tak takkan benda tu pn nk mention..bitter much..dh tgk sikit2 ig live tgk part wifey kata xtahan dh ramai dm..mcm femes gilerrrr hari2 org dm nak tanya psl nana semata..

suka2 replied at 22-7-2021 11:45 AM
Perasan betul syura ni. Kalau aku ni sugar daddy, tak hingin aku nak lebur 100k utk mak jan lobos  ...

Tak malu ke if anak2 baca. Kan dia janda ada anak tiga.

Edited by aaz at 22-7-2021 07:53 PM
bendera replied at 22-7-2021 03:12 PM
kesimpulannya

1. Soal makan x bayar, aku rasa ni dari gurau2 ckp2 ngan member..kita ni ada juga g ...

I pun rasa macam ni. Nana bila ngan kawan2 dia ada je gurau kasar, gila2 macam kawan2 juga. I pernah gak dengar live artis yang cakap Nana selalu belanja rakan2 artis atau kawan2 baik dia.Tak sempat orang lain nak bayar. Tapi tu lah bila orang lain dengar mungkin interpret out of context. bila disampaikan kepada kawan2 dengan setan mencucuk jadi lah macam tu. Aida G dah tak rapat sebab Aida jadi agen jual beli property, jadi MUA part time dah tak boleh full time ngan Nana. Tapi ada gak kadang2 dia mekap Nana. Yg I dok nampak siti Nana ni selalu je ambik kawan2 dalam mana2 drama yg dia berlakon walaupun kawan tu agak kayu. Hatta drama pendek utk promo lagu baru pun ambik kawan2. tukang prop utk music video pun boleh panggil fan je hias2. Dia buat live mini konsert ala2 asal boleh utk peminat pun panggil Azza Elite jadi emcee. Azza ada ckp terima kasih sebab Nana ni suka tolong kawan2.
I selalu terpikir Nana ni dah popular ada duit, buat macam oramg tak berduit. Hirelah yg pro bukan ambik orang2 yang dia rapat, yg baru2 nak up atau yg dah nak lenyap dalam industri. Tapi bila terbaca yg dia memang suka tolong kawan2, I respek la juga wpun hasilnya macam ala2 persembahan/ hiasan kenduri kat kampung.

Dalam berkawan, kita jangan mudah dengar hearsay..Kita yang lebih kenal hati budi rakan kita.  Kalau rakan kita lebih drp kita, kot2 ada bisikan2 berbaur dengki cepat2 delete. Jangan dok layan.

Follow Us
rayray28 replied at 22-7-2021 07:27 PM
hahaha sbrnya mmg betul laa kan nk numpang nama ye dak kalau tak takkan benda tu pn nk mention..bi ...

Meols pn xde nk kata 100 percent x betul citer org dm tu..dah empunya badan sendiri yg menimbulkan satu seribu persoalan..
satu lagi sheols jgk yg rajin berbalas komen n menjawab persoalan tntg Siti Nana dgn fans Siti Nana sblm ni..secara x lansung maybe la mereka akn rujuk sheols utk menjawab segala persoalan..time tngh manis best la kot tlg jwbkn.. tapi bila tngh pahit ni, pertanyaan mcm tu merimaskan sheols kot..
Tapi dari sudut lain blh je sheols ignore dm2 tu semua..block je acc yg x berkenaan..tumpukan pada +ve vibes around sheols je..hmm

Yak. Sana cni gaduh. Brapa byk tered gaduh2. Lama sgt pkp ni. Esk ngn bayang2 sundri pn leh gaduh

woven11 replied at 22-7-2021 03:04 PM
I tak sabar nak tahu kesudahannya. Harap cepat sikit peguam buat keje. Kalau mmg salah atau sekada ...

cerita 20 thun lampau tu pasal apa

aaz replied at 22-7-2021 07:50 PM
I pun rasa macam ni. Nana bila ngan kawan2 dia ada je gurau kasar, gila2 macam kawan2 juga. I pe ...

Meols mcm suka la jgk Siti Nana dah start pakai MUA lain selain Aida G..nmpk la 'lain' sikit tang make up tu..kalau x style make up sama je..lagi2 kat kening.

pencintaABC replied at 22-7-2021 05:44 PM
Yang netizen kantoikan gaya penulisan dan tanda baca yg sama so diorg saspek syura DM diri sendiri ...

Syura ni asal  bukak cite je misti pasal kena offer jd sugar baby mcm hot meletops sgt. Kes DM diri sendiri tu, acik porom speku mcm tu lah sebab bila baca screenshot DM tu dari atas sampai bawah obvious sgt lenggok bahasa, tanda baca mcm dari org yg sama. Tp kes DM tu bkn pasal offer sugar baby kalau x silap. Pasal org dengki ke dia.

Mawar91 replied at 22-7-2021 03:41 PM
Yg bertelekung tu bini Lan Solo chouls.Syura yg berhoodie + cap tu.Lagi sorg perempuan tu dlu pe ...

Iols masih tak paham kenapa banyak org nak buat ig live tp pakai telekung. Kalau gap antara maghrib isyak tu baik la ngaji ke, sembang2 sesama family ke. Ni dh la pakai telekung cite hal org pulak...

suka2 replied at 22-7-2021 08:43 PM
Iols masih tak paham kenapa banyak org nak buat ig live tp pakai telekung. Kalau gap antara maghri ...

Kena la pakai telekung nnt org percayala yg dia kata dia bkn nak bukak aib..nk buat cite ni prop, face expression kena betul nnt baru org percaya walaupunnnnn

annehuda replied at 22-7-2021 02:58 AM
Zuraidah ni yg meols ingat la, result spm die agak cantik, lg cantik dr siti la senang citer. Past ...

Dulu syura ni cite masa nak gi hantar borang upu kat pejabat pos time hujan lebat. Terpaksa sorokkan sampul surat dlm baju nak elakkan borang basah. Aku fikir masa tu, apa yg susah sgt smpai nk kena simpan dlm baju. Pakai la payung. Pastu borang tu semua masukkan la dlm plastik. Tp cite dia punya explain payahnya  mcm nk kena harung banjir...

suka2 replied at 22-7-2021 08:28 PM
Syura ni asal  bukak cite je misti pasal kena offer jd sugar baby mcm hot meletops sgt. Kes DM dir ...

Betul yg tu psl org dengki kunun2 tnya u xde job ke retis sendu

Sbnrnya ramai je yg perasan depa start sindir2 ni...mmg dah setahun lbh gak la ..
Iolls perasan mula2 bila bc status2 n igs kak shana ig:shanaahmad
Setiap posting dia walau gmbr tu xdak kaitan mesti bawah tu dok sindir2..

Pastu tgk kak shana n nana dah unfollow each other..
Then tgk gmbr2 lama kak shana n nana..
Dlu besday nana dia wish..n besday kak shana nana wish..
N kak shana tu smot join nana g kenyir..
Lps balik tu xlama tu kot depa start ada prob.

Nmpak kak shana plg byk meroyan dlm ig n igstatus dia..

Then perasan geng2 bwg dorg reply2 komen..like..n smpt sindir2..

Perasan gak mimimanan n nana dah unfollow xpasti masih retis nana lg x..tp.masa video klip sekali lagi mimi ada lg..
Rasa mmc mimi pon tagteam jugak kot sbb tgk aida g wish beaday mimi hr tu

Aku kena hadam dulu baru nak side siapa2 tapi kalau tengok muka boleh tak aku kata aku team nana.syura ni nampak aura negative dan bini lan pun nampak jugak aura negative pulak malu aku tengok rambut anak2 lan ya ampun kenapa semua macam budak2 lagi tu

Aku kena hadam dulu baru nak side siapa2 tapi kalau tengok muka boleh tak aku kata aku team nana.syura ni nampak aura negative dan bini lan pun nampak jugak aura negative pulak malu aku tengok rambut anak2 lan ya ampun kenapa semua macam itu budak2 lagi tu

Aku tengok ig ex reporter tu, hampir semua posting sedih ya. Lepas tu ade yang komen perli2. Tak matang nya perangai.

totomei replied at 23-7-2021 03:22 AM
Aku tengok ig ex reporter tu, hampir semua posting sedih ya. Lepas tu ade yang komen perli2. Tak mat ...

X reporter tu kesian yachh..kata dah move on nak bukak buku baru tapi caption tetap la meratib hiba konon jd mangsa..kalau meols org dah xnk kwn xde meols kesah ye. Ko ingat aku xle hidup ke kalau ko x kwn dgn aku..gitteew. Meols xkan nak meratib hiba konon org xnk kwan