CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: slippergombak

Terbaru kekasih gelapku dari Gombak....

paling kesian gambar dua orang pakcik danmakcik yang bersetubuh tu disebarkan oleh orang yang tidak  ...
noor2 Post at 18-3-2011 12:34

tak silap geng2 keling 'video clip' tu...

bila plak saya bercinta ngan truly... ada nanti saya jadi kaki pemabuk kalu bercinta ngan d ...
slippergombak Post at 18-3-2011 12:30

emm yela ak x kt mu bcinta ngn dia tp lau org 2 pemabuk k perompak k pembunuh k
manusia leh berubah lau dinasihatkan ngn org yg dia  sayang kan tp bergantung lama k x la
>ak berkata ikut pengalaman je jgn terasa atu mbik ati ehh

nape badan nampak cerah......kepala nampak gelap???
lkick2113 Post at 18-3-2011 08:06

Tak kan itu pun tak leh fikir... dah kawin ke belum?..

Kalau lelaki dah kawin.. tengok muka.. tengok badan bini...
kalau perempuan dah kawin... telanjangkan laki.. tengok atas bawah... nampak tak perbezaan?

wahh ..ada gmba truly la..cara tutup aurat yg benerrr

errk...yang penting bahagian muka mai....

mati2 nor ingat tu bantal.....toto tebal ku ...
noor2 Post at 18-3-2011 12:28

Cuba membayangkan.. apa yang ada disebalik selimut yang tebal itu...

Siapa faham apa dia tulis ni? Tolong 'translate' ...

Explanation

Error level analysis is a qui ...
animaniac Post at 18-3-2011 11:38

cer translate..cer translate...

Follow Us

Ini 1200% crop dari aku. tengok pada anak panah... Agak sikit meragukan tang penyambungan leher ngan badan. Aku tak kata gambaq ni fake atau original... Cuma menyampaikan keraguan aku ja... Lagi satu, saiz kepala disproportionate dengan badan... Aku tak sentuh kaler badan ngan kepala, sebab muka aku pun itam... badan aku tak seitam muka... hahahaha...

Tak kan itu pun tak leh fikir... dah kawin ke belum?..

Kalau lelaki dah kawin.. tengok muk ...
maizana Post at 18-3-2011 12:37

x nampak pon......bini aku tone kulit dia x la kepala gelap badan cerah.......yg aku tgk kepala dan badan cerah je..... ke nak kata ketua UMNO ni Pegi site tengah2 panas???? hahaha yg ni x leh tipu aku aku pon kerja site gak dulu

tunggu je le pengakuan mamak tuh nanti...kalau betul dia buat, dia ngaku la..kalau dia x buat, dia pun nanti ngaku la tuh...
sekarang zaman canggih maaa...macam2 teknologi boleh buat..bukan boleh percaya 100% kalau sekali tengok gambar...nak2 pulak pasal politaikkkk nih...
macam2 hal boleh jadik....

aku nampak macam fake je sebab saiz kepala mamak tuh dengan badan tuh x proportion..kepala besar, ba ...
dainese Post at 18-3-2011 12:32

cuba tgk gambar mamat keling umno nih di luar , sama tak bentuk badannya.. mamak umno nih bukan buncit orgnya...

ala2 gambaq fake rajagombal dgn rahma azahari. mai tang pipi jantan tu masuk elok jah dalam muka betina tu, mcm muka jantan tu sekeping dan dok atas muka betina tu bukannya berlaga pipi. tp rajagombal lg ensem la dari mamak umnok ni.

sesiapa yg free cuba analyze guna light intensity pada photo?rasanya ada option ni dalam adobe photosyop . dari segi light intensity , buat perbandingan gambar antara original photo dgn photosyop photo dan compare dgn gambar ini.  though i know walaupun light intensity boleh di modify dalam photosyop still boleh tengok kecacatan gambar.

x nampak pon......bini aku tone kulit dia x la kepala gelap badan cerah.......yg aku tgk k ...
lkick2113 Post at 18-3-2011 12:43

bermakna ko nak cakap.. org yg selalu kena panas warna kulit muka dan badan adalah sama.. warna tangan dan lengan adalah sama..demi menghalalkan perbuatan haram yer...??

mcm pelik je... amik gambar ngn pempuan muka ketat je...sedangkan pempuan tu tgh tersengih2 merakam gambar.... atleast bglah gambar tgh senyum... warna badan dia pun nampak beza warna muka... musykil gak...

kita di side PR dengan mengeluarkan gambar nih, siap kita di side pakatan rakyat buat analysys lagik tentang ketulenan gambar ini, sedang penyukung umno semua hanya sekadar meratib.. superimpose... superimpose tanpa ada seorang pun yg mampu anylizekan ianya cantuman....

tetapi bila pendukung umno membuka tread fitnah nyata terhadap pas, dengan hanya meletakkan gambar dibawah ini sahaja mampu untuk mereka bersembang sesama sendiri menambahkan lagi pitnah yg dah diletaknya demi untuk menjadikan ia satu kebenaran.... tak gitu ankle AN...

Ini 1200% crop dari aku. tengok pada anak panah... Agak sikit meragukan tang penyambungan leher  ...
JalakLenteng Post at 18-3-2011 12:41

nampak meragukan juga tang ni...mungkin bayang?...

hanya tuan gambar saja yang mengetahui...

ala2 gambaq fake rajagombal dgn rahma azahari. mai tang pipi jantan tu masuk elok jah dalam muka bet ...
ChildrenOfBodom Post at 18-3-2011 12:48

yg ni mmg nampak abis superimposed nye ...

ala2 gambaq fake rajagombal dgn rahma azahari. mai tang pipi jantan tu masuk elok jah dalam muka bet ...
ChildrenOfBodom Post at 18-3-2011 12:48

yang ni nampak sangat sebab tang kepala rajagombal...tang tepi seluruh muka dan kepala...tak diedit dgn baik...

bermakna ko nak cakap.. org yg selalu kena panas warna kulit muka dan badan adalah sama.. w ...
slippergombak Post at 18-3-2011 12:49

dah la totok, nak jadi thread kantoi lg la ni kheenn.... cer tgk balik komen2 org yg "bukan pakar foto" ni pon buleh nampak kepelikan gambaq ni....;)

Post Last Edit by noor2 at 18-3-2011 13:00
Cuba membayangkan.. apa yang ada disebalik selimut yang tebal itu...
maizana Post at 18-3-2011 12:40

ish ishhhhhhh

motip noor gelak guling...