CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Syumaimah

[BEST]Kisah Aku dan Mistik [TAMAT]

Cik mai..saya ada soklan skit..leh pm?

berrygurl posted on 25-5-2014 06:20 PM
Cik mai..saya ada soklan skit..leh pm?

Boleh.... Silakan

p.timur3831 posted on 24-5-2014 10:26 PM
Laa,dh tamat ek??ok2..aku pn dh tamat rempit rmh ni..jab lg nk rempit rmh kau yg no 2 &3 plk..jom,sy ...

Harap harap dah tamat la Tim... Tak daya aku... Huhu

Aha rempit jangan tak rempit... Aku pun lama tak update sana... Ada masa kang aku update ler

Tq momod Babeysha sbb thread aku nih masuk Digest

bila lepas baca cerita tt teringat kisah saya yang sebenarnya saya tak amik kisah pun ingat mimpi biasa2 saja. saya pun ada alami kesan lebam n digigit (bekas gigitan berbentuk bulatan dan ada lubang kecil macam peluru pistol mainan ). biasala dulu suka sgt pakai short n singlet bila tido and lepas kuliah je terus tido dari pukul 2 lepas zuhur sampai pukul 6 petang. teruk kan time tu student dah puas berjaga malam, waktu siang lah nak topup tidur balik. tapi ada satu petang yang buatkan saya tak berani lagi pakai short pants n singlet waktu tidur n semestinya tak berani juga tidur lepas asar, bila saya rasa ada sesuatu yang keras cuba untuk ehem2 di bahagian bawah saya.saya cepat2 bangun memang takda la rasa nak menikmati pun sebab i knew already benda tu bukan manusia. alhamdulilah lepas kejadian tuh sy lebih dekatkan diri dengan Allah , solat, baca quran, zikir dan tiada lagi kejadian tu berulang.pernah juga terdetik nak pergi klinik nak cek still dara ke tak tp bila cerita kat ustaz alhamdulilah masih lagi..haha

vee_zara posted on 20-7-2014 06:06 PM
bila lepas baca cerita tt teringat kisah saya yang sebenarnya saya tak amik kisah pun ingat mimpi bi ...

Ohhhh..... Tapi mujur la ko cepat sedar dan cepat bertindak yer.... Aku nih sbb asyik la duk ingat khayalan je... Tu sampai 6 tahun gak kena....

Follow Us
yup tapi once dah keluar kolej pun saya asyik kena tindih je kat umah sewa. memang tensen sebab still ada kesan lebam kat peha. lagipun selalu bizi dengan hal donia sampai alquran pun tak bersentuh lama. zikir pun after solat je. tu yang ada gangguan sikit

Assalamualaikum w.b.t ..

DEMONSTRASI TENAGA SPIRITUAL SELENDANG HIKMAH CITRA BAYU BIMASAKTI

Masa : 3 petang hingga 12 malam
Tarikh : 1 Ogos 2015 hingga 31 Ogos 2015
Bayaran : PERCUMA

Demonstrasi ini akan dilakukan secara "online". Tujuan utama ialah untuk membuktikan bahawa tenaga spiritual sememangnya wujud walaupun ramai yang kurang mempercayainya.Jika anda merasa Tenaga Spiritual Selendang Hikmah Citra Bayu Bimasakti bermanfaat bagi diri anda, maka anda dipelawa untuk memaharkannya.

Anda akan dipinjam gelombang tenaga spiritual untuk jangkamasa tertentu untuk melihat kesannya dalam memperbaiki urusan kehidupan anda.
Khasiat Tenaga Spiritual Selendang Hikmah Citra Bayu Bimasakti adalah seperti berikut :

- Melindungi diri & keluarga daripada bahaya & ancaman (berhadapan dengan orang yang berniat jahat)
- Mampu membela diri daripada keadaan kecemasan (berhadapan dengan orang yang berniat jahat)
- Tubuh tidak dapat dilukai oleh senjata tajam, logam atau tumbuhan- Merawat diri & keluarga daripada penyakit spiritual ringan atau berat
- Memiliki daya penunduk (mampu menunduk orang yang zalim)- Memiliki daya pelaris @ penarik @ pengasih
- Memiliki daya pukau terhadap orang yang berniat jahat sehingga mereka merasa gementar bila berhadapan dengan anda
- Apabila musuh berniat menganiaya, serangan akan berbalik terhadap musuh
Apa yang perlu anda lakukan untuk demonstrasi ini ?
- Demonstrasi akan dilakukan secara individu mengikut permintaan.
- Sila nyatakan tujuan anda ( demo untuk tujuan apa ? )
Tenaga Spiritual Selendang Hikmah Citra Bayu Bimasakti ini sesuai untuk siapa ?
- Tokoh politik
- Tokoh Korporat
- Artis
- Pesakit yang menghidap penyakit spiritual (santau/sihir/gangguan saka)
- Pengamal perubatan alternatif

Adakah penggunaan Tenaga Spiritual Selendang Hikmah Citra Bayu Bimasakti bertentangan dengan syariat Islam ?

Tenaga Spiritual Selendang Hikmah Citra Bayu Bimasakti hanya sebagai ikhtiar bagi menyelesaikan permasalahan kehidupan, yang mengizinkan penyakit sembuh atau masalah selesai adalah Allah S.W.T secara mutlak bukan tenaga Tenaga Spiritual Selendang Hikmah Citra Bayu Bimasakti.

Tenaga Spiritual Selendang Hikmah Citra Bayu Bimasakti adalah hasil tafakur selama berpuluh oleh Ahli Sufi & Golongan Kerohanian di Nusantara Melayu. Ia adalah warisan golongan bangsawan & tersimpan rapi oleh sebilangan kecil yang diberi amanah utuk menjaganya.

Adakah terdapat pantang larang bagi pengguna Tenaga Spiritual Selendang Hikmah Citra Bayu Bimasakti ?

Tenaga Tenaga Spiritual Selendang Hikmah Citra Bayu Bimasakti akan berfungsi selagi pemakainya menghindari dosa besar & syirik.

Hubungi : 03-41627024 (Tuan Reezal Al-Qadiri)

evilcooler replied at 2-1-2014 10:32 AM
Sesama..insyaAllah jika ada pasti akan dikongsi bersama.

Uols pandai scan orang ke..boleh scan iols

kradzcalypse replied at 1-8-2015 05:41 PM
Assalamualaikum w.b.t ..

DEMONSTRASI TENAGA SPIRITUAL SELENDANG HIKMAH CITRA BAYU BIMASAKTI

Hehehehe..pertolongan jin semata2.

Woit naik balik Thread ni yer.. haha

Best la tt..

Levis502 replied at 8-8-2015 02:31 PM
Best la tt..

Terima kasih.. tq sudi singgah.. hehe

Syumaimah replied at 5-8-2015 07:51 PM
Woit naik balik Thread ni yer.. haha

Assalamualaikum
Apa khabar symaimah
Walaupon cerita awak dah tamat, apa kata awak update kisah hidup awak sekarang. Ada lagi kah gangguan. atau bagai,ama.

evilcooler replied at 2-8-2015 12:13 PM
Hehehehe..pertolongan jin semata2.

Nak tanya ...semua silat dibantu oleh jin ke?

pernah gak la belajar silat masa kat U..tapi just untuk aktiviti kolej saja

Ipo replied at 1-10-2015 02:20 PM
Nak tanya ...semua silat dibantu oleh jin ke?

pernah gak la belajar silat masa kat U..tapi just ...

Jawapannya ada lah TIDAK SEMUA.

Jika yang dipelajari adalah silat olahraga yg mana ia bertujuan utk latihan dan senaman fizikal semata2 maka kemungkinan besar tiada. Ini kena tgk guru yg mengajar juga.

Tetapi jika sekiranya nama silat itu sendiri sudah pelik dengan nama2 binatang dan bercampur baur bahasa Indon dan sebagainya, maka hati2 lah.

Kebiasaannya silat begini dibawa masuk ke Tanah Melayu dari Tanah Seberang dan 99% pengasasnya memang ada pendamping. Saka silat itu sendiri menjaga silat itu seperti yg dijanjikan dengan pengasas mahaguru manusia yg telah lama mati.

Bila ada upacara buka gelanggang yg melibatkan mantera bercampur aduk bahasa yg tidak difahami dgn ayat Al Quran, maka berhati2 lah.

Bukan setakat silat, segala jenis ilmu pertahankan diri yg kuno seperti taichi, kungfu, taekwondo pun ada pendampingnya.

evilcooler replied at 1-10-2015 02:13 PM

Jika yang dipelajari adalah silat olahraga yg mana ia bertujuan ...

oh i see...

upacara buka gelanggang hanya dengan doa je..

terima kasih di atas penerangan ni

magpie5672 replied at 27-9-2015 10:32 PM
Assalamualaikum
Apa khabar symaimah
Walaupon cerita awak dah tamat, apa kata awak update kisah h ...

Alhamdulillah saya bertambah sihat magpie... ada saya buka thread baru.. Kisah Aku Dan Mistik III...

evilcooler replied at 1-10-2015 03:13 PM

Jika yang dipelajari adalah silat olahraga yg mana ia bertujuan ...

silat yang saya belajar buka gelanggang kena baca 3 qul dan al fatihah, kalau camni ok ke bro evilcooler agak2 pakai pedamping gak ker...??

asben saya baru2 nih.. berubat ngan seorg ustaz.. katanyer ada yg suka kt asben saya nih.. yg mengikut.. dia berguru silat jugak dedulu & amalkn zikir2 tertentu.. ustaz kata dr situ lah mulanya.. mende tu ngikut.. berubat pun sebb dia selalu sakit dada.. klu balik kpg kt rumah tu selalu akan tetiba rasa x sihat.. kluar dr umah tu ok.. katanyer umah tu dah ada pendiding.. tp rumah saya pun ada pendiding jugak.. & tiap2 mlm pasg ayat ruqyah.. mana saja pergi tiap mlm akan psg ayat ruqyah.. elok jer dia.. cuma kekdg jer mlm2  sesak nafas & sakit dada.. dah jumpa doktor.. xde lak kata jantung.. ok jer semuanya.. saya pun musykil lak..