CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: slippergombak

Terbaru kekasih gelapku dari Gombak....

dapat laa banglo sebijik kot atau caldina sebijik macam kes adun umno selangor bersama keka ...
slippergombak Post at 18-3-2011 02:27

atas tercacak..yg bwh pun tercacak..wakakakah...

itu je ke??? c' mon la teknikal la ckit kalau nak ulas pon....
lkick2113 Post at 18-3-2011 14:18

ko dari awal tread pun takder ulas secara teknikal, asyik dok super impose kehulu, superimpose kehilir.. layakkah menharapkan org memberi penjelasan secara teknikal pada ko demi menghalalkan perbuatan haram yg dilakukan oleh pemimpin pojaan hati parti ko......

woohooooooooooo!!!!!!!!!!!!
mr_brown Post at 18-3-2011 13:01

Geli nengok mulut jantan tu....x lalu cekkk..

Post Last Edit by C.K at 18-3-2011 15:01
cik puan, daging dah hangus atas dapur tuh....

cik puan, kebiasaaan phone camera savekan  ...
slippergombak Post at 18-3-2011 02:16 PM

aku baru je kecikkan api ni aku masak gulai arini....

kalu HP aku...photo save under JPEG format...tapi kalau kita save melalui computer yakni save sekali lagi under JPEG format...maka qualitynya semakin menurun....tapi website forensik ko tu kata...photo tu betul tanpa perubahan warna dari gelap ke cerah oleh warna latar dan warna merah dalam photo tu

apa2 pon lebih baik ko selidik betul2 tok...aku bukan apa...taknak tengok ko kena gelak selama setahun macam bapak mentua ko aku pon 50-50 gak nak caya...sebab perangai orang umno ni memang mudah dijangka....rakus berdasarkan kes2 lepas...setakat maksiat ni makanan....cuma pandai tutup je

dari facebook..

Waimah apa juga situasi gambar ini. INILAH SEBENARNYA GAMBARAN JELAS MENGENAI POLITIK GOMBAK. (sila faham apa maksud TB) sebagai pengundi dan juga penduduk tetap Gombak TB menjauhi diri dari politik Gombak yang begitu kronik sekali sepanjang masa. TB hanya membisu dan berdiam diri selama ini tanpa sebarang komen walaupun ramai yg tahu yg TB memang lantang menyuarakan bab bab politik tanah air , ini adalah kerana TB sayangkan politik Gombak. Kita kalah di Gombak bukan kerana Pas kuat, kita kalah di Gombak kerana UMNO lemah. Malang bagi Datuk Rahim ini tidak akan mendapat support TB dan tidak pula akan mendapat kutukkan TB kerana TB tahu Gombak perlu diselamatkan dan TB tidak akan membuat kesenimbungan di blog TB memaparkan gambar ini. Sebenarnya TB dah dapat ganmbar ini lama dah. tapi tak mahu menghebahkan mencari publisiti murahan. SEBENARNYA INILAH HAKIKAT POLITIK GOMBAK , JIKA INI TERRJADI BERMAKNA SUDAH DUA POLITIKUS GOMABK MATI DI ATAS PERUT PEREMPUAN. TB NAK TANYA ORANG GOMBAK MAMPUKAH UMNO GOMBAK MENAWAN GOMBAK KEMBALI SETELAH KETIADAAN DATUK RAHIM. SIAPAKAH BAKAL CALON BN - PARLIMEN SYED ANWAR - DR RAHMAN (TAK MUNGKIN) - MEGAT , YUZAIRI , NAZREE , KETUA WANITA , KETUA PUTERI ?????????? . . MEREKA MINTA DATUK RAHIM JELASKAN MENGENAI GAMBAR INI ATAU LETAK JAWATAN.Ada juga yang meminta Dato' RAHIM jelaskan dariman datangnya darjah kebesarn dato' yang dipakainya dan bila tarikh yang beliau perolihi gelaran ini.?

apasal pompuan tu aku nampak mcm "emma" jer

Follow Us
MADE IN GOMBAK....hahahaha

aku baru je kecikkan api ni  aku nak masak gulai arini....

kalu HP aku...photo save unde ...
C.K Post at 18-3-2011 14:24

bapak mertua aku ajor.. kalu kantoi.. lari la terkincit-kincit... tapi aku tepek kat sini, takder laa tepek citer pitnah, dah dah check semua tempat dulu apa kata analysys, baru aku post kat sini, tak macam pak mertua aku tuh.. citer papagomo pun dia dok tepek kat CI.. sembang2 trus declare itulah keputusan PAS...kah...kah...kah...
apa-apapun.. aku trus mencari jawpan dari umno yg sampai sekarang diam membisu dan lari terkincit-kincit... aku hantar masej kat umno gombak pun, semua diam membisu gak...

Post Last Edit by NIXAR at 18-3-2011 14:47
i nak tahu....umno belajar dengan MCA atau MCA belajar dengan umno ?
zakry Post at 18-3-2011 11:40

yg ni mmg xtipu..pestime tgk bideo soi lek..laju yahamat mendayung..hebakk

apapun----------perempuan ni cantik--dan lelaki tu memang langsung tak hemsem---aku yang tua inipun tak selera --tak taste langsung--kata budak2 muda now ni--

hopefully--iany ahanya fitnah semata-mata---kalaulah benar---- moga pemimpin sebgini jatuh terjunam sebelum sempat memimpin----

TanSriJess Post at 18-3-2011 14:28

aku dari awal agak familiar dengan muka pompuan nih.. agak selalu jumpa pompuan simpanan ni.. tapi tak pasti dimana pernah jumpa, mungkin sekitar gombak ini juga..??

dari facebook..

Waimah apa juga situasi gambar ini. INILAH SEBENARNYA GAMBARAN JELAS MENGENAI ...

SEBENARNYA INILAH HAKIKAT POLITIK GOMBAK , JIKA INI TERRJADI BERMAKNA SUDAH DUA POLITIKUS GOMABK MATI DI ATAS PERUT PEREMPUAN. TB NAK TANYA ORANG GOMBAK MAMPUKAH UMNO GOMBAK MENAWAN GOMBAK KEMBALI SETELAH KETIADAAN DATUK RAHIM. SIAPAKAH BAKAL CALON BN - PARLIMEN SYED ANWAR - DR RAHMAN (TAK MUNGKIN) - MEGAT , YUZAIRI , NAZREE , KETUA WANITA , KETUA PUTERI ?????????? . . MEREKA MINTA DATUK RAHIM JELASKAN MENGENAI GAMBAR INI ATAU LETAK JAWATAN.

kirawang Post at 18-3-2011 14:26

UMNO tak mungkin akan dapat kembali kepada umno akan datang... jangan diharap... majoriti kawasan gombak adalah pakatan rakyat.... umno dari dulu dan selamanya adalah pejuang pepet pompuan...

TanSriJess Post at 18-3-2011 14:28

emma mana tan sri..tapi cam biasa muka pompuan nih..

pompuan tu ada iras umi hafilda

apapun----------perempuan ni cantik--dan lelaki tu memang langsung tak hemsem---aku yang tua inipun  ...
sayawifenikmie Post at 18-3-2011 14:33

pemimpin gombak dari dulu hingga sekarang tak pernah putus, semuanya jatuh dicelah kelangkang pompuan dan ia takkan berubah... harap maklum....

apapun----------perempuan ni cantik--dan lelaki tu memang langsung tak hemsem---aku yang tua inipun  ...

kalaulah benar---- moga pemimpin sebgini jatuh terjunam sebelum sempat memimpin----
sayawifenikmie Post at 18-3-2011 14:33

adakah chua soi lek diatas telah jatuh tersembam... atau terus meloncat lebih tinggi bersama barisan nasional...

mamat di diam seribu bahasa ka?.... takde buat sidang akhbar ka....mengatakan dia suci murni + dianiaya??.... hebat ke mamat nie?.... dia next future menteri ka?....

harap umno calonkan next2 pru pada slipargombak je lah.... mana tahu malaysia maju hehehe...

mamat di diam seribu bahasa ka?.... takde buat sidang akhbar ka....mengatakan dia suci murni + diani ...
darkharis Post at 18-3-2011 14:45

bila masa aku jadi team ngan umno?jijik lagik adalah..loyanyer tekak nih....

Reply 338# slippergombak

hehehehe bukan ke ko kate duk gombak + dolu2 bekas ahli umno bagai.... mana tahu ko teringin jadi MP....aku spekulasi ko saje je nak jatuhkan mamat tu utk ko jadi calon heheheeh

terang2 tangan tuh kedepan....

cikgi ko tak rasa ker.. geng kita dok tepek gambar kerosa ...
slippergombak Post at 18-3-2011 14:18

ada ke org2 teknikal nak sokong BN.....
kalau set business ke .. ramai le yg nak sokong BN ni... tu pon sbb terpaksa agaknye