CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: luraziera

[Tempatan] Cubaan merogol oleh budak 13 tahun di SHELL

ifanonline posted on 2-1-2013 10:43 AM
sepatutnya melayu tunjuk la kelancauan cina bagi rasuah...asyik cina aje tunjuk polis melayu terima  ...

Yg ni ai setuju & terfikir jugak benda yg sama..

Tak lupa juga, apa kata kita sama2 expose habit mark-up2 price dlm business diorang.. diorang meroyan politician berjoli dgn duit tax diorang.. diorang tak terfikir pulak yg diorang, ,merompak duit rakyat dgn mark-up2 price. Equal Rights my a**!!!!

maybe betul ...tapi dia tak maklumkan bahawa antara orang yg membantu menyelamatkan dia adalah orang MELAYU

xy_daen posted on 2-1-2013 11:22 AM
Kenapa sampai perlu sebarkan kat fb maklumat peribadi tertuduh siap mak bapa keje mana pun nak bgt ...

kalau aku yg kene..
polis pulak tidak profesional..
aku pon akan buat gitu
so??

kintan posted on 2-1-2013 11:32 AM
saya berani berkata demikian sbb pengalaman hidup selama 49th.. byk perkara yg saya lihat disekeli ...

kene lakukan sesuatu la..
bukan la main lepas aja budak tu kan...
kalau ikut citer cina tu..
polis macam tak percaya...
tanya plak nak press charge ke tak..

spiderman80 posted on 2-1-2013 11:15 AM
Ko pandai konar. Saya cabarkan awak tunjukkan post mana yang saya racist? Dipersilakan.... tapi sa ...

hi, i baca dari awal... and i can see u mmg tak wujudkan statement racist cuma of course u tak suka org caci maki bangsa u. so u tegur.

kaki provoke akan ada kat mana2. u tegur, org tak boleh terima teguran...di gasaknya u again and again so that somehow u boleh terlepas marah and u boleh terlepas cakap yg bukan2.
my advice.. dont reply at all..
u sedar tak, dah berapa page thread ni semak dengan perbalahan? tak pasal2 je..huhu

semak sgt rasanya...

sorry aa kalau tak suke ape i cakap ni..

sepanjang aku berporum... mmg tak pernah aku nampak @spiderman80 ni mengeluarkan statement2 racist...
tak macam sesetengah geng2 melayu perasan suci kompem masuk syurga

Follow Us
tahniah pada MELAYU yang menyelamatkan amoi tu...walaupun riduan tee kata hampir 100% gadis cina dah ditebuk tupai sebelum kahwin....so kemungkinan besar amoi tu dah barai dan tak kisah pun dirogol..tapi oleh seorang budak..mungkin tidak..

Budak tu baby face betul.. ai ingatkan spesis 13 tahun yg terlebih matang muka cekung besar panjang.. rupanya just a little kid!!

Tapi baby faced sex criminal tak shocking sebenarnya.. dulu2 dlm awal 90an., ada kes budak 14 tahun, skolah ulu klang buat seks kat bilik kecemasan PBSM.. mengandung uu, tapi skolah rahsiakan les ni pasal malu! Ai tau dari geng naik bas skolah sama.

Kat london pun sama budak 13 thn rogol akak tgh tunggu ketapi kat king's cross.

applemy posted on 2-1-2013 11:55 AM
Yg ni ai setuju & terfikir jugak benda yg sama..

Tak lupa juga, apa kata kita sama2 expose hab ...

bangsa cina memang suka dedahkan keburukan melayu, its in their nature to do so...melayu perlu bangkit dedahkan pula keburukan cina...banyak je tempat boleh buat, rumah urut, kelab mlm, disko, cetak rompak, samun, tipu, human trafficking dan lain2...knp melayu tak brani nak dedah? sebab melayu pun terlibat sama dan di bayar oleh cina to shut your mouth...

tetapi cina ni bijak, depa takkan buat dirty work...yg buat adalah melayu dan india...

tgok baju dia....freemason tu....

ada sape2 tahu fb penjenayah tu?

shamsadis posted on 2-1-2013 11:53 AM
Kenyataan Bertulis DAP di Mahkamah

Kami, Parti Tindakan Demokratik, merujuk di sini ...

Ni kes yg depa dok ratib rogol budak bawah umur tu ka???

Kalau bab exposekan identiti si minor tu.. tak kira la bangsa apa pun.. ai rasa tak salah.

Dulu kes bunuh James Bulger kat UK nun pun.. diexposekan pembunuhnya. budak 11 thn lagi!

atira posted on 2-1-2013 11:56 AM
kalau aku yg kene..
polis pulak tidak profesional..
aku pon akan buat gitu

Ok Tira...faham dah...

Konsistensi tolak tepi ye dak...

yang selalu bedah alami lah berkaitan dengan orang cina ni, yang jenis annoying dan mengada2 nak suruh orang layan die macam vip macam maharaja china tu jenis yang muka tak lawa, harapkan body je la. kalau kena jolok pun mesti kena tutup muka dengan plastik sampah. orang2 yang tak lawa takde figure selalunye adalah attention whore inginkan perhatian same la macam negro

selalu bedah tengok cina yang lawa2 dan yang hensem2 takde pun resis2 mengada, sesuai dengan kehenseman dan kecunnan die. bedah suke koo tin lo Last edited by Bedah.Cun on 1-1-2013 04:18 PM

xy_daen posted on 2-1-2013 12:14 PM
Ni kes yg depa dok ratib rogol budak bawah umur tu ka???

depa kata rogol tapi DAP mintak maap pasai depa buat fitnah....tapi depa dok ratib2 dapat dosa jaa

kalau kita cakap pasal statistik rogol bawah umur mesti orang kata melayu pegang rekod la tp kita silap!!
sebenarnya kaum cina pun ramai yg terlibat dalam kes rogol bawah umur ni... KALAU di laporkan laaaa...
sebab ramai ja gadis2 cina yang bwh umur terlibat dalam sex bebas..
ada yang with parent's knowledge ada yang tidak...
so lelaki2 cina ka melayu ka sama ja..sangap sex!!.

shamsadis posted on 2-1-2013 12:23 PM
depa kata rogol tapi DAP mintak maap pasai depa buat fitnah....tapi depa dok ratib2 dapat dosa j ...

Bodo piang betul totok...

geolimarkisa posted on 2-1-2013 12:25 PM
kalau kita cakap pasal statistik rogol bawah umur mesti orang kata melayu pegang rekod la tp kit ...

betul.....sebab tu seorang cina bernama riduan tee pun pernah kata dalam artikelnya bahawa hampir 100% gadis cina dah pernah mengeseks sebelum kahwin....ni cina sendiri yg kata

saya lehat muka remaja tesebut semacam chaprut indon leluhurnya menaiki tongkang menceroboh tanah semenanjung sahaja....tidak pasal2 melayu kena maki gara2 anak si chaprut ini cuba merogol kaum cina