CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: achik2009

Amyza Aznan keguguran lagi - forummers CARI kena carut ngan Amyza

Close [Copy link]
dia dah berapa anak?

dah ada 2 anak rasanya dia

dah besar2 jugak

amyzaaznan Still feel the sound of yr heart beat baby....you're 8weeks 2days old today. Cant forget this date...Friday 22nd nov...u've gone..........................  1d

Rate

1

sian dia. takziah kpd dia

Syd posted on 23-11-2013 05:32 PM
sape dia?

the one and only artis yang terkenal ngan citer nak pijak pempuan ngandung

Oooo....pasal nak pijak perot org ngandung tu hari....ni ALLAH bg rasa mcm mana sedih bila gugur. Bukan nya ngandung sulong...dah karat dah..anak pun dah ada kan......heran aku....ngapala media ni high light citer gugur.....heran.....ala abis pantang esok (tak abis pun tak apa), taram aja lagi...buatla anak sampai 20 org anak pun...aku tak kisah....

dia tau ke dia ngandung ni?

Follow Us
Kesian xda rezeki..

Dah masa dia masuk liga lawak superstar kat tv3 tu dia mengandung la ekk, kalau gugur pun tak heran la, aktif, gedik semacam jea...

Takde rezeki..harap kuat semangat
Last edited by faiz-za on 24-11-2013 05:02 AM

@SANKURIANG femes uolsss

link http://instagram.com/p/hD7-vZK7G7/

Last edited by bayieng on 24-11-2013 12:35 AM

bayieng posted on 24-11-2013 12:22 AM
@SANKURIANG femes uolsss

hahahah, iolss bru msuk porum nk gtau uolls...tnyata tenet iol lembab mlm nih!...tahniah uolss, pemes u!

bayieng posted on 23-11-2013 11:22 PM
@SANKURIANG femes uolsss

mamposs.. kang kena saman jota2.. baik korang back off skrg

beta_carotene posted on 24-11-2013 12:30 AM
mamposs.. kang kena saman jota2.. baik korang back off skrg

erkk abis laa pc kena hangkut dgn skmm nnt

alagapass posted on 24-11-2013 12:30 AM
hahahah, iolss bru msuk porum nk gtau uolls...tnyata tenet iol lembab mlm nih!...tahniah uolss, pe ...

iols pon bru pasan sbb nmpk kt twitter td ade org RT. terus rs mcm nk share kt porem yg permai ini

Aiyokkk..amyza ngamok sudah..

amyzaaznan Apa tindakan skmm pada CARI FORUM ni??? Biadap!!! Forum mcm ni ke yg rakyat malaysia perlukan.penuh dgn bahasa2 kesat.tuduhan yg tak berasas.spekulasi. cc @adeed8 @rudy_imran @zhusni @zubirbipop apa relevant nya cari.forum ni???? Apa sumbangan cari forum ni? Takde satu pin yg bagus di mata mereka.selain dr mengeji...menghina.dah la cedok cerita dr kerje reporters lain and I.g artis.lps tu paste kat forum.hasil paste tu bg anak bini laki boyfren makan!! Sial diorng ni! Kau org ni mmg hati iblis kan.tak kira org mati anak ke...ttp kau nk hencap!! Eh citer nak pijak perut tu dh 10 tahun berlalu.kalau laki kw bini korang ....aku rasa bukan korang pijak..ntah2 kerat anu tu!!!   1h .

amyzaaznan Hello forumers cari sila copy paste  1h

amyzaaznan Hello forumers cari sila copy paste  1h

alinkzaman Sabar  1h

watieysoong Mulut2 dlm forum mmg cmtu..sbb tu sy tk nak baca bende2 cmni.tk berpaedah pun.sabar ye sis  1h

amyzaaznan Korang mmg sial! !! Aku mati anak harini....sbb aku bekerja!!! Kowang ckp aku x ddk diam...menggelijat. ...sbb aku keje!!! Apa yg aku buat sampai gugur ada kwna mengena dgn korang kw?? Aku gugur ada mintak duit korang ke? ??  1h

rohaya1982 Sabar banyak-banyak ya sis  1h

wonderglow_myzaedora Pdulikan kak @amyzaaznan . Sbr byk2. Dorg memg xhbs2 cte pasal gosip. Xde cite laen ke. Gosip mgundg pada fitnah. Buat la artkel pasal pmbgnan remaja ke. Modal insan ke. Hu3  1h

annekasdi7173 Allahuakbar. .kenapa la manusia skrg ni ..sabar ekk byk2. .  1h

amyzaaznan Harini anak aku mati....kau mengata aku kan....kau tunggu masa kau akan tiba!!!  1h

amyzaaznan SAPA PUNYA CARI FORUM NI???? @rozaidijamil  1h

zetyfaradila Sabar dear..sabar..istighfar..sabaq na..muka akk cntik bila snyum..snyum ek..inner peace..inner peace  1h

masyitahraus Sabar kak @amyzaaznan ..positive!! Depa nk bg pahala free   1h

chipychipochip Kakak @amyzaaznan be strong pls. I know You can do better than this.  1h

ladypink2315 Takziah ye kak atas kehilangan...moga akk tabah selalu  1h

glamourista_collections Sabar sis...abaikkn je  1h

bintanghatishop2u_pretzels Huuu.. Mmg btl.. Forum tu mmg bhasa melampau klu bab kutuk2.  1h

behealthy4beauty Sabar ya sis.. abaikn je.  1h

zulfadlizainalabidin Berat betul tuduhan orang ni.... sapa kita nak menghakimi.... sabarlah kak @amyzaaznan .... takziah ya.... ingat, anak yg gugur itu akan tunggu di sana nanti membantu kita.... orang yang mengeji tu, balasannya akan tiba.... memang senang nak mengata bila kita tak kena dan merasainya..... pihak yang berwajib, silalah pantau semua forum, page yg ntah hape2 ni.... #skmm sila ambil tindakan.... kesian...  1h

sudyrmh Keji ler org tu kakak @amyzaaznan  1h

hot_ibu @amyzaaznan , awak take care.. Tabahkn hati yer   1h

sudyrmh Dorg suka cedok story lps tu bg konkluso sendiri...yg kena press juga @amyzaaznan  1h

lynahaslinatahir Bukankah anak kecil yg Allah ambil itu ditempatkan disyurga kerana anak itu suci dan bersih dari dosa dan anak ini akan menunggu ibunya untuk masuk sama2 kesyurga. Bukankah itu lebih baik. Jangan bersedih amyza...  1h
hajar_azis88 Sabar kak @amyzaaznan .... alhmdulillah je... sbb akak dpt pahala free....,  1h

fatinchayunk Sabar ye kak.  1h

lynahaslinatahir Hasad dengki manusia memang tiada kesudahannya. Moga Allah memberi pembalasan yg setimpal buat mereka yg bersikap demikian.  1h

chuya_sham Sabar kak  1h

marlisarazali Its ok kak xde rezeki..InsyaAllah esok ada lg tu ye kt doakn yg baik2..abaikn irg caci kt sbb lg byk dia mencaci lg byk pahala sis dpt..take care urself & be strong @amyzaaznan  1h

chuya_sham Biaq p depa nak kata apa.. pahala dia p kat kak amyza gak  1h

leeya_house Sabar ye kak..huhu  1h

ayu_love_soap Mmg seyes tu board gossip pasal yg negatif ja....zaman remaja dulu saya layan.. Tp la ni artis dah de fb, twitter n insta so x heran dah pon sbb rasa lebih dekat dgn artis drpd pembawa cerita yg tak tahu kesahihan... Sabar ye kak...kuatkn semangat..  1h

adeed8 Kurang ajar..!!!!!  1h

amyzaaznan @rozaidijamil SENIMAN TOLONG PANTAU ARTIKEL2 YG KELUAR  1h

miss_qurratuain Bnykkn bersabar sis @amyzaaznan  1h

xillanazri Btol tue.. cari.forum tu ntah pape.. tmpt tmbh dosa.  1h

amyzaaznan @adeed8 they're just too much!!! Skmm kwna pantau or tutup jw forum ni! Actually cari.forum SAPE YG PUNYAAAAAAA????????  1h

rosraj Banyak2 bersabar dan Istighfar Amyza. Mereka yang memburukkan atau mengaibkan orang lain pasti akan dapat pembalasan dari Allah...  1h

handbagberjenamamurahhhh hishh , yaa allah kenapa org sekarang makin biadap huh . @amyzaaznan good statement😗  1h

norhayatibasri Kak, sabar kak ye. Your fans always with you.  1h

fatinfauri Saba kak mija...  1h

liratie Sabar kak  60min

qasehasira Sabar sis...kami sentiasa menyokong sis  56min

rcdsfamily sabar akk, kuatkan semangat!! dont stress sbb mereka, mereka akn happy bila akk lbh mnderita.. stay strong akk..  56min

choodeya Sabar kak @amyzaaznan ade blsan utk org cmtu  55min

mademilicat Kakak.. sabar kakak... takut tgk akk mgamuk  54min

mademilicat Tabahkan hati kak mija ku... jgn sedih2 kak..  52min

louisiana76 Fyi.. cari.forum ni jugak tempat reporter2 n blogger cari info dan bahan gosip dorg..  50min

amyzaaznan Cari forum ni...semua yg komen dlm tu beragama islam kan? Org melayu kan ?? Tidak ada langsung sebesar zarah rasa simpati kan.aku ni ...anak aku meninggal taw.bukan aku post psl anak aku mkn spaghetti yg forumers kat cari forum ni nk komen yg biadap mcm ni.komen mcm bukan org islam.mcm prangai org kafir!! X tau nk bezakan KEMATIAN DAN KERAIAN !!!!!  48min

amyzaaznan Cari forum ni...semua yg komen dlm tu beragama islam kan? Org melayu kan ?? Tidak ada langsung sebesar zarah rasa simpati kan.aku ni ...anak aku meninggal taw.bukan aku post psl anak aku mkn spaghetti yg forumers kat cari forum ni nk komen yg biadap mcm ni.komen mcm bukan org islam.mcm prangai org kafir!! X tau nk bezakan KEMATIAN DAN KERAIAN !!!!!  48min

suetv3 Orang bodoh mcm ni, jangan dilayan. Ni nama dia bangang tak berpenghujung M  41min

suetv3 U be strong, banyakkan doa. No worries. Dah ada saham Syurga. Insya'Allah Allah nak bagi yang lebih baik. Ok Mija? Chill babe! Pantang elok2 k. I love you. ;)  39min

nurul_deriaku1988 @amyzaaznan kak..sabar kak..biarkn je diaorg tu.nanti dapatla balasan atas apa yg diaorg buat.doa org teraniaya ni selalunya dimakbulkn.sabar ye kak  39min

ma_yau Sabar kak..takziah untuk anak yang oergi   39min

thrumylense244 Konghajor benor yg comment2 tu. Tak sensitive langsung. Akal takdak kah?? Wahai kaklongku yg masih lagi berduka dan terluka, ur health is more important than reading those nonsensical comments. Stay strong aite? Allah yashfik!  38min

hellopolka Be patient and be strong. Allah sahaje yg tau dugaan yg kita alami... Jaga kesihatan.. 1 orang kutuk kita, ade ramai lagi orang yg sayang kita. Your loved ones are always around to give you support. Salam sayang dr peminat fr singapore.  32min

mairaros Sabar ye kak @amyzaaznan jgn sedih2 tau.....  31min

zulaikabadrus Ya allah... Smpi mcm tue skali.. Sabar kak @amyzaaznan ... Xtaw nk kata pe... Manusia xda hati perut ckp mcm tue kak...  31min

hayatinor Ya Allah ramainya yg nak menempah bilik dineraka,banyak2 lah berzikir, sabarlah @amyzaaznan inilah ujian  27min

tengkuboboy Sabar & jangan baca apa2 lagi toq. Kalau baca nanti sakit jiwa lagi. Mulut orang tak boleh ditutup. Mu take care & be strong ok! Ingat quote ni 'Weak people revenge. Strong people forgive & intelligent people ignore'  24min

wohnie Astaqfrhlzm....dunia akhir zmn mcmni lah kak @amyzaaznan ...sabarlah....just take care yrself...Allah ada...serah saja padaNya...  24min

bayieng none of the forummers get the money from CARI. posting ade lah suka2. so kutuk pon suka2...keji pon suka2.  14min

fauziahnawi @amyzaaznan what's this all about I don't understand head or tail.I'm in a daze.  9min

amyzaaznan @bayieng pxkxxxk kau kan  3min

myjuandanza Adikmu ini dah pernah tulis pasal ni kan kakak. Siap interbiu kakak lagi. Hado SKMM amik tindakan? Hado persatuan retis amik tindakan? Tulisanku tu sudahnya jadi bungkus nasik lemak je. Tapi santek la sbb ada muka kakak skali. Terus vast nasik lemak tu. Takziah kakak. Be strong.  3min

amyzaaznan @bayieng kau nak aku post apa comments kau  2min

amyzaaznan @bayieng suke2 kutuk.suke2 keji?? Eh betapa sial and miskin nya hati korang eh  1min

amyzaaznan @bayieng hidup korang ni x pernah kena musibah agaknya. Sbb tu kau boleh ckp korang kt dlm cari forum tu suke2 keji suke kutuk? Jadi kau ingat ANAK AKU MATI NI SUKE2???pxkxxxk KAUUUUUUUUU SIAL ANAK HARAMMM   11min

@bayieng

achik2009 posted on 23-11-2013 11:50 PM
ayu_love_soap Mmg seyes tu board gossip pasal yg negatif ja....zaman remaja dulu saya layan.. Tp la  ...

kak amyza tau tak rozaidi jamil dah kena pecat presiden seniman

Takziah.

Kecoh di media sosial.