CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MAL

"Saya tidak tahu dan tidak mahu komen banyak” - Aliff Aziz sertai tabligh, Bella Astillah doakan yang terbaik

6oct pukul 3am B htr gambar pakai baju red riding hood..dari dlm toilet. Hantar kat M... dengan soalan "hebat ke saya ni?"

8oct buat post annivesary.  SO HIPOKRIT & JIJIK. nak kena puji ke pmpuan mcm ni? Follower dua suruh delete gambo tu.. hahaha korang ingat dia nak ke delete.. hahahah

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

dewi_rina replied at 13-8-2024 01:33 AM
Kalau nak baca komen baik-baik, kat tiktok dgn ig je.. Komen buruk sume kena padam, tinggal yg bai ...

Oh ye ke.. ada komen buruk pasal B kat FB? Kalau yg vokal nyayian dia tu..mmg komen buruk2 belaka la.. tp klu life dia... ada komen buruk2 ke? Sbb dia kan wanita suci yg pandai menjaga maruah, tp dicurangi. 1 malaysia bersedih demi bella tau.

matjerk replied at 12-8-2024 03:53 PM
PS tu org dah start membenci sbb perangai bingit sendiri... perangai suka menjenakakan ujian hidup ...

PS tu main tang dia SAMAN.. Tunggu lawyer sy hantar surat.. Dia buat org takpe sampai buli gelak-gelakkan org
Kalau berani pergi lah saman ex bf ko amar tu, asal masa amar ckp dah kena tebuk depan belakang tu?
Diam pulak masa tu sampai skrg tak bunyi pun pasal tu

dewi_rina replied at 13-8-2024 01:41 AM
PS tu main tang dia SAMAN.. Tunggu lawyer sy hantar surat.. Dia buat org takpe sampai buli gelak-g ...

Ingat masa wiwi menantu kaza membawang dgn closed fren and tru dm psl PS.. PS siap tag company wiwi tu keje... company insurans tak silap.. pastu ugut nak saman wiwi.... yang dia membahan ruru openly dgn Bella tu boleh pulak.. dasar pmpuan rempit!

Tp masa tu aku ni bodoh.. boleh pulak berpihak kat ps.. padahal bende yg wiwi umpat tu.. no harm pun..  dia cuma ckp.. ps htr injuksi x bg ckp psl dia

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

matjerk replied at 13-8-2024 01:40 AM
Oh ye ke.. ada komen buruk pasal B kat FB? Kalau yg vokal nyayian dia tu..mmg komen buruk2 belaka  ...

Ada banyakkkk, komen lagi padu padu mmg acik fb punya komen
Bukan komen budak tiktok yg tak membina sikit-sikit puji julang sampai ke langit
Lepas tu dorang akan ckp yg tu sedara mara runes, mak alip, sedara mara alip
Tak boleh langsung nak komen pasal bella, kena puji je bella tu

matjerk replied at 13-8-2024 01:37 AM
6oct pukul 3am B htr gambar pakai baju red riding hood..dari dlm toilet. Hantar kat M... dengan soal ...

Gambar lawa sgt tak boleh nak delete

Gambar yg buruk kena cepat-cepat delete, penat dia buh filter edit gmbar tu dekat 3 jam

Follow Us
1:58 am 6oct
B to M
"Thank you for being with me for the past few days"  
-isteri yg sangat menjaga maruah.

dewi_rina replied at 13-8-2024 02:23 AM
Gambar lawa sgt tak boleh nak delete

Gambar yg buruk kena cepat-cepat delete, penat dia  ...

Tp ye betol..gambar ni lawa sgt.. berbanding gambar anugerah tiktok yg pakai apa kat leher tu.

AWEKSAMURAI replied at 12-8-2024 10:30 AM
Yaaaa ....yg aritu dorang pegi buat pengesahan balik sbb cerai luar mahkamah xtau jatuh talak ke i ...

Bab cerai ni macam aku ada dengar bella sendiri bgtau. Tapi xde reputs kaver,reput cuma kaver bab alep skandel 11 kali..bla..bla..bla..
Cuma konpius bab alep kena jel 10 hari langsung xde media yg nak kaver hal ni..
  Porem ni kan bebas bersuara no hal pon nak sokong sesiapa..aku awal2 pon sokong bella,ps..tapi lama2 makin menyampah la pulak.. last2 aku xsokong mana2 terus

Edited by tasha at 13-8-2024 11:30 AM

Bella mmg tak sondol laki org tp Bella itu sendiri isteri curang...tau dimana dan apa balasan isteri curang????  Jgn beri alasan sbb laki jahat dia jadi begitu... Allah beri kita otak utk berfikir, jd sundal atau baik itu pilihan kita sendiri...sendiri decided nk duk dlm.perkawinan yg toksid pastu salahkan laki bila menyundal, laki tu bkn setakat 11x curang siap package curang dgn adik.kandung sendiri itu pun boleh terima lagi....termasuk mak ayah satu famili mental sanggup lagi buang darah daging dan terima menantu jalang...apa jns famili pun tak taulah...

Wek_omeh2 replied at 13-8-2024 11:15 AM
Bab cerai ni macam aku ada dengar bella sendiri bgtau. Tapi xde reputs kaver,reput cuma kaver bab  ...

Yaaa ..aku dgn sorang lagi forumer user kat sini pun terkejut weh . Ye lah benda x pnah dgr citer tp aku pikir satu je  betul lah bella ni narcissistic dia pandai cover story kalau story tu kena kat dia mcm dia kantoi dgn Muaz.Tgok lah mcm mana dia punya act sampai kuar pic pakai baju tido dlm toilet pun netizen boleh side dia sdgkan dia curang masih jd bini org . X kisah lah suami dia salah ke jahat ke dia isteri org weh

tasha replied at 13-8-2024 11:22 AM
Bella mmg tak sondol laki org tp Bella itu sendiri isteri curang...tau dimana dan apa balasan isteri ...

11 kali pun kuar dari mulut sapa? Bella kan? Aku x percaya lah weh .. dlu masa alip dgn afifah lepas tu dgn sapa tu sorang ag terus bella mintak cerai takkan 11 kali bella diam ..cerai pun bukan sbb ruru kena tangkap khalwat dgn laki dia .alip cerai kan dia sblom tu lagi sbb alip x boleh accept dia dh kena jolok dgn muaz..alip geli

matjerk replied at 13-8-2024 09:30 AM
"Kalau ko sokong Bella tu sokong la..
Kenapa nak persoal kalau ada yang tak sokong Bella?"

Kan..selektif betul..
I bukan nak kata perbuatan Alip dan Ruru tu betul..
Tapi kalau Alip dan Ruru tu kawin, halal pun dari segi agama..
Cuma yang tak bagusnya dorang ada rekod tangkap basah..
Kalau bini orang, berskandal dengan lelaki lain waktu masih pegang status sebagai isteri orang..
Tu dah tahap keji tau..
Double keji kalau dah sampai ke katil, triple keji lagi kalau sampai mengandung benih skandal dia..
Kalau si bini tu pulak tak bagi tau siapa-siapa yang dia mengandung anak orang lain..
Yang bukan dari benih suami dia, bayang kan kerosakan besar yang bini tu dah buat..
Jangan guna alasan suami dia curang jadi si bini tu boleh curang juga..
Eh bodoh benak penyokong Bella..
Tu jawapan untuk orang bukan Islam boleh la kot..
Tapi ko kalau orang Islam, pergi hempas kepala ko kat dinding dulu..
Allah bagi akal fikiran untuk kita bezakan baik dan buruk..
Kalau laki ko dah terbukti kaki curang, takkan ko nak jatuhkan maruah ko utk pasang skandal juga..
Melainkan ko memang dah merenyam, gatal nak bercinta dengan lelaki lain..

AWEKSAMURAI replied at 13-8-2024 11:42 AM
Yaaa ..aku dgn sorang lagi forumer user kat sini pun terkejut weh . Ye lah benda x pnah dgr citer  ...

Aku rasa kalau yg up pasal bell muaz tu alip sendiri mungkin netizen xde marah sgt.. alip buat penjelasan elok2 pasal bella muaz..
   Cuma nya alip slah langkah sbb libatkan si topi nasi,kat situ nampak mcm side alip ni nak jatuh kan bella bila sekongkol dgn topi nasi n ruru. Ada pulak sokongan bukti chat dari bedak nyonya lagi la netizen ni berbulu dgn alip. Aku sdiri kalau alip yg up semua tu aku boleh terima..

Wek_omeh2 replied at 13-8-2024 12:30 PM
Aku rasa kalau yg up pasal bell muaz tu alip sendiri mungkin netizen xde marah sgt.. alip buat pen ...

Betul...alip pon serabut tu lelaki tau lah bukan otak bleh guna banyak2 sgt haha

cmf_blanco replied at 13-8-2024 12:06 PM
Kan..selektif betul..
I bukan nak kata perbuatan Alip dan Ruru tu betul..
Tapi kalau Alip dan Ruru ...

Baik benti jd isteri jadi pelacur je lah gitu .. aku x faham cmne dorang ni bleh beriya sokong bella sbb laki bella curang tp aku anggap depa pun jenis mcm bella kaki curang kat opis walau laki x curang dgn betina lain.biasa jauhari je kenal manikam hahah

AWEKSAMURAI replied at 13-8-2024 11:44 AM
11 kali pun kuar dari mulut sapa? Bella kan? Aku x percaya lah weh .. dlu masa alip dgn afifah lep ...

Tak per kita ikutlah apa yg bella kemek ckp tp secara tak lansung menampakkan kebodohan Bellw sanggup tunggu wpun 11x dicurangi.. tak ada aku  nk simpati dgn org bodoh mcm ni....pastu bila bercerai malalak salahkan Ruru, Bella.kemek fetish dicurangi ke?? Mmg tak kisah dicurangi?? ke kisah curang murang sblm tu rekaan bella je??

kenapa sheols boleh menang tiktok awards tu????

AWEKSAMURAI replied at 9-8-2024 04:18 PM
Aku mampu ckp muka dia mcm pinoy yg berlakon citer under production VIVAMAX haha kat LokLok ja ram ...

Vivamax yang banyak sex scenes tu?

matjerk replied at 13-8-2024 02:50 AM
Tp ye betol..gambar ni lawa sgt.. berbanding gambar anugerah tiktok yg pakai apa kat leher tu.

Tu pun dorang cakap dah lawa sangat