CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: sudugaru

Kisah Hantu Ampang {Sharing is Caring}

hehehehhe..ko x nak wat seekers ke??hehehehe
sudugaru Post at 9-3-2012 16:08

aku nk buat boleh masalahnya..aku ni ada'org' di dalam aku skang ni haaa...gilo aku nak p buat kije tuh??? tak pasal2 je kang..tapi aku mmg ada 2-3 citer baru...aku kene 2 kali...biras aku kene skali..nnt aku citer la..skang malas nak tulis

Reply  waneeda1904

serius? nasib baikla sepanjang aku dok sini mmg takde bjalan2 mala ...
bluecrystal Post at 9-3-2012 04:13 PM

klu letak spotlite kan susah plak orang2 masjib nak tangkap orang khalwat
eda zaman2 dok situ dulu... time dating terlajak balik lambat ke...
eda paksa hubby hantar sampai pintu rumah... siap suh tunggu eda kunci grill baru dia leh balik
camane dia nak blk g kete sorang2 tu biar dia pk sendiri kot2 ada aweks x cun menunggu ke

Reply  waneeda1904

bluecrystal Post at 9-3-2012 16:13

ala...klu dia tegur tu nak berkenalan je...tapi aku rasa dia pun takut nk lepak sana sgt..skrg ni rmi gila org berbulan madu..nak ari jumaat ni...ramai la yg berbulan madu malam ni

aku nk buat boleh masalahnya..aku ni ada'org' di dalam aku skang ni haaa...gilo aku nak p b ...
syahoney Post at 9-3-2012 16:17

tu ko rajin bercerita..

klu letak spotlite kan susah plak orang2 masjib nak tangkap orang khalwat  
eda zaman2 dok situ ...
waneeda1904 Post at 9-3-2012 16:19

klu dia kuar tu,nk berkenalan kot...

klu dia kuar tu,nk berkenalan kot...
sudugaru Post at 9-3-2012 04:33 PM

lom sempat hai...
dah koma dulu kot

Follow Us
tu ko rajin bercerita..
sudugaru Post at 9-3-2012 16:33

nnt la tunggu aku balik dari tepen...aku ni nak pegi  midvalley nih!

lom sempat hai...
dah koma dulu kot
waneeda1904 Post at 9-3-2012 16:50

hehheheh..jgn takut..wat rileks sudah..

nnt la tunggu aku balik dari tepen...aku ni nak pegi  midvalley nih!
syahoney Post at 9-3-2012 17:12

orait

yg kat masjid tu la..hehehehe..ada yg ckp entiti ada ckp situ x sesuai jadikan simpang 3..
sudugaru Post at 9-3-2012 15:57

oo simpang 3 nih, aku kalau smpi sini cukup hati2, kalo nak belok ke masjid atau keluar dari masjid nak ke kanan, aku mesti make sure kereta betul2 takde baru aku jalan, walopun keta belakang marah pin-pin-pon-pon..hahahaa...lantoklah yg penting kita selamat kan...hehe

taman joging tu aku pernah malam dlm pukul 12 ke atas gitu dok round2...ada jumpa bangla ke cina ntah dok merayau....
pernah jumpa satu bangla ngorat 2 amoi pakai seluar pendek kat kerusi kat taman tuh...aku tengok 2 pompuan tu (tak pasti bangsa apa, tapi putih kulitnya), buat tak tau je kat bangla tu tgh menceceh sorang2..mungkin mereka tak nampak bangla tu gamaknya walopun tgh berbuih mulut terpacak dpnmereka sdg ngejasss.....hehehe

jadi dimana tempat plg best utk di singgah

MRR2 berhantu ke? Dulu ak keja kat wangsa, memang tiap2 hari ikut jalan tu., pi pagi balik malam. Ak dok kat seri kembangan. Pernah je balik kul 12-1am dari wangsa tu, tak pernah pulak jumpa. Walaupun waktu tu musim hujan. MRR2 tu sentiasa banyak keta, tak kira la pukul 11, 12 ke.. Pelik je kalu hantu tu muncul kat situ. Sangap populariti ke hape hantu tu?

Reply 392# amr17

tu la...ad ke???wat mase ni aku tiap2 minggu la ulang alik dari tmn melati ke kajang....lalu mrr2 la kn...tp setakat ni xde pape la...cume ad gelap ckit la ngn kenderaan laju2...

Post Last Edit by amr17 at 12-3-2012 14:33

Reply 393# syafiqkms

Pada ak, tu lg seram kot: keta banyak, semua mcm nk cepat drive laju2, ditambah kalu hari hujan. Pergh! Mengigil ak bawak keta kat situ sorang2, mata pun kena bukak besau2 la. Silap2 bole eksiden owh. Nasib baik ak dah behenti keja, tak mau lalu situ dah.

Reply 394# amr17

aku selalu nek motor je...merempit je..hahaha...tu la...kete2 mcm haram....lg2 klu jem...tp kalau ad misteri kt situ bg tau ler...le aku tgok2..hahaha..

Reply  waneeda1904

bluecrystal Post at 9-3-2012 16:13

simpang tiga ni kat Nuri Apartment ke atau Merpati?serem plak.. aku pun dok pandan indah gak ni..
tak jauh dr masjid al-azim ni..
tp selalu balik lewat mlm rasa mcm banyak je kereta area ni..

update..

i ada citer pasal orang bunuh diri kat page depan..

kawan i dah tak duduk kat condo dia lagi.. kawan i bagitau on certain-certain nite dia dengar bunyi orang menangis.. tu belum masuk bab pintu rumah kena ketuk, tengah best-best tengok tv tiba-tiba goosebumps.. banyak jugak lah yang dia kena..

i tanya pasal sami yang nak bersihkan corridor n tempat amoi tu landed.. kawan i cakap memang sami tu ada datang tapi amoi tu macam taknak pergi..

even husband n family amoi tu pun ada datang bakar colok lilin n siap sembahyang, nangis-nangis tapi kawan i kata dia tetap rasa spirit amoi tu ada lagi kat corridor/lift/tempat dia jatuhkan diri dia tu..

adeh.. da la penduduk sejati ampang neh.. skali tajok.. hamek kau, KISAH HANTU AMPANG.. hehe.. jgan la weh.. kiki neh asal ampang, dok ampang, skola pon kat ampang, skg keje pon kat ampang.. kawasan2 yg da diciterkan kat benang neh pon kebanyakannya tmpat lepak guwe.. halamak!! soram bai tuh..

salam...aku dulu sblm kawin...maknanya semasa bujang dulu...penah stay kat pandan height condominium...pandan perdana..menyewa dengan kawan2 sekolej...
ada lah beberapa peristiwa mistik terjadi kat umah kitorang....
contohnya;-
1.satu malam tu,kitorang tengah tido kat ruang tamu..ramai2 bentang tilam..mmg suka tido kat depan coz pas study group,leh tido je terus..tgh2 malam dlm kul 2,3 pagi kot,tdengar bunyi tapak kaki...yg pkai selipar rumah tu..berjalan kehulu kehilir dalam umah..aku tersedar jap masa tu...terus berpaling ke arah bunyi tu...tapi xde sesapa..bunyi selipar je..
2.masa tu aku balik kg jap...cuti raya cina kot..dalam seminggu camtu...lepas aku balik umah sewa dr bercuti tu..sampai umah sewa dalam kul 6 pagi..ad sorang roommate yg bangun solat subuh ni terkejut pandang aku...dia tanya..."eh...ko dtg dr mana bwk beg besar ni...'
aku kata aku bru sampai lah...dia punyala terkejut sambil terbeliak mata pandang aku...aku tanya apasal plak...
katanya..."bukan ke ko malam tadi dah sampai..."
aku kata "mana ada...aku baru sampai ni la..ak bertolak dr kg kul 9 malam tadi.."
dia cakap..."abis tu aku sembang dgan sapa malam tadi..."

dia semacam takut plak dgn aku masa tu..
aku katala aku tak tau ko sembang dengan sape..
tapi yg pastinya tu bukan aku lah...

3.aku tido dalam bilik dgn 3 roommate aku..ada katil double decker yang bwhnya muat utk 2 org tido...kat atas plak untuk sorang tido...
sbb aku yg paling kurus masa tu,jd diorang suh aku tido kat atas...2 orang lagi kat bawah...
masa tgh tido...aku macam bermimpi...xpasti plak betul mimpi ke tak..
masa tu tetiba mata aku terbukak..pastu aku terpandang sesusuk tubuh wanita...sedang berdiri didepan pintu...mengadap aku...
masa tu aku tido mengiring mengadap pintu bilik...
wanita tu diam je sambil pandang aku...tapi tak bercakap sepatah pun..

tetiba je aku macam tersedar...anehnya posisi tido aku sama je macam aku mimpi tadi...mengiring mengadap pintu bilik...tapi wanita tu dah xde dah...

salam...aku dulu sblm kawin...maknanya semasa bujang dulu...penah stay kat pandan height condominium ...
yiyinlahni Post at 25-3-2012 17:29

aah ngan sapa kawan u sembang tu? aiyyookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk