CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MAL

“Awalnya Konsert Diberi Nama Bella And Friends” – Stacy Jelaskan Punca Tarik Diri Daripada Penganjuran Konsert Sumandak Stars

tasha replied at 22-10-2024 09:47 PM
Mengangkang ke tidak tak taulah tp boleh sama2 g bercuti ke Yindon sana....bini org tu tp tulah ra ...

hujah ni paling xleh blah ye...menghalalkan kejalangan seorang isteri

AWEKSAMURAI replied at 22-10-2024 09:40 PM
Bella..bella xtau aritu dia gaduh dgn ruru xpe lah dia kata ruru curi laki dia padahal dia x dpt w ...

Kemek layak watak maid je....ekka farhana tu cantik dan.pandai belakon, tak ada saja buat kontrovesi utk jd popular....

tidak_kelihatan replied at 22-10-2024 09:50 PM
hujah ni paling xleh blah ye...menghalalkan kejalangan seorang isteri

Tulah...aku pelik spesis klu betina menyondol bukan main dimaki tp time betina curang siap support...

Edited by AWEKSAMURAI at 22-10-2024 09:57 PM
Chessman replied at 22-10-2024 09:44 PM
Mana tau ni dia ada beef dengan heroin drama tu. Nasib bukan kemek heroin. At least heroin sekaran ...

Tok a aida je berani bagi bella jd watak utama 3 drama katanya..ingat dlu masa jd jemputan Sepah ..beriya sedih nangis weh tu rancangan lawak bukan rancangan sedih beriya betul dia

tasha replied at 22-10-2024 09:50 PM
Kemek layak watak maid je....ekka farhana tu cantik dan.pandai belakon, tak ada saja buat kontrove ...

Eyka Farhana tu berlakon dari kecik bukan dh puki naik tungau baru nk berlakon..bella ni berlakon baru je 2019 cmtu masa dia cerai dgn alip kali pertama tu..tp job x lebat mcm alip punya payment tu yg get back balik dgn alip setelah gagal nk pegang zizan haha

AWEKSAMURAI replied at 22-10-2024 07:56 PM
Aku malas nk susun ko faham sndiri..video aku dh delete  berat fon aku je..ko pegi je youtube ada  ...

Aku dah tgok kt utube. Wehhhh ada vid tidor gila.

Jijiks la sndir mencurang, play victim, pastu salahkan org lain. Dah rhope sakit jiwa kau ni bella. Dah sbelas kali kne curang terus psiko jadinye

Tp silap view kat utube tak hype.

Follow Us
tasha replied at 22-10-2024 09:47 PM
Mengangkang ke tidak tak taulah tp boleh sama2 g bercuti ke Yindon sana....bini org tu tp tulah ra ...

Bella curang sekali je alip lg ramai..aku malas nk citer lah weh tp aku nk ckp masa alipp kena tangkap dgn ruru tu alip dh sebulan lafaz cerai kat bella..cuma x comfirm kat Pejabat agama je lagi..tp tu lah ruru pun ngaku salah sbb rasa baik sgt g dgr masalah umahtangga dorang ni skrg ni dia fight ada benda yg x betul dlm pertuduhan. Dh la setakat cctv je bella tu siap love bite apa sume masa jd bini org..ruru tu kalau kena pun dia bukan bini sesapa. Penyudah skrg ruru rileks2 je job sana sini .. Bella strugle bela jantan sana sini.Sampai buat konsert pun xtau apa2 haha

jemahjacjon replied at 22-10-2024 09:58 PM
Aku dah tgok kt utube. Wehhhh ada vid tidor gila.

Jijiks la sndir mencurang, play victim, pastu  ...

So faham kn knp aku x pnah sokong bella aku tgok video tu sblom kt YouTube lg

tasha replied at 22-10-2024 09:52 PM
Tulah...aku pelik spesis klu betina menyondol bukan main dimaki tp time betina curang siap support ...

Aku x pnah komen kat ig bella ke mana lah ..sekali aku komen kat ig mak alip tu pun xde mengata dia just bagi kata semangat saja lah kan tup2 bella block ig aku masa tu terus kantoi lah weh yg dia check satu2 Komen kat ig mak alip..adik alip n alip ye..

Lama lama mmg org pun muak dgn org jenis penunggang kes penceraian ni

Bencinya aku dgr muaz zubir ni membohong. "Nak membantu" katanya. Nak bagi aliff jeles katanya. Tapi sorok2 skandal. Chat archived. Letak nama kat fon nama lain. Kambing hitamkan make up artust tu. Letak nama muaz as nmama MUA tu. Dating bawak ayden, bila ayden sebut nama Muaz dpn Alif... bella menipu pulak kata eh tu bukan muaz. Tu org lain. Siap pakat x nak ajak Ayden dah.
Sape ajar kau jawab begini ni Muaz??

Edited by AWEKSAMURAI at 22-10-2024 10:29 PM
brainbiru replied at 22-10-2024 10:16 PM
Bencinya aku dgr muaz zubir ni membohong. "Nak membantu" katanya. Nak bagi aliff jeles katanya. Tapi ...

Curang sekali je alipp curang banyak kali masalahnya ko bukan girlfriend aliff ..isteri tau. Org tu bwk hantaran mahal duit kenduri 26k dlu bayaq habis ke blom pun xtau.aliff tu dh banyak habis buat ko jd isteri dia senang2 je ko bg puki kat jantan len free buat kata preggy ko kata nnti ank alip.

Kalau ko laki ko jahat dgn ko ..ko buat mcm ni ke?

brainbiru replied at 22-10-2024 10:16 PM
Bencinya aku dgr muaz zubir ni membohong. "Nak membantu" katanya. Nak bagi aliff jeles katanya. Tapi ...

Yg paling aku meluat tu, muaz ni mcm enjoy the fame yg dia dpt hasil dari menjadi 'hero' dlm konflik bella-aliff.

kalau kes ni berlaku tahun 90an dulu, dah lama muaz ni jadi mayat.

yg faham, fahamlah

masnona replied at 22-10-2024 10:06 PM
Lama lama mmg org pun muak dgn org jenis penunggang kes penceraian ni

ye. sbb no talent at all to be in this industry.

nak sara anak2? jgn block komunikasi dgn bapak diorg. nafkah tu tanggungjawab aliff.

ni dah nak call pun tak bagi, mcm mana nak mintak nafkah? dah lah ramai lagi puak setillah dlm rumah tu nak kena suap

semoga aliff terus dpt job nyanyi bnyk2 kat singapore, biar senyap semua benakbella kat luar sana

tidak_kelihatan replied at 22-10-2024 09:32 AM
adira jadi kawan bella ko tau kan sbb apa?

sbb adira mmg anti dgn ruhainies. kan dulu tokred pern ...

Yak tokbured tu naik escalator dgn kemut tu kan? Bila u bagitau ni baru I teringat. Ptt la comolot sgt. Syg bethol Adira kat tokbured eh.

Kalau I jadi Stacy pun I meloat. Ape jadah I jadi tempelan Jah padahal yg teruk nyanyi nanti I, yg akan tarik crowd I, tapi I takat jadi dayang2 Jah supaya Bella boleh jadi queen B? Ko siapah?

pastu dan dan pihak penganjur kata sebenarnya stacy bintang utama. pastu? issue bella and friends tu apa, bodoh?

pastu tadi nampak siap ada meet and greet with BA. huahuahua. trying to save their asses but it was proven all was well planned its about BA BA BA. pantek.

sokong stacy tarik diri.

tidak_kelihatan replied at 22-10-2024 10:44 PM
Yg paling aku meluat tu, muaz ni mcm enjoy the fame yg dia dpt hasil dari menjadi 'hero' dlm konfl ...

Penyudah betina tu menikah lain..laki dia terlepas hukuman gantung .. kesian along spoon eh tiber

allshares replied at 22-10-2024 11:20 PM
Yak tokbured tu naik escalator dgn kemut tu kan? Bila u bagitau ni baru I teringat. Ptt la comolot ...

Alaaa adira tu acah konon cmtu sokong isteri di curangi padahal dia pun amik laki org x sedar diri ni dia nak kongker sengsorang ending..lagi nk konon kutuk ruhaines. Yg kes tok bodoh tu peluk ruhaines dari bakang pun spontan citer dia konon tok bodoh nk discuss bisness alih2 jalan tetibe dia peluk pinggang nampak sgt benda plan tetibe boleh kuar gambar sana sini.

cikX87 replied at 22-10-2024 11:27 PM
pastu dan dan pihak penganjur kata sebenarnya stacy bintang utama. pastu? issue bella and friends tu ...

Semalam tgok stacy dgn marsha , velvet kat majlis anugerah di raja apa benda tah mcm pangkat lah kot.Naseb xde bella n clan