CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: GhostWalking

[Jenayah] Kes Low Yat:Tak Mengaku Bersalah,Nak Raya.UPDATE#216 & #726

rainbowrainz replied at 16-7-2015 04:54 PM
Hohohoho..gelak guling2 ni...guna perkataan good good je dah memenuhi kriteria ko???hohoho..x kusa ...

Kriteria apa lak ni? Orang2 pandai ni dia tak guna perkataan bodoh mcm 'good good' ni. Hanya BBNU dan dalam kes ini BBNU bimbo mcm ko yang gunakannya.

Santeira replied at 16-7-2015 08:55 AM
tunjuk perangai bimbo, dipanggil bimbo. Kemudian merapik meraban menangis mcm orang gila. Minta na ...

Nk tulis aku x cukup perhatian lg???gelak lg ni...sian dowhh ko ni..ape punye wenglah ko ni..hohohohp

rainbowrainz replied at 16-7-2015 04:56 PM
Waakakakak..da sakit jiwa tahap kronik pastu samakan aku ngn org laenn???keji gila ko ni..hohoho.. ...

sapa babitkan ko dgn orang lain? aku cuma kata ko sama mcm dia, kata nak blah tak nak reply nak lari tapi still ada kat sini sambil reply sampah sarap. sama kes dgn lavapondan yang kena ban tapi register balik semata2 dahagakan perhatian tu.

rainbowrainz replied at 16-7-2015 04:58 PM
Nk tulis aku x cukup perhatian lg???gelak lg ni...sian dowhh ko ni..ape punye wenglah ko ni..hohoh ...

tak cukup perhatian la tu. nak lari, tak nak reply, tapi reply gak sampai ke sudah ni ha. mak ko tak bagi ko cukup perhatian ya? terpaksa mengemis perhatian di sini.

Santeira replied at 16-7-2015 08:56 AM
Kriteria apa lak ni? Orang2 pandai ni dia tak guna perkataan bodoh mcm 'good good' ni. Hanya BBNU  ...

Hahahaha...agaknye perkataan tu wat ko btol2 sakit jiwakan..huhuhuhu..agaknye pengalaman ko dgn perkataan tu btol2 tinggalkan kesan yg mendlm utk ko sampai ko da ting tong..huhuhuhu..sian dowh..siiiaaann

Santeira replied at 16-7-2015 08:59 AM
sapa babitkan ko dgn orang lain? aku cuma kata ko sama mcm dia, kata nak blah tak nak reply nak la ...

Wwakakakak..btolll da ko ni...x tau nk sian kt ko berapi kli daaa..hihuhuhuhu..x samakan aku tapiiiiii...huhuhuhu..weng weng

Follow Us
Santeira replied at 16-7-2015 05:00 PM
tak cukup perhatian la tu. nak lari, tak nak reply, tapi reply gak sampai ke sudah ni ha. mak ko t ...

mak lu raya2 ni...masyukkk la...

banyak bangla cuti....beratur nak buang air..

rainbowrainz replied at 16-7-2015 05:01 PM
Hahahaha...agaknye perkataan tu wat ko btol2 sakit jiwakan..huhuhuhu..agaknye pengalaman ko dgn pe ...

orang yang guna perkatan 'good good' ni biasanya BBNU saja, cerminan pendidikannya juga. Baru orang kata 'orang berilmu akan ditipu' pun ko dah meroyan bagai nak gila kan.

rainbowrainz replied at 16-7-2015 05:03 PM
Wwakakakak..btolll da ko ni...x tau nk sian kt ko berapi kli daaa..hihuhuhuhu..x samakan aku tapii ...

beza perkataan 'babit' dan 'sama' pun tak tau ke? LOL.

Santeira replied at 16-7-2015 09:00 AM
tak cukup perhatian la tu. nak lari, tak nak reply, tapi reply gak sampai ke sudah ni ha. mak ko t ...

Keji gila ko ni sampai babitkan mak aku???tinggi tol ilmu ko ye sampai bengang ngn aky pehtu meroyan ckp psl mak aku..huhuhuhu..weng da ni..wengggggg &#%+7+...huhuhuhi

lavameekari replied at 16-7-2015 05:03 PM
mak lu raya2 ni...masyukkk la...

banyak bangla cuti....beratur nak buang air..

ko jangan kelirukan mak ko dengan aku pula.

Santeira replied at 16-7-2015 09:04 AM
orang yang guna perkatan 'good good' ni biasanya BBNU saja, cerminan pendidikannya juga. Baru oran ...

Dr ko posting ni pun aku da tau ko cmne..walaweihhh..huhuhhuhu..gila kronik

rainbowrainz replied at 16-7-2015 05:06 PM
Keji gila ko ni sampai babitkan mak aku???tinggi tol ilmu ko ye sampai bengang ngn aky pehtu meroy ...

orang yang cukup perhatian dari ibunya takkan mengemis perhatian di sini. dah berapa kali kata nak lari dan tak nak reply, masih jugak reply minta perhatian.

rainbowrainz replied at 16-7-2015 05:07 PM
Dr ko posting ni pun aku da tau ko cmne..walaweihhh..huhuhhuhu..gila kronik

mcm bila orang kata 'orang tak beilmu akan ditipu' ko terus tuduh orang kata dia 'paling pandai di dunia', 'pandai tahap langit ketujuh' ya? Ahli nujum sebegitu. Ini je ke ko boleh tulis?

rainbowrainz replied at 16-7-2015 05:06 PM
Keji gila ko ni sampai babitkan mak aku???tinggi tol ilmu ko ye sampai bengang ngn aky pehtu meroy ...

mak ko tak salah apa2. maybe dia pun malas nak layan BBNU bimbo mcm ko ni, orang cakap 'orang tak berilmu akan ditipu' pun ko dah merusuh dalam thread. so aku tak heran la perangai ko mcm orang tak cukup perhatian.

Santeira replied at 16-7-2015 09:08 AM
orang yang cukup perhatian dari ibunya takkan mengemis perhatian di sini. dah berapa kali kata nak ...

Org yg tinggi ilmu die saje x babitkan mak org laen utk ckp x cukup perhatian??ko cukup ke perhatian mak ko kasi sampai duk mengeji org..bangga mak ko dpt anak mcm ni..weng weng

rainbowrainz replied at 16-7-2015 05:11 PM
Org yg tinggi ilmu die saje x babitkan mak org laen utk ckp x cukup perhatian??ko cukup ke perhati ...

apa lagi tandanya kan kalau dah byk kali kata nak lari, tak nak reply tapi dok mereply jugak. Kesian mak ko dapat anak sebegini, spesis minta perhatian di Internet mcm lavapondan tu juga. Aku cuma kata orang tak berilmu akan ditipu, aku tak kata apa2 pun pasal ilmu aku ke apa ke. Bimbo.

Santeira replied at 16-7-2015 09:11 AM
mak ko tak salah apa2. maybe dia pun malas nak layan BBNU bimbo mcm ko ni, orang cakap 'orang tak  ...

So aku lg x hairan klo perangai ko mcm x cukup sifat...siannn weihhh..bengang ngn aku babitkan lava...pastu mak aku..pastu sape plak dlm family aku pasni...terpalit2 perangai keji ko tu yg ske sgt hina n bongkak ko tu..sesuweiiii ngn ko..tinggikan ilmu ko..no wonderlah..weng weng ko ni

rainbowrainz replied at 16-7-2015 05:15 PM
So aku lg x hairan klo perangai ko mcm x cukup sifat...siannn weihhh..bengang ngn aku babitkan lav ...

kenapa, ko rasa terhina ya dikaitkan dgn lavapondan. tapi perangai ko serupa dia juga, spesis tak cukup perhatian dari mak, dok mengemis perhatian dalam forum. kalau cukup perhatian takde la buat perangai attention whore sebegini.

Santeira replied at 16-7-2015 09:15 AM
apa lagi tandanya kan kalau dah byk kali kata nak lari, tak nak reply tapi dok mereply jugak. Kesi ...

Ko susah ati ke klo aku nk reply pun..ade aku pki internet ko..at least aku x keji mcm ko duk bengang babitkan org laen n mak org laenn..keji weihh..kejiii..cth terkutuk perangai kolah ornye..weng weng..tinggi tulll ilmu ko ye dik