CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: jazaa

Senarai Perawat Islam & Testimoni.......

lululun posted on 6-11-2014 02:38 PM
huhuhu... sesuatu as in gangguan la kot. jin ke.

kalau janin baby, alhamdulillah. tp mmg koson ...

Rata rata rahim golongan wanita memang dihuni jin, dari kalangan jin yg makanannya adalah darah hidup

hantukiller posted on 6-11-2014 02:49 PM
Rata rata rahim golongan wanita memang dihuni jin, dari kalangan jin yg makanannya adalah darah hi ...

oh? jadi kalau memang ada, apa yang membezakan orang boleh mengandung dan tak boleh mengandung?

lululun posted on 6-11-2014 03:02 PM
oh? jadi kalau memang ada, apa yang membezakan orang boleh mengandung dan tak boleh mengandung?

samada boleh mengandung atau tak tu bergantung utamanya pada diri manusia itu, kalau rahim, ovum dan benih dia kuat, walaupun jin makan, tak habis, tetap boleh jadi persenyawaan, tapi ada jugak yg jumlah jin tu terlalu banyak, dibedal semua sekali, tu yg tak jadi jadi, tapi jarang sangat lah macam tu, rata rata manusia pompuan ni ada jin dlm rahim tu, so walaupun jin makan darah(haid), tak kan habisnya, sebab jin bukan makan sel darah tu telan gitu depa sedut zatnya je

alah walau setitik darah, berjuta jin makan pun tak luak nya

hantukiller posted on 6-11-2014 03:56 PM
samada boleh mengandung atau tak tu bergantung utamanya pada diri manusia itu, kalau rahim, ovum d ...
samada boleh mengandung atau tak tu bergantung utamanya pada diri manusia itu, kalau rahim, ovum dan benih dia kuat, walaupun jin makan, tak habis, tetap boleh jadi persenyawaan, tapi ada jugak yg jumlah jin tu terlalu banyak, dibedal semua sekali, tu yg tak jadi jadi, tapi jarang sangat lah macam tu, rata rata manusia pompuan ni ada jin dlm rahim tu, so walaupun jin makan darah(haid), tak kan habisnya, sebab jin bukan makan sel darah tu telan gitu depa sedut zatnya je

alah walau setitik darah, berjuta jin makan pun tak luak nya
kalau macam kes kawan saya... kemungkinan orang menghantar... tu macam mana pula? kawan saya ada cakap - orang (tak pasti siapa) bgtau yang ada orang menghantar sesuatu kat dia sebab cinta orang tu ditolak... ha macam tu lah. saya nak atur ayat tak reti. skrg ni saya nak tolong cari perawat... sebab simpati dengan dia. saya faham perasaan orang yang dah lama menanti anak... huhu... encik pun perawat juga kan... kalau tak jauh sangat dari seremban, boleh ke saya pass no telefon encik kat dia? saya nak pandai2 aturkan tak berani. kalau dia sendiri yang call dan cari... tu lain cerita.

Salam Semua. Tumpang nyelit ye. TT, HK guna ayat rukyah dah ayat lazim ye? HK maaf ye. Saya nak cerita pengalaman saya semasa berubat. Asalnya nak ubat orang lain tetapi dengan saya sekali di "scan" nyer. Masa Tuan Ustaz tu letak kayu(kata si orang yang patut berubat) saya rasakan seolah-olah ditusuk keris di tapak kaki. Lepas habis baca, scan sumer, Ustaz tu pun beri air dan limau untuk mandi.

Dalam perjalanan pulang, saya rasa ada "sesuatu" dalam badan dan mulalah "sesuatu" itu mengawal segala tingkah laku dan tutur kata. Saya bahasakan diri saya "Opah" x menahan tu. Disebabkan rasa takut sangat, orang yg sepattnya berubat tu telefon kawan dia, dan kawan dia bawak jupe orang lain, perawat juga. Semasa jumpa dgn perawat tu, katanya Ustaz telah membuka "hijab" saya dan x menutupnya semula. Rasa saya, saya terdengar ustaz bacakan ayat rukyah dan ayat lazim. Kedua-dua ayat tu boleh buka "hijab" kita ker? Hijab ni sebenar apa? Benda jahat atau benda baik? Keliru saya ni.

hantukiller posted on 6-11-2014 02:49 PM
Rata rata rahim golongan wanita memang dihuni jin, dari kalangan jin yg makanannya adalah darah hi ...

Kalau still tak peknen lpstu darah kotor manjanggggggg je keluar, non stop, Kenapa ek? Adakah kerana jin jan jun?

Follow Us
Assalamualaikum.. maaf sy dah lama tak aktif kat cari forum. Sibuk dgn bisnes sendiri, merawat pon Dah slow skit sekarang. Sy cuma nak bg tau yg sy dah pindah ke Kelantan. Kembali ke kg halaman. hehehe... Buat masa ni, sy merawat di Kelantan shj bkn selangor lg yer...

lululun posted on 6-11-2014 04:21 PM
kalau macam kes kawan saya... kemungkinan orang menghantar... tu macam mana pula? kawan saya ada c ...

Jarang kes tak boleh mengandung disebabkan jin dihantar orang, yg biasanya ialah berpnca dari jin saka keturunan sendiri, Saya jauh di JB

Fyka_93 posted on 9-11-2014 02:31 AM
Kalau still tak peknen lpstu darah kotor manjanggggggg je keluar, non stop, Kenapa ek? Adakah kera ...

Pun biasanya sebab jin, saka

Ada banyak kes juga yg darah kotor keluar sampai lebih 40 hari, yg ada tu berbulan bulan, alhamdulillah dah sembuh. dan ada jugak kes yg bertahun tahun tak de period, tak preggy..... bila diubati kerasukan yg teruk...

@hantukiller sampai hati xmo tolong bel

kairouseki posted on 9-11-2014 09:29 PM
Assalamualaikum.. maaf sy dah lama tak aktif kat cari forum. Sibuk dgn bisnes sendiri, merawat pon D ...

Ok...dah update...

No tel tak tukar kannn....

ada masalah bleh whatsapp ke 011-26008983. satu perkara lg, suadara madmualij dah tak aktif merawat. pusat rawatan beliau dah ditutup. blog dan no tel beliau juga dah ditutup. beliau sibuk uruskan bisnes, terjumpa beliau kat Kelantan minggu lepas.

beldandy posted on 10-11-2014 05:14 PM
@hantukiller sampai hati xmo tolong bel

Tak tau apa yg boleh ditolong la bel

Kan Allah maha memberi pertolongan, mintalah pada Allah, direct, inshaAllah pasti akan dapat jika sesuai apa yg dihajati. Tapi jika tak sesuai dengan diri, mintalah macamanapun, Allah tak bagi punya.

Contohnya aku ni, mintak nak jadi PM, sampai mati pun takkan dapatnya!!! sebab tak sesuai dengan diri aku

kairouseki posted on 10-11-2014 06:25 PM
ada masalah bleh whatsapp ke 011-26008983. satu perkara lg, suadara madmualij dah tak aktif merawat. ...

maksudnya, kalu nok berubat nge tuan hamba keno kelik kelate dulu la baru bole jupo? tuan hamba xdok turun key el lagi ko? bisnes kat kelate sajo ko?

menetap kelate lonie. kalu tak dok kijo tok naik key el. bisnes meme di kelate. kalu nok jupo ambo kena balik kelate lah.

kairouseki posted on 11-11-2014 12:48 PM
menetap kelate lonie. kalu tak dok kijo tok naik key el. bisnes meme di kelate. kalu nok jupo ambo k ...

saya ni banyak jugok tempat gi berubat. arwah abah pun sampai jupo nge tok guru bawak berubat. susoh nok cari hok serasi. abe sapa masuk tanjung rambutan mugo takdok jupo oghe hok pandai ngubat. saya ni pom takut jadi lagu tu lah ni. dale palo kade2 dengar oghe kecek. serabut beraso.

Insya Allah, kalu saya kelik kelate, saya hello tuan hamba deh.

insyaAllah kalu diizinkan Allah. segala penyakit dtg dari Allah, kesembuhan pon mintak lah dari Allah.

hantukiller posted on 11-11-2014 11:50 AM
Tak tau apa yg boleh ditolong la bel

Aritu kan hk dah kasi zast...dah clear sihir tu
tp la ni...ada lagi katanya. Dah 2 org ckp ada tp bel x tau nk ckp apa...tu yg tanya hk tu...

mmg at the same time bel cuba buat mcm hk ckp tu...zikir byk2.

hk...ko mmg dh jd pm pun...
pm tuk keluarga ko...hihihi Last edited by beldandy on 11-11-2014 01:19 PM

beldandy posted on 11-11-2014 01:17 PM
Aritu kan hk dah kasi zast...dah clear sihir tu
tp la ni...ada lagi katanya. Dah 2 org ckp ada  ...

Nanti aku beritau cara bunuh jin yg awak boleh lakukan sendiri dirumah ye

hantukiller posted on 11-11-2014 02:46 PM
Nanti aku beritau cara bunuh jin yg awak boleh lakukan sendiri dirumah ye

Tq hk...
tq so much