CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: shamsuri

[Tempatan] Video Di Padam,Twitter Teruk Di Kritik.bukti di tolak majoriti rakyat

KarinaKapur posted on 4-10-2012 10:55 AM
pasti semua org tau kan, skrang berlangsung nya debat antara obama & mitt romney..

bila agaknya l ...

Owh.. Forgot one thing:

DEBAT BUKAN BUDAYA KITER~! (Najib)

kunta_kinte posted on 4-10-2012 10:54 AM
aik! ko pun salah sorang yang berasak2 tak cukup siang malam beratur amik brim ker ?????
tak ko,  ...

alahai, provoke murahan.....xdernyer aku hadap dgn Brim Krim Stim sumer tuh.....Allah kurniakan kelapangan rezeki aku dan keluarga utk aku bersyukur......cuma x bermakna bila aku mewah aku perlu melupakan yg x bernasib baik yg bergantung lepada Brim Krim Stim sumer tuh....tukar tetap tukar

Bell posted on 4-10-2012 10:00 AM
Internet punya statistik takleh pakai.

awat hangpa tak panggey cybertrooper2 umno tu LIKE byk2 kt sana...kesian PM hangpa....

KarinaKapur posted on 4-10-2012 10:52 AM
wakakakaka lawak la tgk hg tulis ni mangkuk wei..xpa2 lantak hg lah

bukan rakyat kelantan ke yang akhirnya mati kering saban hari menyalak sana sini nak air bersih tu ???????

ko ni pun banganglah kapor ! sebelum pos tu pandang2lah dulu negeri kelantan ko tu

KarinaKapur posted on 4-10-2012 10:55 AM
pasti semua org tau kan, skrang berlangsung nya debat antara obama & mitt romney..

bila agaknya l ...

romney yg dah tak nampak jalan utk menang pun (latest polls show that the swing states ohio and florida are now considered safely in obama's hands) masih mampu gagahkan diri tebalkan muka berdebat dgn obama
ni najib...adessssss....dgn budak2 kat twitter pun tak sanggup hadap....malu wehhh...maluuuuu.....

kisah benar ke ni?
aku ingat ramai rakyat sayangkan pak jib
mana pergi ahli2 umno yg juta2 itu, kalu tak sokong pak jib nak sokong saper lagi
or geng2 BN nya mana?

errrrrrrrrrrrrrr

Follow Us
Debat (syok sendiri) dgn rakyat (yg terpilih) jek lah...

kunta_kinte posted on 4-10-2012 10:45 AM
woi bodo + bangang + sengal + sangap !

kalau ko dah memang tak mampu dan hadap sngat duit tu me ...

satu lagi hujah bangang...kerajaan hanya menguruskan duit rakyat hasil dari kutipan cukai2....bila sampai masa kerajaan patut salurkan semula pada rakyat tak kisah pro kerajaan atau pembangkang...sebab pembangkang tak terkecuali untuk bayar cukai...jadi brim tu adalah pemberian yang direct untuk semua yang layak...walhal sepatutnya rakyat dari dulu lagi dapat nikmati...tapi ni dah selepas 55 tahun tadbir negara baru dapat pemberian duit...itupun sekali setahun...ye,patut bersyukur..bukan tak bersyukur...mujur bagi kan...tapi tak perlulah nak kata yang pembangkang ni buat muka tak malu nak terima brim..dah duit dia,buat ape nak malu...

buka mata sikit luas2...

td aku aku tertgk video kelip baru ...lagu...♫.. demi negara yg terchenta..ku curahkan bakti penuh setia..♫

muntah darah sarapan pagi aku..dok tgk lakonan segala pak menteri..yg bz kat meja derang..leh jdk pelakon bangsawan terhormat..kalah p ramlee tau..

axl_bach posted on 4-10-2012 11:00 AM
alahai, provoke murahan.....xdernyer aku hadap dgn Brim Krim Stim sumer tuh.....Allah kurniakan ke ...

betul ker ko tak hadap brim krim stim sumer tu...

kalau dah Allah kurniakan rezeki dan kelapangan pada ko, janganlah lupa dan tak sedar diri untuk membantu rakyat kelantan tu terutamanya..... bantulah mana yang patut.. terutama kes2 meraung2 nak air bersih tu... kalau ko membantu dema2 sekelian tu, banyak beb amal jariah ko tu...

takbir !

aku pasti ni pasti keje2 PR cybertrooper yg dislike dan cuba jatuhkan Pak Jib berbibir merah bak delima merkah yg vogue itew...

cybertrooper pakjib terlupa dibayar utk cover maruah pakjib di twitter & google hangout tu... kesian...

dah lah tu unekss....bawak mengucap

underground posted on 4-10-2012 11:04 AM
aku pasti ni pasti keje2 PR cybertrooper yg dislike dan cuba jatuhkan Pak Jib berbibir merah bak del ...

macam ada cai kata, ni pasti kerja sorang ja pakai multi-account banyak2 nk dislike.

prrfghhtttt

kalau org yg dok kira br1m tu konon duit poket gov la, duit rakyat la, mmg patut bg kat rakyat la....udah2 ler...nak amik, xmo sudahhh

dah kalu kira 500 tu x bbaloi utk 55thn bn memerintah, x pyh pi amik....bg org yg susah, 500 tu besar erti nya (bukan maksud kena pangkah bn, n bukan maksud sbb dia byr tax dia patut amik..tp sbb dia mmg perlukan duit tu x kira la rm0.05sen/hari)

pelik dgn org yg duk ulang tax payers x abis2 pd hal bayar tax pon ntah bape sen shari....pelik gak ngn org yg dok menyembah bagai nak rak 1 pihak tu x kira ape baik buruk pihak tu dah buat....boleh nak komplen tp kalu dah setiap masa komplen, mmg payah la idop cmtu....n x komplen bukan makna angguk saje ngn ape yg gomen/pembangkang buat tp kena la ikut perkara yg nak dikomplen kn tu....

ni asik sume nak dipolitik kn....sedihhhh

kunta_kinte posted on 4-10-2012 11:00 AM
bukan rakyat kelantan ke yang akhirnya mati kering saban hari menyalak sana sini nak air bersih tu ...

hg tgk tv3 ka weiiiiiiiiiiiiiii....muahahahahha hg tgk dialek aku dok tulis ni, hg kata aku org kelantan ka? atau hg kata negeri pembangkang so kelantan jd negeri aku? mihmihmih

hebat lakonan tv3, brainwash abih org2 cm hg..aku paham.. makcik2 yg dok kampung2 kat area aku ni pon cm hg gak..prcaya bulat2 kat tv3, utusan meloya etc.. tp aku xkesah sebab depa xdak internet.. xleh google2.. tapi hg?

hg paham dak? umno dok kata nak bantu kelantan andai kelantan undi depa? hg tau dak kelantan kena treat mcm mana skrg oleh kerajaan umno? ish ish ish

Hoit...video HDD najib yang pendek-pendek punya takdak kaa?

aikong posted on 4-10-2012 11:01 AM
satu lagi hujah bangang...kerajaan hanya menguruskan duit rakyat hasil dari kutipan cukai2....bila ...

ko terasa ker ???
ko pun menyalak gak kan...
sama jer beb, ko pun baru skrg ni celek bab ni, ko pun sendiri tak terfikr mcm mana nak bagi setiap rakyat rasa duit yang mmg hak rakyat.. jd mengaku je lah, apsal bising2 lak ??

axl_bach posted on 4-10-2012 10:58 AM
nope, tu duit dari dana NEGARA hak RAKYAT yg diamanahkan kepada Najib utk diuruskan dgn amanahnya. ...

bagus, ko nampak apa yang tersirat di balik yang tersurat.......

kunta_kinte posted on 4-10-2012 11:03 AM
betul ker ko tak hadap brim krim stim sumer tu...

kalau dah Allah kurniakan rezeki dan kelapang ...

cara belah sana berhujah..macam budak kecik...

kata ada pro-A menang besar? tak kan student2 tak da laptop canggih manggih nak like kot?

tu psai kot najib pi bagi rebate 200