CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Acong

[Tempatan] Cubit puting sebelum sapu KY jelly

Xde sesapa yg rajin nk buat karikatur ke?
abis segala aib diselak
Dahla skang zaman teknologi. Aku sian kt bini n anak2 anwar n saiful.

ni cubit2 tanda sayang... ka geram???

Dalam Malaysia undang-undang homosexual tak kira ko top ke bottom, dua -dua pun kena, lain la rogol bawah umur walaupun dua-dua gediks yg lelakije yg kena. Sebab itu bukan seks luar tabii.

Jadi persoalannya, kenapa Anwar je yg kena, si Saiful senang hati tulis buku walaupun mangaku rela berkali-kali

bit replied at 18-2-2015 04:19 PM
Dalam Malaysia undang-undang homosexual tak kira ko top ke bottom, dua -dua pun kena, lain la rogol  ...

Tu la....iols confused....

Adakah si sepol dubur perlu di dakwa dulu?  Then kalau terbukti, baru boleh di jatuhkan hukum?
Kalu nak dakwa, adakah Nuart yg perlu dakwa? Kalau Nuart dakwa, maksudnya, dua2 memang ada bersenggama?

Aku bukan nak ckp pe la.. Ms hidup maki hamun la cukup2 bl org tu dah meninggal nanti segala puji n kebaikan kuar.. Cam s**l

ramai yg dapat BRIM pasai sijubur ni.

Follow Us
macai2 guling2 depan court tgh fefeeling kena cubit puting sambil lumur ky kat bebird ke?

lololol

tlg la perjuang bende yg semenggah sikit dari hak2 jubo menjubo

poyohabis replied at 18-2-2015 04:39 PM
Aku bukan nak ckp pe la.. Ms hidup maki hamun la cukup2 bl org tu dah meninggal nanti segala puji n  ...

Macam status facebook aku baca tadi la, Nik Aziz masa hidup, haram stesen TV nak panggil bagi ceramah agama, bila nak meninggal baru sibuk nak quote sana-quote sini ilmu agama dia.

kelana36 replied at 18-2-2015 01:48 PM
Dialog khas untuk ceritakan benda tu?
what is happening to malaysia...

konon........ katanya si tegar penyokong bontot ni... nak kasi kesedaran kepada penyokong DSAI.

alahai.... nasib negara skrg bergantung dgn bontot, puting dan ky jelly.

Benda lain semua tolak tepi dah.

honeybee1802 replied at 18-2-2015 02:41 PM
Durex kan adoo...play gel tu...
Wargh braper bj thread bk utk topik yg jijik ini daa?

Durex play gel ialah gel paling appropriate utk lubricate anus dan vagina yg kering. Bukan KY gel, sbb cepat kering dan didesign bukan utk continuous lubrication, hanya utk single application jah.

sakit puting aku tengok

scarflicious replied at 18-2-2015 04:48 PM
konon........ katanya si tegar penyokong bontot ni... nak kasi kesedaran kepada penyokong DSAI.
...

Shafe ni nak lawan populariti 50shades of Gray ni...Siap buat forum khas habuan nak melucah beramai-ramai...

bit replied at 18-2-2015 04:19 PM
Dalam Malaysia undang-undang homosexual tak kira ko top ke bottom, dua -dua pun kena, lain la rogol  ...

Paling aku heran, dua2nya Islam, kenapa tak didakwa di Mahkamah Syariah? Heran gak aku kalau dalam undang2 syariah Selangor takder mention hukuman utk hubungan homoseks?

kecimpret replied at 18-2-2015 03:50 PM
Ngaku penah wat 9 kali???..ini rela ke x rela ni?

Tu yg si sepol jubur claimed la....9 kali...............yg lassstttttttttttttttttttttt yg ke 9 tuh baru tanpa rela kekdahnya....
Yg lasssttttttttttttttttt tu la si sepol nih sanggup tak berak beberapa hari....
So, boleh kira saksi 'berwibawa' ke si sepol nih?
Tu dia claimed dgn Nuart la......kalau ada ngan orang lain, tu tak tahu la berapa kali kannnnnnnn.....

solstice replied at 18-2-2015 02:26 PM
Ni jari dia tgh demo cara memicit puting ker ni

ye gitula cara cubit puting (gentel sebenarnya) gambar aong tu bukan gentel tapi piat mcm carton three stooges

Muntz replied at 18-2-2015 04:53 PM
Paling aku heran, dua2nya Islam, kenapa tak didakwa di Mahkamah Syariah? Heran gak aku kalau dalam ...

mgkin sbb mereka shia?
x compatible dgn sunnism

Paling aku heran, dua2nya Islam, kenapa tak didakwa di Mahkamah Syariah? Heran gak aku kalau dalam ...

Kan ada Anwar try mohon tukar pergi mahkamah shariah, tapi tak dapat, ialah dekat mahkamah syariah susah la sikit si Sifool nak jadi saksi berwibawa...dengan Allah pun selamba tipu sembahyang Jumaat tanpa mandi wajib..janji orang tengok dia pergi sembahyang ... Allah tak tahu kaedahnya dia menipu sembahyang.

Akak dah tengok video Ts shafiee tu, baru akak faham prosedur yg buat Anwar masuk dlm mcm mana .. Bagi yg pom pang pom pang baik tengok video tu dulu, faham dulu perjalanan perbicaraan nya. Jangan main aku rada aku rasa

bit replied at 18-2-2015 05:04 PM
Kan ada Anwar try mohon tukar pergi mahkamah shariah, tapi tak dapat, ialah dekat mahkamah syariah ...

Kannnnnn... Kat mahkamah sekular nie nak menipu bagai tak masalah sangat. Tak solat, tak cebuk bagai pun takder hakim kesah kekdahnya.

Liwat bukan bawah civil ke sis , ikut undang2 British yg kita warisi, liwat dan homoseks adalah satu jenayah. So mesti dibicarakan di mahkamah sivil. Kalau kes tu bertindih maka mahkamah sivil yg dapat hal, sebab maHkamah sivil lagi tinggi status nya.