CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: juragan_malam

Aku..........sangat misteri! (versi 2) Yok Nyambung...Seng Tenan!

Reply 1036# melinda_gordon

Alamaks.. Mel dah jadi momod.. kena berforum sambil bersopan santun lepas ni...

Reply 1035# nurulcomfykid

Kenapa aku tengok avvy kucingkarate ni sama stail macam baby aku karate? arghhh

Reply 1041# duquesne

takde kena mengena hokeh..ish korang ni

dah2 jgn OT lelebih..

Reply 1043# melinda_gordon

Baiklah momod Mel!

Ha kan dah kene sound ngn momod. Hahah. Ok2 cik momod. Tak OT lagi dah. Hahaha.

Assalamualaikum....

Astagafirullahal'azim..apa kenanya ngan tred ni dan tred sebelum ni? tred ni xde apa2 yang mistik dan takdenya 'hantu' dalam tred ni..semua tu perasaan anda je!

mana ada orang letak hantu dok menepek dalam tred..ni jaman moden..be realistic! (pergh!). Semua dalam ni adalah bahan (bukan ilmiah) untuk hiburan anda semua. Jadi kalau yg kata ada unsur seram itu ini, maybe 1-2 orang je..yang lain2 kan  lagi terhibur (???).

apalah yang aku mengarut ni...badan penat, otak lesu...baru terlelap dah terjaga..ingatkan   
udah jam 4 pagi mak mertua kejut sahur..baru jam 2 rupanya! celik mata terus masuk sini..sengal ubi betul la!

Follow Us
hi wak jue yg kacak... tkder citer baru ke noks?

Assalamualaikum....

Astagafirullahal'azim..apa kenanya ngan tred ni dan tred sebelum ni? tred ni xde apa2 yang mistik dan takdenya 'hantu' dalam tred ni..semua tu perasaan anda je!

mana ada orang letak hantu dok menepek dalam tred..ni jaman moden..be realistic! (pergh!). Semua dalam ni adalah bahan (bukan ilmiah) untuk hiburan anda semua. Jadi kalau yg kata ada unsur seram itu ini, maybe 1-2 orang je..yang lain2 kan  lagi terhibur (???).

apalah yang aku mengarut ni...badan penat, otak lesu...baru terlelap dah terjaga..ingatkan   
udah jam 4 pagi mak mertua kejut sahur..baru jam 2 rupanya! celik mata terus masuk sini..sengal ubi betul la!

Bro Ju.... ada org yg complaint benang bro ada hantu ke?
aku follow dari benang yg first sampai benang ke 2 ni tak ada masalah apa2 pun
tak ada la seram smp aku kena sawan ke apa. semua cerita2 yg bro ceritakan pada aku amat menarik coz aku mmg suka baca hal2 mistik & unexplained mysteries

ko takde belaja ke wak? Hahaha. Rase selamat sket nak tinggal. Lagi2 musim raya ni. Mau ma ...
dinosour_27 Post at 11-8-2011 20:35

nak belajar boleh tapi agak berat la...pasang je alarm!settle... gile apa nak tinggal 2 minggu? mau time balik umah dah reput berulat pencurik tu..sapa nak jawab? hahhhaahhaa

Haha betul tu..kalau ikut kita zaman sekarang ni memang amalan ada tapi isi nya entah ke mana..
evilcooler Post at 11-8-2011 12:20

Allah! mcm belajar sains kat skola dulu la..teori je ada tapi praktikal xde..cikgunya pun xde..cthnya nak bedah katak, kita baca buku (atau secara logik) kita tau apa barang yang perlu..katak, surgical knife, alkohol, penyepit, kapas..p cari katak dan bahan2 dah jumpa then kita bedah,betul kita bedah ikut buku tapi betul ke bahan2 dan cara kita bedah kalau xde cikgu nak ajar?
tu la...takat kita tau teori dan fakta tapi kalu kita xleh buat sebab x diajar tu yang payah..benda mcm ni bukan mcm main angry birds, budak umur 4thn leh expert..hehhehe..

agak rugi kan kita ni..

Reply 1048# immortallez

xde la kuar hantu cenggitu tapi perasaan diganggu tu ada la kot....small the matter je! anggap la tu semua satu gurauan, kalau kita takut sangat kita jadi penakut, kalau kita berani sangat kita riak, takabur dan bongkak...so kita tengah2 sudah..hahahha

Reply 1050# juragan_malam

betol betol betolsetuju.. sebenrnye banyak benda yangdah hilang dari kehidupan kita sekarang.. benda2 yang samada tidak diturunkan untuk diwarisi atau benda2 yang hilang sebab takde sape2 yang nak amik tau.. bayang kalau zaman tok nenek kita dulu leh wat keris pakai picit2 jer.. punya la hebat kan? masyaallah ilmu Allah memang tak terbatas.. tu dia baru bagi sket kite dah kagum.. sekarang mane pg ilmu2 tu sumer?

tapi tu la kalau diturunkan pulak boleh jadi mudarat.. mungki sebab tu orang2 dulu taknak turunkan ilmu2 tu kat kita.. macam aku.. kalau aku leh picit2 besi tu.. dalam otak dah terpikir nak pecah bank.. hahahaha.. boleh gitu? )

Salam perkenalan!! Salam hormat!! Selamat hari raya !!  sy salah seorang peminat wak juragan dan cerita2 nyer!!!  harap beri tunjuk ajar !!! tak de update terbaru ker?

Salam perkenalan!! Salam hormat!! Selamat hari raya !!  sy salah seorang peminat wak juragan dan cer ...
UniQiUni Post at 9-9-2011 08:51

salam kembali.....buat masa ni lom tergerak nak update tapi sebenarnya bahan dah ada, minggu depan insyaAllah! bila dah boleh kembali online kat umah....skang kat opis takat ziarah2 rumah kengkawan je....

hari ni lepas jumaat cadang nak melawat sahabat kita, dinosour_27 di hospital assunta...jom!

salam kembali.....buat masa ni lom tergerak nak update tapi sebenarnya bahan dah ada, minggu dep ...
juragan_malam Post at 9-9-2011 09:10

dinosor yg kulit tebal pon ley masuk spital...hehehehe..
Gurau jer...Moga cepat sembuh...

dinosor yg kulit tebal pon ley masuk spital...hehehehe..
Gurau jer...Moga cepat sembuh ...
CariKnow Post at 9-9-2011 11:02

macam ni tebal ke? (sorry dino! gue upload pic untuk tontonan umum..)

Reply 1056# juragan_malam

woh..auw......wekkk..

Reply 1056# juragan_malam

kenape tu bro..? eksiden ker....

Reply 1058# CariKnow
Takkan eksiden kat tempat tu jer ...

Kena geget hantu kot

wak jue...ai tertanya2 pasal luka tu, kena bisul ke dino tu?? ari tu tgk kat fb kejap jer, x berani nak hadap lama2, sngt ngilu rasanya...hu..hu..hu