CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: tupaiterbang

[Tempatan] Edisi Kurang Pahala Keluar Jari Hantu dan Selipar Melayang Lalu Berkaki Ayam UPD

Tapi lawak tngok akak tu baling selipar..mula2 baling sebelah tapi tumit tinggi pulak.dah tak balance nak jalan..last2 dibaling dua2 sekali..

Tak sakit ke kak berjalan kaki ayam..

Elok berbuka jelah kak oi

Kenapa laki dia nampak cool je tp bini dia yg over? :  Ke laki dia tahu dia salah ambil parking cina tu?

kalau parking terlepas mana boleh undur lagi... tapi apapun kakak tu tak payahlah mengamuk sama.. nanti nampak dia pun sama buruk perangai

tapi bab2 parking ni tak payah lah gaduh.. bukan tak pernah kena..  kita tunggu punya la lama tup2 org dari kiri masuk selamba je ambik parking.. sabar je lah cari parking lain.. dah namanya manusia tak reti bahasa mcm tu  kalau kita pergi tegur ingat dia peduli ke?

sebu1 replied at 1-6-2017 04:53 PM
Ape beza perangai mcm ni dgn lobai kon yg baru keluar dari masjid Bulan puase X melambangkan kamu  ...

entah2 dia tu puase ke idak

Kena pakai cantik2 gamaknya bila kuar rumah..ramai benar cameraman racist...alang2 viral biarla cun kan

Tak habis2 provoke2 ni...:zz

Follow Us
buat bodo je tak boleh ka.. puasa kak oiiii

Aduhai marah punya pasal, rela berkaki ayam. Nk buat mcm mana kan kak, dah terbaling.

harrypoter replied at 1-6-2017 08:06 AM
bodohnyela baling selipar pastu jalan kaki ayam

mujur hari tak berapa nak panas
kalau tak terkinja kinja tahan panas jalan atas tar

mmm kita tak tau the actual story so tak leh nak comment further but from the video, the malay couple has made an unwise action,  mmm, aku sendiri pernah berada dlm situation yang dlm keadaan tergesa gesa aku masuk parking tanpa perasan ada kereta lain yang dah lama menunggu- aku hanya perasan bila aku keluar kereta dia hon bertalu talu dan marah, aku ketuk cermin dia, dia bukak dan marah aku kata dah tunggu lama, tup tup aku masuk, aku dlm hati memang nak mengamuk sebab bahasa dia tu tapi aku calm down dan mintak maaf sebab tak perasan, dan aku kata aku akan keluar dan dia boleh ambik parking tu, dia terdiam dan kata tak perlu but aku insist dia boleh ambik parking tu, anyway cun jugak awek tu, hihihi , no phone dia ada aku simpan lagi

vicheatjoe replied at 1-6-2017 08:41 PM
mmm kita tak tau the actual story so tak leh nak comment further but from the video, the malay coupl ...

Kan. Aku setuju dgn post ko ni. Sebenarnya kita blh saja ignore org yg suka provoke org lain. Bila kita ignore, sungguh2 dia amik video pun tak blh buat apa sebab takde benda nak di viralkan. Abaikan saja org yg suka provoke ni. Jgn kita terpancing dgn kebodohan dia. Aku pun pernah kena provoke kat parking lot tp aku buat dek saja. Lantaklah ko nak mengamuk sorang2.

Cina bukit kena buli dgn kaki buli
Elok la tu

Baru puas hati dan lega baca berita ni sebab dah ada penjelasan dari dua-dua pihak

Mana yang salah, mana yang betul, terpulang pada pihak yang berwajib

Aku pun pernah kena dgn cina kat times square  parking  walaupun masa tu dah nampak kereta aku tengah tunggu. Jadi sejajar dgn  sikap bodoh dia, aku pun  calarkan kereta dia dgn syiling. Zaman muda + cepat marah. Sama2 sakit ati gitu

Aku malas nak komen.. Tp bila video ini tular, cepat2 sy pigi baca forum cari.. Mo ulang kaji komen2 forumer di sini... Hiburan

Video tersebut amoi Cina tu yang rakam, dia boleh saja edit kasi buang 'adegan' yang tidak memihak padanya.

Lepas tu makcik Melayu tu tampil dengan penjelasannya, and kalau kita cuma mendengar dari satu pihak, dah pasti cerita tu akan biased.

Kita yang tak berkaitan dengan peristiwa tersebut terus membuat andaian bangsa ini jahat, bangsa itu suci.

Oh my gosh!!

Aku bayang makcik ni adalah laba yg tgh mencarut dan maki hamun

Tapi akak melayu suni tu punya perangaiiiii kat public beryyyy d pprtttt sgtttttt low classsss mcm org tak sekolah sgtttt! Aku malas nak komen rupa paras ni tp pepatahhhh melayu sendirii kata klu rupa dah burukkk perangaiiii biar molekkkk, ni kalo perangaiiii burukkk rupa pun nan hadooo  tersangattttttt2 lah burukkkkk!

kaktom rasa mesti makcik tu kena provoke sampai baling2 selipar. tak logik tawww orang nak pi beli makan buka puasa boleh naik hantu sampai gitu kali kalau tak ada penyebab.

Muka akak tu macam lelaki pulok.