CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Kak-Leen

Mimpi aneh

msamyrazi replied at 11-9-2019 11:38 AM
kak leen , lupa nak tambah .. tu mimpi saya sebenarnya ( padahnya bila buat keje sambil baca dan r ...

salam.. mimpi tak takut pada binatang dlm mimpi.. tapi realitinya takut.. mcm tadi jugak.. jenis conqeuror.. queen control..
jenis tak suka cakap dibantah dan berpengaruh bila berkata2.. cth org lain cakap kena masak guna periuk kecil.. semua tak setuju.. tapi bila kita cakap benda yg sama.. semua setuju tanpa soal.. kiranya ada aura kepimpinan.. satu je.. sbbkn mimpi anjing menyalak2.. pemimpi jenis suka membawang soal dlm kelambu sampai bab politik yg sebenarnya xde faedah buat pemimpi pun.. wallahualam.. kita anggap mimpi mainan tidur je.. salam dari dbell

ah ini thread pasal mimpi. jadi aku nak cerita sikit pengalaman aku dulu2..

ada antara kawan2 aku ni suka beli no ekor. selalulah juga dorang ni cerita darimana dapat nombor. biasanya dari no kereta, apalagi kalau yang kemalangan, kadang dari satu kejadian yang ditafsir jadi nombor, kadang dari tafsir mimpi.. macam-macamlah, pendek kata mereka akan nampak nombor dalam semua perkara terutama yang ganjil2..

dalam banyak2 tu aku paling tertarik dengan nombor yang dapat dari mimpi. soalannya kenapa mereka mimpi dapat nombor sedangkan aku tak pernah. aku tak minat pun beli tapi kadang yang dapat mimpi nombor tu pun bukan dari kalangan kaki ekor. mereka akan bagi no tu dengan orang yang beli. ini aku rasa satu misteri, jadi aku terasa nak buat eksperimen...

eksperimen untuk mimpi no ekor, saja nak cari jawapan kenapa ada yang mimpi ada yang tak... hahaha . mimpi nombor ini menurut cerita ada dua. yang perlu ditafsir dan yang tak perlu

tak ada persediaan juga tak ada ritual pun. cuma sebelum tidur aku cuma merasakan kata2 spt ini "kepada sesiapa yang nak bagi no ekor bagilah. tak bagi pun tak apa. tak ada hal tetapi kalau nak bagi aku tak mau setakat hint2 begitu. kalau nak bagi bagi tau direct nombor tu". .. haha aku tak mau ada mimpi tapi tak boleh pulak tafsir.

tak sebut pun ayat2 tu cuma dirasakan sebab aku rasa perasaan ini ada pada semua jenis makhluk dan boleh berhubung dgan cara yang tersendiri, komunikasi tu jg tak ada penekanan sebab aku tak mahu ada connection berpanjangan, kira habis begitu shj. dan yg terakhir komunikasi itu tak disertai kehendak sebab mana2 pun makhluk kelihatan sangat buruk kalau kelihatan tamak. ianya atas dasar eksperimen dan suka2 shj.

kalau ingat balik sekarang aku pun tak tahu mcm mana aku tau kaedah tu, itu;pun  kalau boleh dipanggil kaedah.. hahahah kira terfikir terus buat...

lebih kurang satu minggu betul2 aku mimpi pasal no ekor!

aku mimpi duduk didalam bas yang dah nak jalan ke satu tempat. masa duduk2 menunggu tu tiba2 ada orang datang ketingkap bas dan cakap "ini nombor pergi beli" dan dia hulur kertas yang bertulis nombor. masa tu aku terfikir beli dimana? tetapi tiba2 aku teringat bahawa tempat dimana bas itu tuju ada petunjuk dimana akan beli nombor tu. lepas tu aku terbangun..

aku tak beli pun no tu tapi aku cerita dengan kawan kaki nombor ekor. dialah yang setia buang duit untuk uji betul atau tak no tu. tidak sampai seminggu no tu naik tapi kawan tu tetap tak menang kerana susunan nombor tu salah!! .. ahahaha

plot twist: tapi bila aku ingat2 balik sewaktu aku bangun aku memang tak pasti sangat susunan no itu sebab ingat2 lupa...

Disclaimer. cerita ni cuma suka2 shj, siapa2 yang nak try kira tanggung sendirlah akibatnya jika berlaku apa2 yang buruk aku tak terlibat langsung. hahahaha

DumBell replied at 7-9-2019 01:31 AM
salam n selamat malam..
kita anggap mainan tidur je lah.. sbb tak jelas mimpi tu.. dikejar ke, di ...

ohh mcm tu.. inshaallah nnti sy try berubat kalau kerap kali sgt..

samsurfer replied at 6-9-2019 06:48 PM
Klu mimpi mende2 gini kerap mmg ada gangguan. Baik check dgn pengamal islan

pernah check dulu dia kata takde ape.. cuma sy ni cepat marah je..
inshaallah nnti2 sy try lg..