CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: shamsuri

[Tempatan] Video Di Padam,Twitter Teruk Di Kritik.bukti di tolak majoriti rakyat

kunta_kinte posted on 4-10-2012 11:47 AM
tak kenal eh... ke buat2 tak kenal... tak mungkin tak kenal.. aku tak caya ko tak kenal... tipu. ...

aku x kenal sape tu anugayrah... orang mane tu??? orang malaysia ni name smua sedap2... ke ko pnye name ?? ke ko yang gay???..  bape kali bodoh la ko nak kene ngan aku... AKU TAK LAYAK DAPAT BRI1M TU... N KO X PAYAH RISAU2 DENGAN ORANG2 YANG TUNTUT BR1M NIH.. KO DOK UMAH DIAM2 JADI MATE KO XDE LA SAKIT DOK TGK KETIAK ORG BASAH

sentenced posted on 4-10-2012 11:26 AM
ada balaci barua umno sentap kepanasan kat thread ni sbb xleh trima kenyataan boss besaq dia si naji ...

kunta_kinte posted on 4-10-2012 11:30 AM
aku gelak beb tengok !
aku risau sebab dek dia org beratur sampai basah ketiak ni lah yang buat a ...

hamboi...kuat debate ye...aku pun nk tumpang jawab..aku xkeje gomen,so xde payslip.bulan2 xbyak dapt..bisness tolak modal,upah budak boleh la simpan tetap seribu sari..kuar borang BRIM aku mmg isi pun...sbb bg aku duit rakyat...najib umum jer...klu aku pm pun boleh je aku umumkan..bukan duit dia.brim yg lepas,aku isi tapi buat nama laki aku..elok je dapat 500.kuar yg ni laki aku automatik dapat.aku nak isi 1lg borang buat nama aku lak...klu dapat akan ku beli subang kecik tanda ingatan pemberian terakhir  tok jib

ko xyah bising la...berwasatiah ok.nanti org nampak IQ ko tu taraf mana.

getah posted on 4-10-2012 11:38 AM
hahaha...... si kunta kinte tu kot orang kelantan... ke die x pnah g klntan? aku tgk org k ...

hahahahhaha....

aku pun dah lama tak layan tv free nih.... klu tgk pun, 10min akhir...

baik aku tgk CSI,  lagik bagus...

aku_tetap_aku posted on 4-10-2012 11:45 AM
alahhhhhhhhhh.......lagik2 pasal air... takde modal len ke..??

aku kat KUALA TERENGGANU nih pun ...

bab ni timbul sebab si kapur ngok tu yang gi post kan gambar org x pat air tu.. so ko ghasa lah kan, sapa yang punca ???
off course lah aku kan... kan.. kan...  sebab orang yang puncanya ko buat2 tak nampak, cer kapur tu bukan konco2 ko, mesti ko dah hentam gak kan.. kan. kan.....

Tgk jumlah komen2 yg LIKEs & DISLIKEs kat thread ni je dah cukup menunjukkan realiti & hakikat knapa video YouTube Najib tu lebih DISLIKES dari LIKES...

Follow Us
kunta_kinte posted on 4-10-2012 11:51 AM
ala, sama jer ko pun, ko pun otak gitu gak, post2 ko pun nasik tambah gak.... kutuk2 gak, takda pu ...

eh dah la.... ! malas aku nak layan budak sekolah macam ko... cakap macam mane pon dalam satu badan ko pnuh ngan hantu najib...
otak lembu cetek ilmu bodoh bengap sengal x yanh nak di layan sangat...
p/s: naluri aku kuat berkate ko pon akan basah ketiak gak sebab nak amek BR1M....

cupu posted on 4-10-2012 11:56 AM
hamboi...kuat debate ye...aku pun nk tumpang jawab..aku xkeje gomen,so xde payslip.bulan2 xbyak da ...

sama beb, sebab nak kan subang tecit yang seberapa tu, ko yang kata ko mampu pun sanggup tnggu kan..

jadi, kalau boleh yang terakhir tu jer lah ko apply ek, nnt org tau taraf IQ ko cmna, sian laki ko beb.. IQ minik dia pun sama ngan org lain...

kunta_kinte posted on 4-10-2012 11:57 AM
bab ni timbul sebab si kapur ngok tu yang gi post kan gambar org x pat air tu.. so ko ghasa lah ka ...

aku cuma nak bgtau korang2 yg dok menyalak ckp kat kelantan tu air kotor lah...kuning lah..apa lah..

ekceli sama jer mana2 negeri pun... cuma tak didemokan jer...

lebih2 lagi klu negeri BN...

p/s: aku mmg suka hentam kroni BN/UMNGOK nih sbb akai depa pendek...

aku_tetap_aku posted on 4-10-2012 11:56 AM
hahahahhaha....

aku pun dah lama tak layan tv free nih.... klu tgk pun, 10min akhir...

hehehe... bile kak mah tu insap?? pakai tudung macam mane pon(walau edit) muke die nampak keruh.. nampak sinar kejahatan tu teserlah....
ntah nye... buang mase tgk tv free... xde  faedah pon.. x abih ngan hiburan... rancangan ilmu2 ni dalam 1 hari pon ssh nak jumpa...

Najib kene terima hakikat overexposed yg dia gunakan dah makan diri...dah2 ler tonjolkan diri.......gunakan saat2 akhir bergelar PIYEM utk btol2 berbakti pada rakyat agar ada gak yg bleh dikenang rakyat nnt bila dah ditakdirkan bergelar Ketua Pembangkang......

hzln posted on 4-10-2012 10:38 AM
kalau tempat mengundi kau sama dgn tempat mastautin atau kampung kau, kemungkinannya adalah seda ...

masalahnyaaa.. tade sapa.. aku da tanya... pemili aku sedara mara aku memang tade kene mengena.. dorang pun pelik.. tapi xpe la kan.. alang2 nama suda ada kan... aku pangkah je laaa... selama ni aku xnak daftar mengundi sebab kene ugut je.. kalo ahli umno tapi pangkah len.. dorg tau n lebih2 aku ni rajin g mesyuarat cawangan n bahagian.. sebab nak amik ati member..hahahhahaha...
dulu2 ada la ketua puteri ni rajin nak daftar kan aku.. mintak salinan ic aku.. aku sound direct je.. aku ckp.. kalo nama aku de.. aku pangkah pembangkang.. cmne?? trus suma senyap.. skang aku da x kira la..

tu laa... aku da tanya pengalaman orang yang da lama memangkah ni... de gak dorg ajar2 aku.. hehehehe.. debar2 gak ni.. pestaim nak memangkah..

getah posted on 4-10-2012 12:06 PM
hehehe... bile kak mah tu insap?? pakai tudung macam mane pon(walau edit) muke die nampak keruh..  ...

hahahahhaha.....  tak tahan ayat ko tuh...

Sah lah pilihanraya kali ni PAS menang sebab lobai banyak dislike. Habis lah UMNO. - Intelek Isle.

aku_tetap_aku posted on 4-10-2012 12:05 PM
aku cuma nak bgtau korang2 yg dok menyalak ckp kat kelantan tu air kotor lah...kuning lah..apa l ...

p/s: aku mmg suka hentam kroni BN/UMNGOK nih sbb akai pendek...
aku suka tang nih.... hahhahaha...aku pong....

Maideen. posted on 4-10-2012 12:08 PM
Sah lah pilihanraya kali ni PAS menang sebab lobai banyak dislike. Habis lah UMNO. - Intelek Isle. : ...

tak kisah lah sapa pun yg menang...

yg kisahnya, pastikan kasi turun itu najib...

getah posted on 4-10-2012 12:02 PM
eh dah la.... ! malas aku nak layan budak sekolah macam ko... cakap macam mane pon dalam satu bada ...

ish, sama lah, ayat ko sama mcm yang aku nak reply utk ko...

eh dah la.... !
malas aku nak layan budak sekolah macam ko...
cakap macam mane pon dalam satu badan ko pnuh ngan hantu anwar/nik ajis ..

otak lembu cetek ilmu bodoh bengap sengal x yanh nak di layan sangat...

p/s: naluri aku kuat berkate ko pon akan basah ketiak gak sebab nak amek BR1M -  tp yang ni naluri ko tak kuat beb.. sungguh tak boleh pakai naluri ko yang bodoh bengap sengal tu.. sian laki/minik ko, mustik ko ni jenis cemburu buta... ikut naluri sangat ! jgan beb, boleh bercerai berai tau......

to BIGINNER @kunta_kinte
nape ko takut nak jawab yang ni??
yang lain smua ko hentam
>>>>>>>>
bernas?
munasabah..?
1. turunkan harga minyak...rakyat satu malaysia boleh merasa..
tak nak bg warga asing dapat subsidi, nak isi minyak,agak2 plat ssingapork, plat thailand atau stok muak2 bangla, nepal, jawa caprut minta IC dulu...

2. turunkan tarif elekttrik..TNB untung billion2, takkan takleh absorb skit kenaikan bahan api.

3. naikkan cukai max utk rokok, arak dan benda2 bukan keperluan lain

4. turunkan harga kereta

5. turunkan harga rumah...jgn duk jadi pak turut si REHDA tu...

aku list 5 jer

ni apa yg kerajaan blh wat utk tolong rakyat secara long term..kalau bagi BRIM tu..weh..wat beli susu, pampers, makan utk seminggu dah abis noks...sebulan je lepas..pastu lagi 11 bulan habuk pun takde..

ohhhhhhhhhhhhhhhhhh... lupaaaaaaaaa...
ko xde otak... macam mane nak jawab...

aku_tetap_aku posted on 4-10-2012 12:10 PM
tak kisah lah sapa pun yg menang...

yg kisahnya, pastikan kasi turun itu najib...

Setuju. Macam kata intelek Isle tu lah - " PAS pasti akan menang piliharaya nanti . Hadi Awang jadi PM dan Al Fadil Ostad Mat "salameleykom mah" Sabu jadi PM. Ini kerana lobai banyak bubuh dislike!"

Maideen~TAKBIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

kunta_kinte posted on 4-10-2012 12:13 PM
ish, sama lah, ayat ko sama mcm yang aku nak reply utk ko...

eh dah la.... !

aaaaaaaaaaaaaawwwwwwwww...........
what ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
do i care