CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: the_killer

[Tempatan] Edisi uncle seekers..cerita terbaru post 1918 update

Boleh tanya kat Pader Maiden@M5@JalakLenteng . Dia pakar  buat pitnah pada  umat Islam .
mamicun Post at 17-7-2012 05:30

awat nak kena tanya depa? Adakah aku patut anggap reply ko ni sebagai jawapan bahawa khabar yg aku dengar tu suatu fitnah? Pasal aku dengar  nih diluar forum. Kata si polan nih (yg aku kenal dari dulu sebagai ahli al arqam n sekarang dia still lagi setia sebagai ikhwan). Dari cara dia cerita tak dak laa plak nampak macam benda tu sesuatu yg fitnah. Relax jaa masa dia story.

Cuma aku laa konpius sebab buat apa ummu jah nak menikah lain sedangkan dia ada alam roh for sexual needs.

awat nak kena tanya depa? Adakah aku patut anggap reply ko ni sebagai jawapan bahawa khaba ...
madeinborneo Post at 17-7-2012 06:01

Habis nak tanya kat ko ? Buat buang masa aku jer . Perkahwinan dalam kumpulan Ikhwan semuanya ditentukan oleh pehak Jemaah. Pehak Jemaah yang layak memberi keputusan pada sesiapa yang patut dan belum sedia untuk berkahwin .

Yang ko pi sibuk2 tanya kat orang yang salah buat apa ?  jemaah Ikhwan  ada biro perkahwinan mereka sendiri . Lain la kalau ko nak tanya pada mana2 andartu ker atau janda ke yang dah sedia untuk berkahwin . Kalau depa masih belum bertemu jodoh ko suruhlah kaum kerabat ko  atau jika ko sebagai wanita suruh suami ko ambik wanita tersebut sebagai madu ko

Reply 1817# Orange1

Siapa mod isu semasa ni? Kenapa biarkan OT?
Please, please ask them to discuss unrelated topic di thread lain.

Dont Worri . Semua kira CI . Lain la kalau ada isu macam The Last Karnibal World

Habis nak tanya kat ko ? Buat buang masa aku jer . Perkahwinan dalam kumpulan Ikhwan semuanya di ...
mamicun Post at 17-7-2012 06:54

kihkih..aku yg tak reti baca ke or ilmu pemahaman aku belum tinggi..kihkih

Apahal plak ko suh aku tanya makhluk2 yg ko sebut kat reply ko tu? Pastu bilamana aku tuju soalan kat ko...ko je tetiba reply aku menjawab bagi pihak (entah pihak sapabpun aku tak sure..kihkih).

Tetiba plak masuk bab prosedur jemaah ikhwan..apa kaitan ngan aku? Apasal plak aku kena pikir masalah orang yg janda ke andartu ke..kihkih. Ke laut sungguh ko nih.

Soalan aku yg pendek ngan mudah pun jadik susah. Gatal sangat jari ko nak menjawab..pastu bila terbelit ko buat2 gaya orang lost plak..kihkih. Lenkali tak bleh jawab tak payah jawab. Bagi yg bleh jawab menjawab. Aku expect (expect je pun) syeikh belalang yg jawab..

Habis nak tanya kat ko ? Buat buang masa aku jer . Perkahwinan dalam kumpulan Ikhwan semuanya di ...

camana aku nak masuk meminang ummu jah korang tu? teringin gak aku try lubang keramat yg pernah dijolok oleh zakar keramat abuya. Mana tau fadilatnya aku terus disedut masuk ke dalam syurga kaaaa

Rate

1

Follow Us

sah jemaah sewel

Reply 1823# minime88

cry baby

sah jemaah sewel
atira Post at 17-7-2012 07:59

Kesian haku kat warga Bangla nie ? Senang jer cakap jemaah sewel . Yang ko tu waras ker ? kenapa tak terima lamaran madey tu?

Tapi boleh ke lakik kawin sesama lelaki ?

camana aku nak masuk meminang ummu jah korang tu? teringin gak aku try lubang keramat yg p ...
DatukZ Post at 17-7-2012 07:47

Habis nak tanya kat ko ? Buat buang masa aku jer . Perkahwinan dalam kumpulan Ikhwan semuanya ditentukan oleh pehak Jemaah. Pehak Jemaah yang layak memberi keputusan pada sesiapa yang patut dan belum sedia untuk berkahwin .

Yang ko pi sibuk2 tanya kat orang yang salah buat apa ?  jemaah Ikhwan  ada biro perkahwinan mereka sendiri . Lain la kalau ko nak tanya pada mana2 andartu ker atau janda ke yang dah sedia untuk berkahwin . Kalau depa masih belum bertemu jodoh ko suruhlah kaum kerabat ko  atau jika ko sebagai wanita suruh suami ko ambik wanita tersebut sebagai madu ko

Dalam group depa , lelaki pun boleh minang sesama lelaki janji kira boleh meliwat dan boleh di liwat

Bila nak balik pada tajuk thread ? menyibuk je pada puaka2 gay ni .

Reply 1832# Linglu

cover nampak..
padahal ko tu seronok kene liwat

Reply  Linglu

cover nampak..
padahal ko tu seronok kene liwat
atira Post at 17-7-2012 11:48

Jangan Off topik , kalau ko nak buat kerja liwat meliwat dengan abang Madey@Snipersnake pi la main jauh2 kat luar . Jangan ganggu poremmer lain kat Malay porem

Reply 1833# atira

Dengan nama Allah aku tak pernah pun meliwat atau kena liwat . Ko berani bersumpah macam tu ker ?

Post Last Edit by Linglu at 17-7-2012 12:20

[youtube]2nUJWiond30[/youtube]

Jangan Off topik , kalau ko nak buat kerja liwat meliwat dengan abang Madey@Snipersnake pi la ma ...
Linglu Post at 17-7-2012 11:51

ehhh selama ni bukan ko ke yg gay kehulu ke hilir... liwat ke hulu ke hilir..
jgn memalu pulak

Kesian haku kat Mamat Bangla ni , dulu aku mati2 ingatkan dia tu  betina sundal , rupa2nya mamat gay

US & keluarganya ni ada hubungan langsung dengan penyusun Ratib Al-Attas ker?

ba bi betul la sembang cite lain ni.