CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dejure

Suami Artis 'Kantoi' Dating Pelakon Baharu

dato red laaa sangat.. dato pangkat yg dibeli.. gatal merenyam dgn ppuan no satu.. sebab bini pertama bagi lesen aihhhhh mula dgn adira laaa ni dgn ruhainies, lagi siapa kita tak tau.. muka bukan hensem pon.. muka miang tu adalah laa..

sama macam Ajai la kira ni
muka mcm jambatan terbengkalai tapi keja asyik nak membirah aje

Ilmu apa la dato red ni pakai

Takdak maruahnya dred ni. Nk menggatal, pergi la merenyam sorg2, ni selagi ada retis muda putih2 semua nk ditry rangkulnya.

Buat perangai cenggini, isteri2 mak anakpompuan semua dikeji sama. Bab cenggitu heols tak pikir pulak automatik. Automatik merayap je yg pikir??? Low class u dred.

Nham22 replied at 23-7-2016 08:29 PM
Hahaha..itu my opinion jah..sebab cepat sgt dato res ni nak carik isteri lg... seolah2x mcm isteri ...

Iols rasa dgn adira pun x lma nih. Blum pape dah kompang kat media, bini berangin. Datin red jek lah yg setia ke hujung nyawa dan merawat sakit siplis heols nnt.

yuyoi replied at 23-7-2016 05:26 PM
@SyedArmanii   . Selamat stalk

Thankss, i dah follow dia. Hensem cmni pun si kayu ni sibuk kejar laki lain kah?  

Follow Us
let's see mcm mana drama ni unfold..

krustykrab replied at 23-7-2016 04:04 PM
Dua dua jantan x hensem...azrel tu mcm pelik je cara senyum

Mmg pelik pon sbb dia jongang or gg besar..kalu uols tgk drama tv2 gondola cinta di venice, mmg iols pon tanjat boboi tgk gg dia   

Adira pregnant 2 weeks
Suami dia mengaku sukakan pelakon tu.

Tambahan story yg tak related dgn tajuk:
Pelawak Along tak sebumbung dgn isteri
Anak arwah Seha dah besar & dpt berhubung dgn abg kandung

Edited by F685 at 24-7-2016 09:49 AM

Sumber : Berita Harian & Bi Pop

I bagi credit tau

mmg la dh jodoh adira ngn red nih tp bg aku la, adira ni cepat sgt nk nikah.. kenal 3 mgu, ajak kawin by phone je? btlkan jika aku silap.

dlm perhubungan, kenal 3 bulan ptama tu semua manis2 belaka. 3 bulan ke atas tu baru nampak sikit2. yg kapel 3 tahun pun boleh sorok pangai hazab memasing apetah lagi yg kawin segera like adira ni.

mohon adira bertabah bakal dpt madu ruhainies (kalau jadi la hehehe sb msg2 dh nafi pulok). n harap ardel kembali ke pangkuan dato' memenuhi kuota jadi 4.

TERIMA PANGGILAN ADIRA, RUHAINIES TAK RELA BERMADU

Pelakon jelita, Ruhainies mengakui yang dia menerima panggilan daripada isteri kedua Datuk Seri Adnan Abu, penyanyi Adira.

"Adira ada menghubungi saya pada malam kes ini dihebahkan. Dia bertanyakan dengan saya mengenai apa sebenarnya yang berlaku.

"Saya memberi penerangan kepada Adira tentang cerita sebenar. Dia memahami apa yang terjadi dan tidak menyalahkan sesiapa.

"Saya dan Adira tidak bermasam muka atau pun bergaduh. Dia pun belum memberikan apa-apa kenyataan kepada pihak media kerana mahu mendengar penjelasan saya terlebih dahulu.

"Saya merasakan yang Adira sangat profesional. Cara dia bercakap dengan saya pun adalah secara diplomasi dan tiada unsur marah-marah pun. Saya tidak bermasam muka dengan Adira," kata Ruhainies kepada Astro Gempak.

Mahu menjernihkan keadaan, Ruhainies tidak mahu menyalahkan mana-mana pihak atas kejadian yang berlaku.

"Sebelum ini, saya ada memberikan kenyataan yang mungkin saya diperangkap oleh Datuk Red. Namun begitu, bila difikirkan semula, saya sendiri tak mahu menuduh Datuk Red sebab saya sendiri tak tahu cerita sebenar di sebalik gambar tersebut.

"Kalau satu pihak menyalahkan pihak lain, perkara tidak akan berhenti dan akan berlarutan. Saya ambil jalan tengah untuk kedua belah pihak. Perkara sudah pun terjadi dan saya sendiri tidak mahu salahkan sesiapa.

"Jika difikirkan semula, perkara ini sangat kecil kerana saya memang tidak mempunyai sebarang hubungan dengan Datuk Red. Hubungan yang terjalin antara saya dan Datuk Red adalah atas dasar kerja," katanya lagi.

Ketika ditanya adakah dia rela bermadu jika jodohnya ditakdirkan dengan seorang lelaki yang berstatus suami orang, pelakon drama bersiri Menantu Tingtong ini tidak mahu berkongsi kasih kerana cemburu.

"Secara umumnya, saya tidak rela bermadu. Saya sendiri seorang yang kuat cemburu. Jadi kalau boleh, saya tidak mahu bercinta dengan suami orang.

"Namun begitu, saya sendiri tak mahu bercakap besar kerana takut jodoh saya dengan suami orang. Tapi selagi saya boleh jauhkan, saya akan jauhkan," katanya yang ditemui di majlis sambutan hari lahirnya di Flora Terrace Jalan Tun Razak pada Sabtu.

Dalam majlis kejutan hari jadinya itu, Ruhainies diraikan oleh keluarga, rakan-rakan dan kelab peminatnya. Ruhainies bakal menyambut ulang tahun kelahiran ke-24 pada 27 Julai ini.

"Saya langsung tidak menyangka yang majlis ini akan diadakan kerana sebelum ini, saya memang tidak pernah menyambut hari lahir saya dengan lebih awal.

"Saya sangat berterima kasih kepada semua pihak yang terlibat menjayakan majlis ini. Harapan saya bersempena hari lahir ini ialah untuk memberikan yang terbaik dalam bidang lakonan agar dapat membanggakan semua pihak yang tidak henti-henti menyokong saya," katanya lagi.

Dalam majlis tajaan Emorra Beauty ini, rakan-rakan artis seperti Hefny Sahad dan Reen Rahim turut hadir untuk memeriahkan majlis.

http://www.astrogempak.com.my/ar ... es-Tak-Rela-Bermadu

Adira mmg ko akan sentiasa makan hati la..
Sekarang engko mengandung laki engko suka kat pempuan lain sama jg mcm ko dulu..
Masa bini 1st lps beranak dia kawin dgn ko..
Jadi tuk dpt madu tggu masa engko beranak la yer..

Tt tolong update tajuk.. maduku madu mu jg..

Dato red ni cmna ble jd dato. Apa biodata dia. Nk tau apa yg merenyam sgt org ni

i dok research ape ke jenis perniagaan datuk seri adnan abu ni buat. search kat google je lah.

either mmg iols tak terer buat google search or mmg dia takde dlm online space or mmg itu bukan nama sebenar, sbb iols tak jumpe pun any info pasal bisnes dia.

in fact tried gak cari sape yg bg dia datukship ni, pun nan hado.

iols jumpe ni jah https://forum.lowyat.net/topic/3814356/all
sape tau tolong bg info pls

Si red ni pantanf nampak makhluk bervagina. Semua dia nak try. Rupanya 1st wife pun dulu mencaras jantan ni dari ex wife heols gak kan. Kira sama la gak si datin red ni dgn adira. Beria nak karma2 bagai

starcity replied at 25-7-2016 06:54 AM
Si red ni pantanf nampak makhluk bervagina. Semua dia nak try. Rupanya 1st wife pun dulu mencaras ja ...

Betul ke? Sbb smlm baca kt utusan online tu dia ckp kawen masa umur 19 thn dan masa tu si red ni kije pemandu lori sayur je baru 3 thn kebelakangan ni je baru kaya.pastu dorang dh 10 thn kawen.
Gaya cerita mcm dia mmg dr awal isteri red.

Nham22 replied at 23-7-2016 08:29 PM
Hahaha..itu my opinion jah..sebab cepat sgt dato res ni nak carik isteri lg... seolah2x mcm isteri ...

Sebab akal dia terletak kat tote dia...kena tukar nama dato red ke dato tote...

sambutan hari raya dato dan datin merah

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x