CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Hujatul_Jihad

The Quran - Muhammad's flat Earth

FOTHER-MUCKER replied at 23-8-2016 05:32 PM
Woiii dah tahun 2016 lah tapi masih ada lagi lobai dan lobainita jumud percaya bumi ni flat!

Kem ...

Ha ha , sorang lagi yg kepala tak betul masih dlm delusion yg muslim percaya bumi ni flat.

Ko no mabuk ketum ke atau memang dah mereng?

Ibn Taymmiyah (ar-Risalah al-'Arshiyah) pon dah konfom yg bumi ni bulat.

Macamana ko ni , tu lah nak sangat kutuk Islam .... skg dah terkena pada muka sendiri.

Ha ha .... dah kantoi , dah malu besar .... mula lah buat lawak bodoh dan gelak paksa. Ko ingat kat board ni ada org bodoh yg ikut gelak dgn ko.

Ko dah salah tempat .... ha ha .... bumi flat?

FOTHER-MUCKER replied at 23-8-2016 05:32 PM
Woiii dah tahun 2016 lah tapi masih ada lagi lobai dan lobainita jumud percaya bumi ni flat!

Kem ...

polemics saja bukti tak ada pun

org kata itu kata pun jadi hal

faktanya tak ada pun ayat ayat quran tu bercanggah antara satu sama lain

kat situ awak tak berani nak hujah

awak akan kata: saya katake quran kata

tapi tang part lebai lebainita - u all ni memang suka gossip , personal attacking, ngumpat ye? sebab tak ada sistem nilai yg kata buat keje ni semua berdosa, kan?

sebab tu boleh suka buat fitnah , umpat gossip etc

mbhcsf replied at 23-8-2016 12:03 PM
polemics saja bukti tak ada pun

org kata itu kata pun jadi hal

You dah your lil sis ni betul betul tahap pemikiran bawah kanak kanak tadika betulah!
Ada ke saya kata dalam Quran kata bumi ni flat? Tak ada kan?

Apa yang saya bagi tau masih ada  lobai dan lobainita di forum sebelah kata bumi ni flat berdasarkan fahaman mereka dari Quran. Dia orang yang kata bukan saya! Ada faham?

Dah lah jumud, bodoh pula kemudian ada hati nak pimpin orang lain jadi seperti dia orang. Kalau dah bodoh tu simpan je lah bodoh tu seseorang. Jangan nak ajak orang lain jadi bodoh seperti dia orang. Hahahaha...alahai lobai.

FOTHER-MUCKER replied at 23-8-2016 08:49 PM
You dah your lil sis ni betul betul tahap pemikiran bawah kanak kanak tadika betulah!
Ada ke say ...

Ha ha , yg ko ni merapu bagai org hilang akal pasal apa? I repeat what you stated :
Apa yang saya bagi tau masih ada  lobai dan lobainita di forum sebelah kata bumi ni flat berdasarkan fahaman mereka dari Quran. Dia orang yang kata bukan saya! Ada faham?

Ko sendiri mengaku tak ada dlm Quran yg kata bumi ni flat. Ibn Taymmiyah dah beratus thn dulu kata bumi ni bulat.

Bila mintak ko bagi bukti , apa pon tak ada tapi masih merapu kononnya lobai / lobainita kat kononnya 'forum sebelah' kata demikian. Macam tu kalo aku kata , ko suka makan taik - bukan aku kata tapi pengakuan ko kat kononnya 'forum sebelah' .... kira ko ni suka makan taik lah.

LOL , ko pernah ke sekolah ke? Meroyan macam org yg tak pernah ke sekolah aje. Lebih teruk dari tahap pemikiran budak2 tadika.

Edited by FOTHER-MUCKER at 23-8-2016 02:34 PM
sam1528 replied at 23-8-2016 01:52 PM
Ha ha , yg ko ni merapu bagai org hilang akal pasal apa? I repeat what you stated :

Ko sendiri  ...

Sebab you bodoh hanya duduk dalam dunia fantasi you sendiri tak pernah bercampur dengan dunia luar, tak berforum kat forum lain.. Yang you tau hanya jadi lobainita bodoh kat board ni je sambil menunjukan kebodohan you kat forumers lain yang kekononya you seorang yang cerdik  sebab itu you tak tau apa yang sebenarnya berlaku. Dah lah lembam untuk memahami postings orang. Tulah bila tahap pemikiran bawah kanak kanak tadika.

Posting acong yang paling simple untuk di fahami iatu dates dan paraquat pun you failed nak faham. Nampak tak kebodohan you yang melantun lantunt tu? You dengan your big lobainita sis 2x5 je, IQ terlalu rendah.

Edited by sam1528 at 23-8-2016 11:00 PM
FOTHER-MUCKER replied at 23-8-2016 10:32 PM
Sebab you bodoh hanya duduk dalam dunia fantasi you sendiri tak pernah bercampur dengan dunia luar ...

Ha ha , aku rasa pelajaran aku atau sis mbhcsf lebih tinggi & dah lebih banyak tengok dunia luar dari ko. Yg ko tau hanya auta kononnya lobai atau lobainita buat ini & itu .... bila mintak bukti , ko kantoi .... tu aje yg ko pandai

Yg ko ada hanya lah kalim yg lobai / lobainita kat kononnya 'forum sebelah' percaya bumi ni flat. Bukan ko cakap tapi depa klaim. Mintak bukti , ko tak mau bagi. Macam tu , aku boleh kata ko suka makan taik. Bukan aku cakap tapi pengakuan ko kat kononnya 'forum sebelah'. Kira2 ko ni suka makan taik lah.

Betul kan? Bukti pemikiran ko lebih rendah dari budak2 tadika.

LOL , pulak dah ko ni boy friend si mat slow tu ke? Pasal apa ko nak bela dia? Dah bagi penjelasan panjang lebar , dia masih dgn kebodohan dia. Like I said , he acts like an idiot , he would be treated like one ..... simple aje.

Follow Us
Edited by FOTHER-MUCKER at 23-8-2016 03:28 PM
sam1528 replied at 23-8-2016 02:55 PM
Ha ha , aku rasa pelajaran aku atau sis mbhcsf lebih tinggi & dah lebih banyak tengok dunia luar d ...

Kalau pelajaran tinggi takanlah bodoh low iq, susah nak faham, kan kan kan? Iq lagi rendah dari budak tadika je, pelajaran tinggi konon?

Lobainita kalau tak Ada buat posting pasal bau bau sex tu bukan namanya lobainita kan? Hahahaha... Lobainita 24 jam berfantasi pasal bf dan sex jeww ke? Hahahaha....

LOBAINITA BERFANTASI PASAL BOYFRIEND DAN SEX BERPISAH TIADA! Ha..ha..ha..ha..ha..ha..ha..ha..ha... Lobainita gersang kewwww?

Edited by sam1528 at 24-8-2016 12:23 AM
FOTHER-MUCKER replied at 23-8-2016 11:16 PM
Kalau pelajaran tinggi takanlah bodoh low iq, susah nak faham, kan kan kan? Iq lagi rendah dari bu ...

LOL , tengok - tu baru kata ko ni boyfriend si mat slow , ko dah teruja bau2 seks pulak.

Bukti lagi yg ko bukan lah tinggi sgt pelajaran. Kalo tak ada gelak paksa , mula lah nak cakap pasal seks.

Apa ni? Tetiba fantasi boyfriend & seks pulak. Nampak betul pemikiran budaya kuning.

Ha ha .... apa daaa .... ko ni buat malu aje ..... dah kantoi mula lah nak cakap pasal seks ..... ko ni betul2 muka tak malu .... syok betul ko bila bab seks ni ye ...

So .... konfom lah ye ko ni suka makan taik? Skg ko ni berminat kat seks pulak ..... hmmm makan taik & seks pulak

Observe folks .... si mamat 'fother mucker' ni , typical lah mamat kurang akal. Dah kantoi mula nak gelak paksa pasal nak lari , kena lagi - mula cakap pasal bab seks. Cuba korang cross reference cara dia hujah dgn si mat slow tu .... sama aje ..... bila dah kantoi .... cakap pasal seks ...... apa nak buat .... orang yg tak ada ugama ... mak bapak pon dah gagal membimbing akhlak depa .... this is the result .... I am proven right again

Edited by mbhcsf at 24-8-2016 12:37 AM
FOTHER-MUCKER replied at 23-8-2016 11:16 PM
Kalau pelajaran tinggi takanlah bodoh low iq, susah nak faham, kan kan kan? Iq lagi rendah dari bu ...

u see? itu tak menjawab soalan - mana bukti yang kata ayat ayat quran tu sama ada yg menyatakan bumi itu flat dan bumi itu egg shaped tu salah atau berkonflik?
tak ada fakta then resort to personal attacking.

FOTHER-MUCKER replied at 23-8-2016 10:32 PM
Sebab you bodoh hanya duduk dalam dunia fantasi you sendiri tak pernah bercampur dengan dunia luar ...

u see? org start dengan mohon bukti kat mana ayat quran bercanggah then awak yg bawa hal itu ini yg speculation gossips  etc

u rasa kalauu dakwa you pandai bijak so why dont you stop name calling? atau terus je bagi jawapan pada soalan :mana bukti ayat quran yg kata bumi flat?

mbhcsf replied at 23-8-2016 04:42 PM
u see? org start dengan mohon bukti kat mana ayat quran bercanggah then awak yg bawa hal itu ini y ...

Nampak tak betapa rendahnya iq you?   suruh saya buktikan lagi dalam Quran kata bumi ni flat? Apa daaa.. Berapa kali mau cakap bukan saya yang kata dalam Quran kata bumi ni flat tapi lobai dan lobainita forum sebelah lah wahai lobainita! Ada faham ka?

Ini lah akibatnya bila berforum dengan lobainita iq rendah, benda simple pun tak boleh faham.

FOTHER-MUCKER replied at 23-8-2016 05:22 PM
Nampak tak betapa rendahnya iq you?   suruh saya buktikan lagi dalam Quran kata bumi ni flat? Apa  ...

aku mmg syak majoriti penganut nie IQ lembam  

FOTHER-MUCKER replied at 24-8-2016 01:22 AM
Nampak tak betapa rendahnya iq you?   suruh saya buktikan lagi dalam Quran kata bumi ni flat? Apa  ...

kalau tengokkan pemikiran awak hal lebainita je yg awak isukan

walhal kami ni dalam thread ni  persoalkan isu tunjang ada salahkah ayat quran tu cakap bumi itru flats dalam konteks ayat?

Atheist_Jihad replied at 24-8-2016 02:29 AM

sila bawa bukti kat mananya ayat al quran tu bercanggah?

inikah thread awak.

awak tak pun membawa hujah

hanya dakwaan.

dakwaaan demi dakwaan tanpa bukti , maksudnya bohonglah.

mbhcsf replied at 23-8-2016 06:54 PM
sila bawa bukti kat mananya ayat al quran tu bercanggah?

inikah thread awak.

apa yg aku bohong?

Atheist_Jihad replied at 23-8-2016 06:29 PM

Apa boleh buat acong. Mereka telah dipilih oleh tohan untuk membimbing ummah sekelian alam.

Pasal qurma dan paraquat tu saya gelak guling guling membaca betapa rendahnya iq para lobainita di board ni

FOTHER-MUCKER replied at 23-8-2016 07:52 PM
Apa boleh buat acong. Mereka telah dipilih oleh tohan untuk membimbing ummah sekelian alam.

P ...

kononnya si lembam sudah menang gitu...... aku pun biar kan si kaduk bersorak riuh sekampung.....

very entertaining menyaksikan si badut dgn topi locengnya....   

FOTHER-MUCKER replied at 24-8-2016 03:52 AM

P ...

LOL , these 2 stooges dah tak mampu jawab apa2. Nak lari punya pasal dah mula buat lawak bodoh & gelak paksa sama sendiri

- Sorang mati2 mengaku ajwa dates = paraquat

- Sorang lagi mengaku , kononnya kat 'thread sebelah' yg dia suka makan taik

Last2 dua2  dah mula cakap pasal seks & kemaluan ...... ha ha ..... kegagalan mak bapak dlm mendidik mereka

sam1528 replied at 24-8-2016 01:28 AM
LOL , these 2 stooges dah tak mampu jawab apa2. Nak lari punya pasal dah mula buat lawak bodoh & g ...

Apa? Lobainita low iq kata "fother-mucker" kata kat thread sebelah? Hahaha...

Kebodohan yang teserlah. Your iq lagi rendah dari kanak kanak tadika!

Edited by FOTHER-MUCKER at 24-8-2016 01:56 AM
sam1528 replied at 24-8-2016 01:28 AM
LOL , these 2 stooges dah tak mampu jawab apa2. Nak lari punya pasal dah mula buat lawak bodoh & g ...

Btw...kenapa you terlalu bodoh dan iq you terlalu rendah?

Sebenarnya buang masa je layan kanak kanak tadika berhingus, tapi kadang kadang best juga. Kacau kacau, Hehehe..

Seriously ur iq dan ur big sis iq satu lever je. kenapakah tohan jadikan lobainita berdua ni ber iq terlalu rendah iatu lagi rendah daripada kanak kanak tadika? Apakah dosa lobainita sehingga tohan jadikan mereka seperti itu, adakah tohan itu tidak adil? Hehehe