CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MRO

Mahu Jaga Maruah, Janna Nick Tolak Baju Seksi Pereka Terkenal

Baguslah tu janna.. kekalkan prinsip tu

Kurus betul dia dlm cite penunggu tu

suka makjenna ni baik tak sombong

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

kalau dah semua dress, pastu jn x berkenan
terima ajelah amri...

dress bawah lutut..mmg ptt la xbekenan..laen kali bt bawah buku lali

sokong janna

Follow Us
Tak kisahlah iolls tetap minat JN

Janna now bnyk berlakon bwh Mikel eng kan..hehe

body mantap tapi agak seksa tengok kegedikan die time shooting kat umah atuk aku...rase nak lempang pon ade..... maybe crew dh biase dgn perangai die...kite ni je la yg berbulu bijik mate nengok die kan ....

Pereka2 fesyen skang mmg design pelik2

Mmg dorg buat untk tayang je ke??
Ingtkn semua yg de design nk dijual

member aku inspektor sahab penah ajar si janna ni ms dia masuk kadet polis..walau dh jd pelakon pon janna tetap layan permintaan heols utk dtg kem kadet bg support..tang mana janna kekwat ya..sheols tegas kot..n masih hormat member walau dh 3-4 thn train dia

kecikgurl replied at 19-1-2017 11:51 AM
dress bawah lutut..mmg ptt la xbekenan..laen kali bt bawah buku lali

bawah lutut seksi. seksa plk aku tgok sluar kelab tekepit cekpit sheol dlm cite Dipintu Syurga mlm ni. lg seksi dr skirt bawah lutut nmpknya

Uols..apa lagu drama ke pintu syurga eh..yg da lirik mmg aku bukan yang pertama

minahmanja replied at 17-1-2017 03:39 PM
btul3.. min setuju... mcm lemau je dia dlm citer tu... min memula dlu follow la, skang ni mcm mala ...

Husband iols tanya napa cerita tu JN ngn AM asyik gaduh je...n mmg slow  

lil_sparky replied at 21-1-2017 10:59 PM
Uols..apa lagu drama ke pintu syurga eh..yg da lirik mmg aku bukan yang pertama

LAGU : Ari And D project - Bukan Yang Pertama

Edited by GerberaDaisy at 22-1-2017 04:00 AM
susukambingbest replied at 21-1-2017 09:51 PM
bawah lutut seksi. seksa plk aku tgok sluar kelab tekepit cekpit sheol dlm cite Dipintu Syurga mlm ...

Kan dia dah pakai seluar hitam. Aku xnampak pun apa yg seksi. Kalau artis lain berlakon mcm tu confirm pakai dedah sana sini. Ke kau yg taknampak lols

susukambingbest replied at 22-1-2017 03:04 AM
LAGU : Ari And D project - Bukan Yang Pertama

Tq sis..nk cri la lagu ni..kiki

Wahhh bagus bagus bagus. Teruskan!

"Maaf, tiada lagi baju untuk dia"
SYED MUSSADDAD SYED MAHDI

KENYATAAN Janna Nick dalam Pancaindera minggu lepas, telah mengesahkan bahawa ada 'perang dingin yang berlaku antara artis itu dengan seorang pereka fesyen. Dan ia menjadi bualan hangat sepanjang minggu ini. Semuanya gara-gara pelakon wanita berkenaan dikatakan enggan menyarungkan baju yang dibawa oleh pereka tersebut dalam satu sesi fotografi bersama sebuah syarikat penerbitan baru-baru ini.
KHAIRUL AMRI HASSAN

Janna mendedahkan sebab mengapa dia enggan menyarungkan baju berkenaan yang disifatkan seksi dan tidak kena dengan imej dirinya.

Tidak mahu mendengar dari sebelah pihak sahaja, Pancaindera mendapatkan komen daripada Khairul Amri Hassan yang merupakan pereka yang dimaksudkan. Walaupun pada awal enggan memberikan sebarang komen, dia akur untuk membetulkan semula keadaan dan berharap isu ini tidak dipanjangkan lagi.

Apa sebenarnya yang berlaku ketika itu?

Sebenarnya saya sudah menyediakan lima pasang baju untuk sesi fotografi berkenaan. Pada peringkat awal saya ada memberikan sedikit penerangan tentang baju yang dibawa. Pendek kata saya terangkan pada mereka konsep setiap baju.

Bila sudah berbincang, mereka setuju untuk memakai dua sahaja. Bila saya keluar sebentar dan kembali semula ke sana, dia sudah memakai baju sendiri. Habis saya nak buat apa lagi?

Habis apa tindakan awak?

Memang saya terkejut bila dia tidak menyarungkan baju saya. Dia kata salah satu baju tu besar. Ya, memang baju itu (oversize jaket) untuk sesi fotografi. Maknanya memang dibuat besar! Cuma saya keliru mengapa dia buat begitu. Saya datang untuk membantu menggayakan (styling) baju berkenaan bila sudah dipakai. Tapi bila baju saya tak dipakai buat apa nak tunggu lagi di situ?

Janna kata antara sebab dia menolak kerana baju tersebut terlalu seksi. Betul ke?

Ya, memang ada satu baju yang seksi dan pendek. Tapi kalau nak pakai perlu disarung baju asas bahagian luar bersama lengging panjang. Tapi kami sudah berbincang sejak awal lagi tentang baju berkenaan. Dia memang menolak memandangkan baju berkenaan tidak kena dengan imej dirinya.

Maknanya baju tersebut tak perlu dijadikan isu besarkan?

Cuma yang membuatkan saya pelik apabila dia tetap memperbesarkan isu seksi dalam kenyataan sebelum ini. Walhal antara kami sudah berbincang untuk tidak memakai baju tersebut sejak awal. Saya sendiri tahu baju itu seksi dan tak kisah kalau dia tak pakai sebab ada empat lagi baju lain.

Katanya awak ‘membungkus’ baju dan pulang walaupun sesi fotografi belum tamat. Betul ke?

Memang benar saya ambil semua baju dan terus pulang. Saya datang untuk menaja baju untuk sesi penggambaran tersebut. Tapi kalau dia mahu memakai baju sendiri, buat apa saya tunggu lagi. Ketika itu saya ada terserempak dengan pembantu Janna yang bertanyakan hal tersebut. Kata dia jangan terasa hati dengan apa yang terjadi. Saya maklumkan kepadanya sekiranya dari awal tak mahu pakai, cakap terus terang. Tak perlu saya membazirkan masa. Itu sahaja. Lagi satu saya hadir ke sana kerana hormatkan mereka (penyelaras fotografi) yang memanggil saya.

Pernah ke berlaku kejadian yang sama sebelum ini?

Sepanjang terlibat dalam dunia fesyen ini merupakan kejadian pertama berlaku kepada saya. Sebelum ini saya banyak juga terlibat dengan nama-nama besar seperti Datuk Vida, Rita Sosilawati, Marsha Milan, Mia Ahmad, Ayda Jebat dan ramai lagi tapi tak pernah ada masalah pun. Tak mengapa, ini pengalaman buat saya juga.

Tak rasa isu ini akan memberikan kesan negatif kepada awak dan jenama Dokoh?

Saya tak anggap isu ini akan memberikan kesan negatif. Saya tampil bercakap pun untuk menjelaskan keadaan sekali gus menamatkan perbalahan ini. Harapan saya agar isu tamat di sini sahaja. Kalau boleh tak perlu lagi nak terus tuding-menuding jari mencari salah sesiapa.

Kalau ditakdirkan pada masa hadapan masih diperlukan, adakah awak bersedia untuk memberikan tajaan pakaian kepada Janna?

Maaf, tidak ada lagi baju untuk Janna Nick. Bukan kerana saya marah mahupun benci pada dia tapi rasanya rekaan saya tidak kena dengan imej dan cita rasa dia. Rekaan saya belum tentu kena dengan dirinya. Jadi baik saya fokus pada bisnes sahaja dan dia pula fokus kepada kerjayanya.

siape_aku replied at 19-1-2017 04:54 PM
body mantap tapi agak seksa tengok kegedikan die time shooting kat umah atuk aku...rase nak lempang  ...

Artis bukan mmg gitu ke? Kang klu x gedik / mesra...org ckp sombong sbb asyik main hp je