CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 927|Reply: 0

Digital dan offset printing

Biasanyer korang prefer yang mana? kalau aku tengok la kad tu kegunaan untuk apa, berapa kuantiti nak print dan budget yang aku ada. Kalau offset printing lebih kepada printing dalam kuantiti yg banyak and digital printing ni print dlm kuantiti sikit. Basic colour yang guna dlm offset printing ada empat: cyan, yellow, magenta, and key (CYMK). Kalau guna offset, hasil cetakan dan warna tak lari dari yang kita tengok dlm pc sblm print. Tapi, digital printing, hasil cetakan dan warna akan ada sedikit berbeza.

Aku selalu terlibat dlm menganjurkan majlis, kursus dan seminar. Jadi, memang sgt perlukan printing materials yang banyak. Biasa aku deal direct dengan kedai printing, tapi tu pun kadang lambat baru siap. Aku cari alternative lain dan jumpa MY Gogoprint. Korang google jer sure jumpe. Ni online printing service company. Aku upload jer artwork kt website dan follow order step dia. Senang je nak guna, website pun sgt user friendly. Barang kau akan dapat ikut pakej yg kau pilih, urgent amek la yg 24 hours shipping, kalau tk amek jer normal shipping. Simple! Lagi best free delivery haha. Try la tgk sendiri MY Gogoprint. Search jer kt google keluar la website nnyer.