CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: shahirakay

V5: IZREEN AZMINDA HOME WRECKER [#1605 INTAN DAH KERJA, BAKAL LAUNCH LIPMATTE LA

Close [Copy link]
munchkin replied at 17-1-2018 05:34 PM
Nak salahkan pihak laki and pihak pompuan tu pun ta boleh.

Isteri tu nak sangat pada laki gitu.  ...

kalau aku.. jgn mnta cerai tapi .move on.. sbb ude dan jerin mmg tunggu intan buka mulut nak mnta cerai. lps tu bolehla jerin masuk melodi mnganjeng intan ktanya intan sendiri mohon cerai.. isteri x taat .. bla bla..

lbih baik intan move on.. berdikari.. bisnes.. groom diri.. aku yakin .. ude dan jerin xakan aman tgk kekuatan dan kejyaan intan nanti.. buktinya.. br intan g zumba.. dah menggelupur .. hahaha rupanya stalk intan hahaha

intan .. psg bdn cntik2 yaaaa.. usah hrap ude lagi.. awak kna gigih.. sapa2 ada kampeni.. tolong la intan.. aku ni rasa mcm nak mnta sajat ke dsv tolong intan..

aku hrp intan jd instafamous ke.. atau buka kelas tarian utk kanak2.. awak boleh intan..

GigaMom replied at 17-1-2018 05:35 PM
Nk tny la u,
Let say intan cerai ngan kekude kepang kn, hubungan anak2 diorg camne eh. Masih adik ...

Anak izreen n anak intan skrg adik beradik tiri...bapak n mak lain2...
Klu izreen ada anak ngan ude nnt....anak  nie adik beradik ngan anak2 intan ngan ude coz sama bapak...berbin/berbintikan si ude nie...

perembes replied at 17-1-2018 06:17 PM
kalau aku.. jgn mnta cerai tapi .move on.. sbb ude dan jerin mmg tunggu intan buka mulut nak mnta  ...

Setuju babe

hai ude hai jerin

kami acik2 porem bersatu mndoakan kekutan dan kejayaan intan.. moga intan.. murahhh rezekiii lps ni.. ya Allah permudahkan segala urusan intan .. aminnnnnnnn ...

Kude takde telo berani ke nak saman netizen sorg2.byk duit lak? Setakat kes korang ni skmm tu kahakkan je. Buang masa! Menggelupur nak saman org cyber bully korang,yg korang buli intan takpe lak ye????

Sonneblume replied at 17-1-2018 06:31 PM
Kude takde telo berani ke nak saman netizen sorg2.byk duit lak? Setakat kes korang ni skmm tu kahakk ...

kosser la SKMM nk layan kes ude ni...kalau iolls pegawai skmm pun, iolls pun nk kahakkan je kes ude ni ...caittt, sendiri extend masjid pastu acah2 play victim....

Follow Us
perembes replied at 17-1-2018 06:21 PM
hai ude hai jerin

kami acik2 porem bersatu mndoakan kekutan dan kejayaan intan.. moga intan.. mur ...

Amiinnn
Sangat mencabar utk Intan nak berdikari dlm keadaan ada baby yg masih melekap ni. Tanya2 lah ibu ibu yg ada babies, unless awal2 dah orang lain yg jaga
Kude tak appreciate ibu yg melahirkan anak2 dia
Tapi menatang perempuan yg lahirkan anak dgn lelaki lain

Lepas ini intan make sure suruh uda jaga anak2 kalau nak pergi cari rezeki, tapi buat syarat mesti jaga anak2 kat rumah Intan....bukan bawa ke rumah jering

kopiah replied at 17-1-2018 04:33 PM
aku pun mmg syak macam tu..sbb aku pernah rasa gak benda ni..ko ingat jantan ada masa ke nak menai ...

Aku dh rsa mcmni.... betina yg rampas laki aku dlu yg control semua scomed laki aku dlu.. psswrd smua.. mssg aku dlu2 pn betina hamjad tu balaskn.. aku blh cam sb penggunaan bahasa yg pelik + panjang kemain mcm krangan.  Skrg dh slamat jadi X.... bertabahlah ye homewrecker skalian... msa curik laki org.... ko xfikir prasaan ppuan lain.. besok2 kifarah tu mai.. brantaknlah hidup korang.. sntiasa rsa panas rumah tangga...

Kesimpulannya, ijerin ni nampak je confidence tapi insecure actually.

aku yakin bukan kude yg tulis ayat pnjang2 tu.. tgk emoji yg d guna pun... semua emoji yg jiren biasa guna.. hahah jiren stalker intan.. kantoiiiiiii.. kalau aku d tempat intan.. x hingin pun nak tau hal jiren.. kahkah.. selagi intan masi isteri kude.. mggelupur la ko jiren haha.. hidup x tenang..

pd intan.. tolong ya jgn mnta cerai.. nanti bini muda tu twist pla ko yg xsnggup bermadu.. xpyj mnta cerai tapi move on..

ahlisihircute replied at 17-1-2018 06:19 PM
Anak izreen n anak intan skrg adik beradik tiri...bapak n mak lain2...
Klu izreen ada anak ngan u ...

Tq

abadi84 replied at 17-1-2018 05:57 PM
Mstilah adik beradik tiri lg. Yg dah x jd tiri klu kude yg divorce dgn jering

Tq

Aduradura replied at 17-1-2018 06:35 PM
kosser la SKMM nk layan kes ude ni...kalau iolls pegawai skmm pun, iolls pun nk kahakkan je kes  ...

nk dkt pru ni..skmm whoareyous kan aje kes kekude kering ni..skmm busy carik pembuli tokjib tinmah..lagi berbaloi..kurg2 nti dpt habuan dr bigboss..kes kekude kering ni ape dpt? nk carik sorg2 haters jenuh weihh..tah tahun depan pn kes pending sbb rmi sgt

Mcm ponda  ja nak meroyan kat Igs...eh betol kan itu ude yg taip...dayus nye ude kasi jering buat statement camtu. Takut kat jering ka

X Guna Punye jantan.. nampak Sgt ketua keluarga ke laut... Buruk kan bini 1st kt socmed... yg terasa tu dah kenapa dgn ayat intan. Bongok

kude ade hati nak saman orang ke.kude kude ko tu dah lah pemuzik ajok.ko tahu ke nok procedure nak saman org tu bukan senang.duit pun sekangkang kera.insuran anak pun bnyk lobang.tlgla simpan kebodohan ko tu kude (aku pinjam ayat jering si kurus kering)

conget replied at 17-1-2018 09:06 PM
kude ade hati nak saman orang ke.kude kude ko tu dah lah pemuzik ajok.ko tahu ke nok procedure  ...

hahahaha win

AyaqMeloSuam replied at 17-1-2018 07:10 PM
Aku dh rsa mcmni.... betina yg rampas laki aku dlu yg control semua scomed laki aku dlu.. psswrd s ...

surat kepada ctcaras sekali ye dasarrrrrrrr pencaras

she replied at 17-1-2018 02:29 PM
Intan pun satu nye ha g usung anak sakit keluar

Waima bf sekalipun boleh je pump simpan bekalan.. ...

dia sibuk service poen Izreen Ismindarrr dapat RM100 sekali inzal...lubang poen lubuk duit Ude jantan xguna.