CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 4972|Reply: 11

Broker Olymp Trade

Dua soklan aku nak tanya :-
(1) sape pernah cuba trading pakai Olymp Trade?
(2) apa pendapat korang pasal platform tu, ok tak ?

Aku baca byk review , rata-rata cakap ok so just nak tau dari orang yang ada pengalaman bertrading di situ.

Mohon share pengalaman anda. Terima kasih.

Saya adalah salah seorang trader  di Olymp Trade. So far dah bersama OT lebih kurang setahun. Dalam masa setahun tu , saya byk abiskan time kat demo account. Pada sy kalau nak bertrading ni kena slow and steady. Kenapa nak tergopoh gapah , trading ni bukan skim cepat kaya. Betul tak?

Berbalik pada broker Olymp Trade ni, setakat ni saya belum ada apa2 masalah lagik. Memang ada yang ckp , deposit tak masuk la , withdrawal tak dpt la , tapi pada saya ni semua kes-kes terpinggir. Sbb yang ada masalah ni rasanya sikit sgt berbanding dengan orang yang dah dpt profit dgn bertrading dgn Olymp Trade.

Anyway , utk sapa2 yang berminat nak trading dengan Olymp Trade saya cadangkan gunakan sepenuhnya servis demo account yang diaorg kasik . Jumlah virtual money ialah sebanyak usd10,000. Dari situ la korang boleh berlatih guna indikator atau try strategi-strategi yang korang tengok kat youtube..Then bila dah confident baru la boleh start kat real account.

Berapa minimum deposit nak start Olymp Trade ni bro @Moomin2016 ?

Minimum deposit usd15 kalau guna ebanking mcm maybank2u, rhb , cimb clicks dan beberapa lagik bank.

Tp mcm saya ckp , kalau masih fresh , jgn terus deposit ..tapi main dulu kat akaun demo - free jek.

Macam mana nak tau lebih lanjut tentang broker ni ?

Nak tau jugak !

Follow Us
Banyak group-group kat luar yang cover pasal Olymp Trade Malaysia ni . Tapi yang paling saya suka ialah komuniti facebook Olymp Trade Malaysia. So far tu rasanya yang paling aktif.

Ramai gak otai2 dalam group tu. Dan rasanya ada yang gak yang dah buat profit kat platform tu.

Terima kasih atas infonya tuan @Pak_Karim  . Boleh kasik link ke group olym trade tu tak ? Bila sy search ada byk pulak yang kluar . Tak pasti yang mana satu.

Lagi satu , macam mana nak join ? ada link tak ?

just nak kasik update. sy dah register dan dah start trade kat platform olymp trade. memula start dulu kat akaun demo; ada lah dalam sebulan..

memula nak deposit memang cuak. tp sy start dengan jumlah yang paling minimum iaitu usd15. takut la kan kalau duit tak masuk ke apa . tp seb baik masuk . transfer pakai maybank2u. proses semuanya smooth.  

mula2 main mmg loss , tapi sy byk tgk youtube dan jugak byk tanya soklan kat otai2 dlm group FB olymp trade Malaysia. mmg byk membantu la...

walaupun sy masih baru , profit nak ckp dah byk tu , tak lah jugak...tp tetap ada especially kalau carta kita kena..

apa2 pun main trading ni , ilmu kena byk la dan emosi kena kuat. sekali ikut perasaan mmg abis semua depo !

nickjr replied at 25-3-2019 11:20 PM
just nak kasik update. sy dah register dan dah start trade kat platform olymp trade. memula start du ...

kannn...sy pun suka group FB untuk trader malaysia tu. byk gak ilmu yg sy dpt dari situ. yang best nya kat situ , lagi byk kita bercakap , lagi senang kita boleh menang deposit.

nickjr replied at 25-3-2019 11:51 PM
kannn...sy pun suka group FB untuk trader malaysia tu. byk gak ilmu yg sy dpt dari situ. yang best ...

Semua ni multinick hang sendiri kah? Berbalas2 posting sebab nak iklankan produk sendiri? .....

Nuri2017 replied at 3-3-2019 12:59 AM
Terima kasih atas infonya tuan @Pak_Karim  . Boleh kasik link ke group olym trade tu tak ? Bila sy s ...

https://www.facebook.com/groups/OlympTradeMalaysia/