CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: kelaut23

Isteri curang

Amin123 replied at 4-3-2020 04:30 PM
suka hati aku lah aku nak cari perempuan dkt dating app ke apa ke tak kacau hidup kau pun... At le ...

alhamdulillah..semoga ke jinjang pelamin hendaknyaaaaaa...

menakkautau replied at 4-3-2020 02:09 PM
merepek kontol ler hang...

nak sedeh pasai apa???..dah tertulis manusia tuh yg menzalimi diri m ...

cerai tu mmg boleh tp tak digalakkan... Kalau dah bini kau tu dekat rumah pemalas ya rabbi then malam asyik nak keluar lepak berjimba je pehhh mmg ah tak tahan. Kita pun rasa terabaikan mcm tu. First thing kita boleh nasihat dia kalau dia sama juga still tak berubah apa lagi kasi cerai lah cari perempuan lain hahaha apa susah bunga bukan sekuntum. Ramai lagi perempuan dkt luar sana yg mencari lelaki. Tp pelik zaman skrg ni perempuan tu lawa tp laki dia mesti tua tp bergaya ah mcm aku juga hihihi... Aku recommend mana mana anak dara or amoi tgh cari laki kaya apa lagi usha dkt sugarbook app... Ramai dkt situ tgh cari peneman hidup and paling penting dia boleh kasi duit and harta ha apa je korang nak...

tomiko_haza replied at 4-3-2020 04:33 PM
alhamdulillah..semoga ke jinjang pelamin hendaknyaaaaaa...

Aamiin... Terima kasih kerana mendoakan hihi tp tak tahu lah sbb relay aku ni beneficial relationship. Tk tahu sampai bila boleh bertahan... Sbb kitaorg dah promise aku nak dia sbb dia muda cantik so boleh teman aku jumpa kawan kawan aku time ada dinner and main golf boleh show off sikit ah ada anak dara muda hehe and dia nak dengan aku sbb aku dah janji nak bayarkan dia punya study fee skrg dia study dkt MSU

Amin123 replied at 4-3-2020 04:50 PM
Aamiin... Terima kasih kerana mendoakan hihi tp tak tahu lah sbb relay aku ni beneficial relations ...

haaa bagus la tu..ada give and take..mane tau mula2 memang la beneficial relay tapi lama2 tersayang, who knows kan..ko pun bukan muda lagi kan ko kata..so, move up la to the next level..dari citer hang, hang ada succesfull life so dari hng share dgn ntah2 sapa2 baik la hng cari bini, share dgn dia!

tp okla hng sapot dia belajar tu macam bayar zakat jgk la..yg penting niat betulkan..

tomiko_haza replied at 4-3-2020 05:04 PM
haaa bagus la tu..ada give and take..mane tau mula2 memang la beneficial relay tapi lama2 tersayan ...

relay mcm ni baru sihat en? kira win win ah so dua dua happy baru relay tu jd seronok.. Aku kenal dia pun from sugarbook app. App ni boleh kata senang ah nak guna and yg paling best nak cari awek tu ye lah ramai kot org malaysia yg join ha kau nak apa? melayu ada cina ada india pun ada tau... nak tgk aku punya girl tak? ha ni dia apa macam ada baek kaaa?

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

tomiko_haza replied at 4-3-2020 04:23 PM
talak takde balak ada

either which, just about what you deserve...nothing more....

Follow Us
Amin123 replied at 4-3-2020 04:30 PM
suka hati aku lah aku nak cari perempuan dkt dating app ke apa ke tak kacau hidup kau pun... At le ...

hang patut tanya dia, yg dia sibuk sangat,lakinya dulu pungut dia dari mana????

Amin123 replied at 4-3-2020 04:47 PM
cerai tu mmg boleh tp tak digalakkan... Kalau dah bini kau tu dekat rumah pemalas ya rabbi then ma ...

panjang sangat dol...nanti my alice will summarisekan utk manak....

menakkautau replied at 5-3-2020 04:11 PM
hang patut tanya dia, yg dia sibuk sangat,lakinya dulu pungut dia dari mana????

susah kalau jumpa yg main pungut merata hahah kita pun tak tahu en perangai dia mcm mana and apa dia nak senanya dengan kita... Yelah mana tahu ada agenda tersembunyi kan... Kalau aku and my girl dah tahu apa intention kitaorg dalam relationship tu. Mcm kitaorg more to sugar relationship. So dua dua nak something from their partner. Contoh mcm aku perlukan peneman and that girl perlukan duit haa so kitaorg mcm friends for benefit ah.

Amin123 replied at 5-3-2020 04:39 PM
susah kalau jumpa yg main pungut merata hahah kita pun tak tahu en perangai dia mcm mana and apa d ...

manak cuma nasihatkan satu jerk though manak tak baca seluruh tazkirah hang nee....

watever terminology you used for relationship of convenience and benefits, jgn membiakkan PERSUNDALAN dikalangan masyarakat kita....

kita ada tanggungjawab disitu.....

menakkautau replied at 5-3-2020 04:12 PM
panjang sangat dol...nanti my alice will summarisekan utk manak....

mmg lah panjang aku nak cite masalah dunia zaman skrg ni hahaha skrg kan mmg banyak masalah... Mcm aku pun ada masalah gak dlm relationship yelah asyik failed je bab bercinta hahaha nasib skrg dah ada gewe hihihi yg pelik jumpa dkt sugarbook app wei kawan aku ah pengaruh aku suruh try guna... Sekali guna non stop scroll gila kauuu ramai kot awek cun cun boleh pilih... Ramai gak yg aku berkenan tapi satu je yg sangkut wek wekkk

Amin123 replied at 5-3-2020 04:44 PM
mmg lah panjang aku nak cite masalah dunia zaman skrg ni hahaha skrg kan mmg banyak masalah... Mcm ...

nee kes sekali petik berpuluh line up kan????

soal yg line up tuh semua cun cun....i reserved my komen.....

menakkautau replied at 5-3-2020 04:43 PM
manak cuma nasihatkan satu jerk though manak tak baca seluruh tazkirah hang nee....

watever ter ...

inilah mentaliti org kita... Dengar je pasal sugarbaby bagai mesti fikir buat seks lah buat benda tak elok lah nak jadi sundal lah adoi... Kau tgk dekat iklan sugarbook ni... Ada dia mention pasal seks??? Dia just mention yg app diorang ni just tempat utk perempuan or gadis nak jumpa laki berjaya so diorang akan have a better life and meaningful relationship... Pls buka sikit minda tu

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

CiliPadiSedap replied at 19-2-2020 04:33 PM
madukan bini kau je senang. dh ada sorang lg lesbian .

bana kau dah dia lesbian buat apa nak madukan lesbian adoi hahaha fikir sikit lah kikiki... Confirm confirm dia takda nafsu pun kalau tgk jantan. Elok dah cari perempuan sejati yg mmg minat jantan. Tak kisah ah jantan tu tk handsome pun janji duit banyak ha siapa je taknak??? Tgk video ni pasal sugardaddy and sugarbaby punya relay syok gak en hehehe https://www.youtube.com/watch?v=5xx7-n6hiTQ

Kisah hasanah ke?

aiva replied at 4-3-2020 09:29 AM
masalahnya ko tak kena pulak kurang ajar laa sepupu tu kes adik ko ni sama dengan kawan adik aku
...

Ko  nak aku kena ke? Tak de lah sbb umo kitorang jarak sikit, time aku mak pak aku tak hntr kampung. Tu lah selalu je baca pasal mak nyah yg kena macam ni kan? Perempuan pon byk je cerita mcm ni.  padahal family sendiri yg buat mmg kurang ajar.  Aku pun tak tau la ape spisis orang kampung mcm ni patut kena coronavirus je. Kesian kat diorg ni.

tomiko_haza replied at 4-3-2020 05:04 PM
haaa bagus la tu..ada give and take..mane tau mula2 memang la beneficial relay tapi lama2 tersayan ...

Kalo byk duit apa pun boleh dapat ek hahaha. Untung betul, kalo macam aku ni ensem agak agak ade tak sugarmami yg nak? Boleh laa buat kumpul duit buat pergi haji dgn sugarmummy ye tak? kikiki

menakkautau replied at 5-3-2020 04:43 PM

watever ter ...

Eleh manak tahape ko pun hari hari on tinder, wechat , sugarbaby. Ko mesti ade jugak ni... pandai ko bohong kan?

Tak pe la ko bukan buat zina pon,ko cuma belanje die je , die pun teman - teman makan je pon takde slah nye kat situ, yg penting ko berpegang pade prinsip jgn menyundal sudah. Kikiki.

Edited by Amin123 at 9-3-2020 11:06 AM

mcm mcm kisah aku baca dalam ni... Ada baca kisah pasal student skrg ni susah nak cari duit yelah kan skrg kos semua mahal... Kau baca article ni ramai yg dok cari sugardaddy nak byr yuran study wei https://www.theonlinecitizen.com/2020/03/04/number-of-sugar-baby-signups-from-singaporean-universities-on-the-rise-due-to-increasing-university-fees/

Minta semua back to topic. Dah jauh sgt OT ni.