CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Blessed_Servant

Perawat yang boleh sembuhkan sihir dan kesan siapa yang hantar

Blessed_Servant replied at 9-3-2020 07:25 AM
Ya Allah kejamnyaa..Smoga arwah tenang kat sana.Dia stress time hdup kot trlmpau sakit smpai takle ...

kesimpulannya chuols kena hati2, kadang2 yg sihirkan kita adalah org yg pling kita tak percaya yg dia sanggup buat kita macam tu.
masa dia sakit tu memang benci gila sebab dia asik menuduh orang tapi lama2 kesian pulak. sasau jadinya.

pendapat i tak payahla tau siapa. tak tenteram dan berdendam nanti. kita focus je pada rawat diri.

i pun kena sihir. dah 3 bulan rawat..dah 20 tahun disihir. baru skarang tau...most memang kita sendiri kena usaha. ustaz sebagai coach saja bagi panduan. i buat cara sunnah saja. guna ayat quran. ruqyah sendiri. 3-4 minggu skali jumpa ustaz.

ada tau sesiapa atau kat mana perawat yang boleh scan/perubatan alternatif?

boleh PM i jugak tak? aritu ade scan my hubby, katenya kene sihir. nak mintak pendapat lain jugak.

..mana boleh tahu ..siapa yg sihir
Kerana itu lah major point.. syai*** utk cucuk jarum halus dia
Berubat je laa.. sabar

Sihir adalah gangguan tahap tinggi.. jangan suruh org biasa biasa yg scan  .. kesian kat org yg scan tuu.. kena kacau balik. Dah la org biasa nii tak ada pendinding yg kuat pulak tuu..

Follow Us
Assalamualaikum warahmatullah wabaraqatuh..
Saya mencari perawat disekitar kelantan, untuk rawatan secara dekat, saya termakan makanan yang sudah dikenakan ilmu guna-guna, setiap hari ada saja benda halus di hantar kepada saya..
email nombor wasap pengamal perubatan : tubuhsatu@gmail.com

Assalamualaikum warahmatullah wabaraqatuh..
Saya mencari perawat disekitar kelantan, untuk rawatan secara dekat, saya termakan makanan yang sudah dikenakan ilmu guna-guna, setiap hari ada saja benda halus di hantar kepada saya..
email nombor wasap pengamal perubatan : tubuhsatu@gmail.com

Iols ada satu kisah kawan iols meninggal sbb kena buat dgn org indon...tapi kuasa Allah mengatasi segala2nya..lps kwn iols meninggal ..berubat mcm2 x jln org indon tu pun jadi gila..sampai skrg gila..so tt sabarlah..serahkan segala2nya pd Allah..bykkan solat taubat sbb nak mtk mcm2 kan dgn Allah kena bersih dr segala dosa..solat taubat ngn tahajud ni power..cuba tt buat

Thank you.Yeah will try to istiqomah.Harap semua ni berlalu pergi.Aminn

Blessed_Servant replied at 17-7-2020 04:54 AM
Thank you.Yeah will try to istiqomah.Harap semua ni berlalu pergi.Aminn

izinkan saya beri pendapat tt, sebenarnya sihir ke saka ke penyakit medis ke semua bermula dari hati kita.. jika rawatan tak sembuh atau berulang bermakna kita tak diizinkan untuk sembuh oleh Allah. Kenapa pulak? padahal kita dianiaya dan menderita , kenapa mesti kita hadap penderitaan ni? mesti kita rasa sakit hati, marah putus asa dll kan.. orang yg sakit ni sebenarnya aura dia kelam sgt energi pun rendah skalanya ...jadi selain kita menghadapi masalah emosi datang pula penyakit medis seperti gatal2 kulit, masalah penghadaman, sakit dada dan anxiety serta stress .. jadi aura kita tu diserap oleh persekitaran kita..  saranan saya jika nak pulih tt kena maafkan diri sendiri dulu.. jgn simpan trauma yg lama bertaubat pada Allah.”.sebutkan Aku redha ya Allah atas segala yang Engkau tentukan padaku “ aku maafkan semua orang” .. jika ada ibu bapa lagi mohon ampun pada mereka .kerana. doa ibu bapa lah yg paling mustajab..pada suami dan adik bdik serta sesiapa saja yg buat anda sakit hati dan sedih. Perawat hanya merawat je asbab utk sihat atas izin Allah. Jangan cari siapa yg sihir .. itu semua atas izin Allah jadi kembalikan pd Allah

lihat di mana perasaan kita? kat situlah energi kita.. semakin negatif dalaman semakin rendah vibrasi energi dan tahap imun kita pun rendah.. kita jadi negatif pada semua.. hidup umpama neraka.. penyakit bertimpa2.. jadi jika nak pulih .. ubah dulu persepsi kita.. lps berubat mandi garam atau rukyah cuba mandi bunga 7 warna pula sbb mandi garam je aura kita neutral.. semua energi kita serap balik jadi , kita kn stabilkan aura balik.. teruskan amalan yg sekarang masih dibuat.. lagi byk perawat nanti bercampur2 je silap2 ada yg menumpang pulak.. sbb tu perawat x nak ckp apa2 sbb reaksi kita akn buat kita makin sakit.. jd lepaskn dendam tu.. move on .. bila kita positif dan sentiasa doa baik2 insyaallah akn berlaku perubahan dlm hidup kita.. org sekeliling akan positif pada kita termasuk penyihir kalau dia nk sihir pun tak lekat sebab kita dah ikhlaskn diri.. sihir akan terbatal pada org yg ikhlas

saya tak baca habis...sbb nak tau je ape sebab terasa sesuatu waktu ternampak tajuk benang tadi, tak nak cakap siapa atau menunjuk siapa tapi seseorang yg diperkatakan di dalam ini mgkin ustaz atau mana2 satu perawat yg korang bincangkan ni betul2 tinggi ilmu nya....selama baca tajuk benang mps tak pernah nmpak sesuatu mcm tu...so mesti lah bukan calang2 orang ni...sapa perlukan rawatan tu ushe la, salah satu dari mereka atau beberapa orang perawat ni mmg btul2 dpt membantu dgn sebaik2nya...mudah2han..

kumbangmalam replied at 28-7-2020 10:28 PM
saya tak baca habis...sbb nak tau je ape sebab terasa sesuatu waktu ternampak tajuk benang tadi, tak ...

Sape tu?pm tepi

Blessed_Servant replied at 25-2-2020 06:18 PM
I second this.Ive such experience too.Elakkan la klu patient perempuan nk contact2 slalu dgn peraw ...

Hehehe kan

aku ingat tu mcm pantang larang perawat juga, utk tak bagi tahu

antara sebabnya nanti

-ubat jadi tawar
-takde manfaat, lebih banyak buruk dari baik
-mengundang pergaduhan

benarkah? aku tukang baca je bukan perawat

sarah82 replied at 27-2-2020 01:30 AM
Jangan balas.. Apa pun buatan org pada angpa yg guna sihir.. Jangan balas.

Sebab sihir tu sendir ...

setuju.

Jangan balas.

Serahkan segalanya kepada Allah Yang Maha Esa. Hanya Dia yang maha mengetahui akan setiap sesuatu. Dan hanya Dia lah yang maha mengetahui akan apa yang terbaik buat kita.

Disamping usaha merawat, kita pohon juga Allah berikan kita ketetapan iman, kekuatan dan ketenangan jiwa. Supaya kita dapat redha dengan segala ujian yang mendatang. Pohon Allah ampunkan dosa kita dan pelaku. Pohon diberikan peunjuk untuk kita dan pelaku supaya kita nampak slaah masing2 dan boleh berubah membetulkan kesalahan masing2.

Kita perlu yakin bahawa setiap apa yang terjadi terhadap kita samada yang baik atau yang buruk, ianya turut disulami dnegan nikmat dan rahmat dari Allah. Bukan hanya nikmat yang perlu kita syukuri. Ujian juga perlu diterima dengan redha supaya kita boleh dapat nikmat yang diberikan disebalik dugaan tersebut.

Atas faktor kerja, saya sendiri banyak kali terkena sihir, ditumpang etc. Dulu2 memang geram. rasa nak tahu siapa pelaku. Tapi bila dah belajar untuk redha dan pasrah, baru nampak kebaikan yang mendatang.

فَلَمَّآ أَلْقَوْا۟ قَالَ مُوسَىٰ مَا جِئْتُم بِهِ ٱلسِّحْرُ ۖ إِنَّ ٱللَّهَ سَيُبْطِلُهُۥٓ ۖ إِنَّ ٱللَّهَ لَا يُصْلِحُ عَمَلَ ٱلْمُفْسِدِينَ

Terjemah Arti: Maka setelah mereka lemparkan, Musa berkata: "Apa yang kamu lakukan itu, itulah yang sihir, sesungguhnya Allah akan menampakkan ketidak benarannya" Sesungguhnya Allah tidak akan membiarkan terus berlangsungnya pekerjaan orang-yang membuat kerusakan. —Yunus : 81

mamichik replied at 26-11-2020 03:43 PM
setuju.

Jangan balas.

Dah banyak kali kena buatan org.. Sama ada tak sengaja kes santau angin atau mmg tuju utk aku..yg berubat aku pun famiky member juga.  Aku cuma minta sembuh saja.. Bab2 balas.. Aku middle fingerkan saja yg buat aku dalam hati... Tak ada makna aku nak balas balik..hahaha

hi korang.
kawan aku bukan muslim. dia kena buatan orang. tapi dia mintak tolg aku untuk cari perawat islam. sebab yang buat tu maybe org islam juga.

Perk77 replied at 29-2-2020 11:05 PM
Kalau ko tgh sakit ni...ko sedekah Al fatihah yg aniaya ko...Minta Allah lembut Kan hati dia ..zikir ...

Yes. Saya pernah buat.
Kalau ada masalah dgn kawan, saya just alfatihahkan dia je. lepas solat, baca Alfatihah dan sebut nama dia (niatkan pd Allah supaya allah gerakkan hati org tu).
Alhamdulillah, sungguh mujarab.
Cukup hanya Allah menjadi perantara kita. sesungguhnya Allah maha berkuasa utk membolak balikkan hati manusia dgn sekelip mata.
Alkisahnya, saya ni di fitnah oleh somebody. Fitnah dia tu membuatkan kwn saya menyerang saya dan tak nak berckop langsung dgn saya.
memandangkan kwn ni juga jenis kuat drama dan akan menyebarkan/mereke cerita juga, so saya decide utk diam dan tak membalas semua tuduhan dia.
hampir sethn tak bertegur dan mengelak darinya. Tiba2 dia menegur saya, terkejut sungguh.
Saya yakin, ni semua kuasa Al-fatihah. Sungguh dasyat.
Alhamdulillah, skrg hubungan saya dan kwn tu dah ok, cuma...saya tak mau rapat sgt dgn dia.
Kalau dulu, dia boleh kata kita bff dia, tapi..boleh pulak dia percaya ckp org lain. BFF apa gitu?
Syukur juga apabila Allah memberi petunjuk kpd saya, siapa org yg patut saya jadikan kwn rapat.