CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: FORUMCARIII

Bayi Fattah Fazura belum lahir sudah didoa kematian mengundang marah netizen.

Close [Copy link]
Saya pernah kenal, bekerja dan bersembang sama dengan seorang yang tak stabil mentalnya. Ikut pendapat, orang yg menuntut ilmu dengan cara tak betul  boleh jadi gila isim. Kerjanya adalah mengarang kitab2 dan kalau bercakap mmg mcm ustaz kalau orang yang tak kuat asas agama mmg boleh terpesong. dan saya pernah baca sedikit kitabnya tapi x berani baca banyak sebab seram semacam takut terpengarauh. Tapi akhirnya banyak masalah ditempat kerja dan kehidupan peribadi. Wallahhualam. Moga taubat kita diterima Allah wpun berulang ulang kita buat dosa jangan pernah jemu bertaubat.
Ustaz2 selalu berpesan walau kau jahat mcm mana pun, solat jgn tinggal. Walau kau x sempurna lagi tetaplah jgn tinggal solat.
Menuduh orang berpura pura dalam ibadah, sedangkan ibadah nya ikhlas kpd Allah, astaqfirullahalazim.

Edited by stingerstruck at 18-9-2020 10:28 AM
sr10 replied at 18-9-2020 10:20 AM
Saya pernah kenal, bekerja dan bersembang sama dengan seorang yang tak stabil mentalnya. Ikut pendap ...

[youtube]Jn4yRCoW24g[/youtube]

nak tanya, perkongsian diatas ini dikecualikan pada mereka yg tak tinggal solat...yg suaminya hapal surah al mulk?

apa betul kewww?

kahkahkahkahkah

Edited by truloplop at 18-9-2020 10:34 AM
stingerstruck replied at 18-9-2020 10:16 AM
Mahkota bila nak tutup? Tunggu peminat bangang doakan keww?

Ada laki hafal surah al mulk segala ...

mari aku tlg jwb kan sgala mala ceramah ko yg pnjg lebar tu aku mmg hargai jer pon sbb byk je btol ape kau ckp tapi!!!!!!! apa je ko harapkan dgn sorg suami bnama fatah woi!!? stkt smayg tak tinggal hfl almulk tu ko dh rasa dia hebat ke woi?tu semua org islam wajib buat woi. ko tak thu ke suami fazura tu selamba je peluk cium org ms belakon? berendam dlm kolam bsama kekasih hati ms blm kwin sentuh org sana sini bersosial dgn retis itu ini????diri sdri pun tak tjaga mcm mana nk didik bini woiiii. apa je ko dk kehulu khilir memuji sang fattah bgus tapi tak reti didik isteri???adoi la ha ko mmg kelakar la byk lagi aku tgk ank pak imam solat xtinggal hafaz quran 30juzuk bg ceramah ugama kt org kg tapi anak isap dadah bzina main prmpuan? itu kau nk ckp apa pulak woi. ha lepas tu ada plak tu jenis bzikir tak tinggal tasbih ada je kt jari lepastu pegi haji byk kali umrah 10 kali dlm rumah asik bertaranum psg ngaji quran tiap minggu pergi usrah pnggil imam ustaz dtg rmh bg tzkirah tapi!!!!!!! ank sumer tunggang tbalik menyeksi tunjuk lurah dada bontot la woiii yg tu mcm mana pulak woiiii??????? tlg tazkirah kt aku psl ni sbb aku nk copy paste ayt kau bg dkt org tu cisssss kau ni mmg hebat konfem surgaa aku pun nak jd macam kau sbb hebat berdakwah pilih buli kahkahakahakahakajaajajfifnudjcisakrhaiakahaha!!!!!!!

Astaga... apa punya manusia ni!!!

Mod @teky @friedfishsoup boleh sudah tutup thread ni bosan bila seorang  acah2 ada ilmu Agama tapi  tarbiyah dan tazkirah pilih bulu untuk seorang saja tapi Artis lain tak nampak pun dia beria bagi nasihat

stingerstruck replied at 18-9-2020 10:25 AM
nak tanya, perkongsian diatas ini dikecualikan pada mereka yg tak tinggal solat...yg suaminy ...

woiiii ustaz megi segera apa kau igt stkt hafal
almul solat tak tinggal tu boleh didik bini bhijab ke woi???jiran kpd jiran aku jd imam
msjid semua jenis solat sunat buat tapi anak anak satu pn tak mnjadi woi siap pakej isap dadah tu kau nk kata apa plak hadoi la haa. kau ni mesti spesis benak sbb spesis lobenak jer dk mgagungkn solat sang fattah yg knon dlu tgk video fatah imam si lopa lepastu dk tegedik dgn lopa mghafal almulk terus kau cop fattah tu ibarat pak ustaz tk de dosa padahal.!!?????fatah tu kalau baik sgt takde nye dia pilih fazura jd bini baik dia menikah dgn ustazah la woi ko ni kelakar giler nak mapus woii ceramah pnjg lebar tp dk ulang psl solat tak tingga bc almulk apa tu sumer menjamin syurga ke solat xtinggal? tp amalan lain yg bdosa byk lg fatah tu buat woiiii natang bruks makyeh nguh kau niiii!!!!!!!!!!!

Follow Us
Mod @teky @friedfishsoup boleh sudah tutup thread ni bosan bila seorang  acah2 ada ilmu Agama tapi  tarbiyah dan tazkirah pilih bulu untuk seorang saja tapi Artis lain tak nampak pun dia beria bagi nasihat

Kata2 tu doa. Cakap je la yang elok2.

Takkan nak sebut yang negatif lak.
Aiyorkk.
Penunggang agama betul