CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: kiss_darr

Janji bayar RM3,000 sebulan, usahawan kosmetik cuma bayar paling tinggi RM350 je

Buritan replied at 5-12-2020 09:21 AM
Yessaszaaaa.. modus operandi sama jahhh.. hidung mancung sbb mkn majun cap kaki.. pdhl aku buat be ...

Kesian kat pelanggan.. Tu kan dah dikira menipu.

Wani ni lembam ke.... Nmpak slow...akunpun klunjns slow babai jela... Mls menunggu.

exclusive_vvip replied at 4-12-2020 09:18 PM
Walaupun x sokong sesapa dlm hal ni, tapi I rasa mcm kesian kat si Wani ni.. I tgk gaya  cam lurus b ...

Yeppp.. kalo aku pun.. aku nakkk.. wani ni sakit gemukk.. mmglaa dia nak.. nak hidup.normal

Buritan replied at 5-12-2020 09:22 AM
Rasanyaa skit lg sisotong ni lari pakei spender jahh.. menipuuuu jee

Biarlaa..hidup pun menipu jahhhh...claim produk boleh rawat mcm2.. semoga muflis..

sarah82 replied at 5-12-2020 09:22 AM
Kesian kat pelanggan.. Tu kan dah dikira menipu.

Ontahlaa.  Tak.nipu tak kayee.. ctgnyaa cam aku jahhh.. org tanye leh kurus kee minum produk aku.. aku jawab tak.. soo hilang plgggnn.. ce aku jawab leh kurus cam model mestii meletup letup salw..

bro_kr replied at 5-12-2020 01:12 AM
Medical report kena simpan sendiri. Klinik kesihatan dah tak mau simpan.

This is true especiall ...

Maybe hanya utk jabatan perubatan. I appointment kat beberapa klinik pakar, hospital kerajaan dan swasta, takde dibaginya bawak balik rekod.

Follow Us
Buritan replied at 5-12-2020 09:29 AM
Ontahlaa.  Tak.nipu tak kayee.. ctgnyaa cam aku jahhh.. org tanye leh kurus kee minum produk aku.. ...

Dah mmg koko ang jual bukan utk kurus.. Tapi aku suka saja.. Tgh mlm rasa lapar.. Aku bancuh minum suam2..kenyang.

salmon-suki replied at 5-12-2020 09:27 AM
Biarlaa..hidup pun menipu jahhhh...claim produk boleh rawat mcm2.. semoga muflis..

Satu lg dia claim produk dia bulan bintang.. aku.dulu masuk grup.wasap dia laa.. org tu tanye dia ade sakit kanser.. terus bg produk ape tahhh.. yg rahim razali jd duta tuu.. sian aku tengok.. aku komplen org kanser mana leh mkn sebarangan.. terus kena blok.. hshsha

sarah82 replied at 5-12-2020 09:31 AM
Dah mmg koko ang jual bukan utk kurus.. Tapi aku suka saja.. Tgh mlm rasa lapar.. Aku bancuh minum ...

Tq tq.. hang promosi.. aku tahun depan.. kalo sesak jugak jualan.. aku terpaksa laa bagi free free je.. tahun dpn aku nak fokus benda lain dahh..tahun ni mmg ramai yg tersungkur dlm bis

Buritan replied at 5-12-2020 09:35 AM
Tq tq.. hang promosi.. aku tahun depan.. kalo sesak jugak jualan.. aku terpaksa laa bagi free free ...

Ayat ang ni akan buat komen aku kena BANNED.. Sebab AKU PROMOSI.. Mesti seronok forumer kayangana haramjadah report.. Hahaha.

arianakhalid replied at 5-12-2020 01:19 AM
Biar betul korang ni komen makanan sihat ni mahal.
Apa yang mahalnya....

Haah...xde la mahal mana....tp tgk la korang nk berkiblatkan mana....klu follow geng kayangan diet sihat mmg la costky...maklumla..hr2 nak makan grill salmon..salad fruit kewpie bagai.... Key here is NAK KE TAK NAK dan RAJIN DENGAN MALAS. add on key is PASSION. xde yg tu mmg kelaut dalam la...

Off topik. Rita sosilawati pun semakin kurus skrg...makin cantik.

Smlm scroll komen ada yg ckp bonda mrh2 jgk sbb alif ngan shahida amik aminah jd anak angkat. Katanya akan merosakkan keturunan... Dr pengamatan aku mmg bonda xsuka dr dulu lg bab anak angkat tu..tp,si alif ni ms tu mmg memuncak gila glamour..smpai bab ni pun dia nak buat main utk content2 dia.

Kuasaberganda replied at 4-12-2020 11:55 PM
sokong. lagu satu, nasi lemak. dah lah kenyang singgit plak tu. kalori apa letak tepi dulu

Janganlah salahkan jenis makanan. Makan nasi lemak kosong 3x sehari kalori 2k boleh menyebabkan obese kalau our BMR rendah dan tak bergerak pulak .. tapi insyaallah tak akan menyebabkan kita sampai x boleh jalan sebab xde lah exceed banyak mana pun from what the body needs. Makro nutrient ajalah tak seimbang. Tapi kalau bergerak insyaallah kalori macam tu decent aja.

Food is not the main reason, it is lifestyle.

naina replied at 5-12-2020 12:39 AM
Kan..aku pon rasa mcm dengar2 wani ni minta bantuan..tapi apsal dia kata pihak sana yg datang sndr ...

Seingat aku.. si wani ni viral sebab gemuk. Pastu si netz2 gi tag alip soh tolong bagai. Netz bila mintak tolong duit derma bagai kan suka tag alip. Tu yg alip pun tolong tapi bersyarat. Win2 gitew

Knowlee replied at 5-12-2020 12:46 AM
Sepatutnya bila dah operate perut tu, dia kena pegi follow up every month, sampai doktor sendiri t ...

Betul... kena follow up.. bkn lepas bs terus settle... dokumen kat doc lah.. ke masa follow up kena bayar jugak tapi xda duit... tu yg x gi

Star_el replied at 5-12-2020 12:07 AM
Ye betul. Pastu beli frozen instant food lagi murah dari real food yg memang tak sihat bagai. Heal ...

Ni secara general aja ya, tak berkait dgn wani ni. But the statement yang sebut makanan sihat mahal ni x berasas. It is cara kita mengolah makanan yg jadikan ia sihat atau tak. Why buy frozen food when you can fry or poach egg, makan dgn nasi + ulam, tumbuk sambal?

sarahmirza replied at 5-12-2020 08:44 AM
Miskin gemuk maybe sebab hormon....
Ni miskin bandar yg tak berapa ada duit nak beli makanan la.. ...

Makan mewah ,duk kampung mana nak boroi gundu.kerja guna tenaga.badan pun pejal sebab macam eksersais.

budakpink replied at 5-12-2020 07:26 AM
So wani ni nak apo. Nak duit turun dari langit ke..  Silap besar la nak bawa kes p makamah ke ape. T ...

betul gak kata chuols..kes ni teringat iols kat air asia..walaupun kita mangsa, diaorang tetap menang, klaus berjela-jela naik makamah mesti x lepas kalau saman.

cupu replied at 5-12-2020 09:53 AM
Off topik. Rita sosilawati pun semakin kurus skrg...makin cantik.

Smlm scroll komen ada yg ckp bo ...

Aku sejak si bonda ni komen perli2 kat ig ms shahida file cerai dulu, mmg aku turn off dah. Menyampah tgk org propa. Tu la perangai yg menurun anak dia. Video sana sini. Sebijik perangai diaorg

antiQue replied at 5-12-2020 10:02 AM
Ni secara general aja ya, tak berkait dgn wani ni. But the statement yang sebut makanan sihat maha ...

Sebab ada sesetengah orang dah tanam dalam fikiran kalau makanan sihat utk diet ni misti nak kena ada salmon, avocado, almond milk dan macam2 yang fancy2 dan mahal. Kalau tgk feed dlm IG salunya gitu la... Tapi kalau tengok KKM punya promote makanan sihat ikan kembung, ikan selayang, telur, bayam, betik, pisang, etc2... Dan yang penting, kuantiti. Suku2 separuh. Jgn la hentam nasik 2 pinggan setiap kali makan...