CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Cari-Saiful

Hael Husaini Ambil Anak Angkat Kembar Pula, Haelmummy Je Belum Ada Lagi

kalau ambik abak angkat direct dgn parents bdk tu mudah je. xperlu melalui jkm. tp kena lalui report polis, angkat sumpah kait dgn jpn.. tgk la perjanjian mcm mana.. kena tanggung masa peknen ke apa ke. tp pastikan ada gap hbgn dgn dia so that xjd mslh kemudian hari. kakak iols ada ambik sorg baby girl lepas beberapa tahun kahwin dan usaha xmenjadi. dh 4tahun pon.. kalo thru jkm atau pusat penjagaan ni pyh. kalo anak warga asing pon sng dpt tp lg byk pakai duit sbb ada kaitan dgn pendaftaran dan isu warganegara.. nk skolah susah sikit..

edayildiz replied at 15-5-2021 01:03 AM
pastukan heshe ngn helena tu nnti blh pgg2 x bila helena dh bsr...kalau ank angkat yg bini dia bg su ...

kalau ada adik beradik hael yg susukan ok jek bab aurat bagai

Masukkeluar replied at 14-5-2021 04:48 PM
bg aku “sesuatu” sgt kalau laki bujang ambik rmai anak angkat. lol.

Hahahaha.. Aku nak cakap tp kene gune term yg betol...hahaha..ape erk significant depa ni amek anak2x angkat...?? Bujang.. sihat... Normal... Berugama.. Bermasyarakat.. Tp xpilih tuk berkahwin... Tp. Memilih tuk amik anak angkat...
Sesuatu sgt....cam hafiz hamidun tu.. Ape bendela... Sihat... Berugama... Normal.. Kawenlaaaa....kawen then amik anak angkat sesuailaa... Ini ko busy carikkk duit.. Anak angkat ko org lain jaga...
Sesuatu sgtt..
Jgn jadi budaya ikut kelompokk satu tu sudahlaaaaa....

Rajin yee helina ni membela anaks

Nham22 replied at 15-5-2021 11:45 PM
Hahahaha.. Aku nak cakap tp kene gune term yg betol...hahaha..ape erk significant depa ni amek ana ...

Xde napsu dekkkk...kalo kawen, nak kena puaskan napsu bini. Dosa plak tak tunai napkah batin.

Tak payah kawen, xde komitmen, x payah pening nak pikir malam kang nak berlakon puaskan napsu bini.  Sedangkan azalinya napsu bertentangan. Gitu aku buat kesimpulan.

MinHuii8 replied at 14-5-2021 11:59 AM
Tkda maknanya mau kahwin. Kalau serius nk anak dari dulu dia dh ada niat nk kahwin. Kasihan dayang

Jangan jangan dayang pon sama oooopppppssss...x yah kesian sangat lah. Mungkin mereka sekapal, siapa je yg tau.

Follow Us
elnor_81 replied at 15-5-2021 06:55 PM
Jap...bkn ke syarat jkm..klo.bujang ni..lelaki mesti amik ank agkat lelaki je..cmne dia blh dpt ank  ...

Sajat boleh kenapa Hael x boleh? Hehehe

ashilalat replied at 16-5-2021 03:00 AM
Xde napsu dekkkk...kalo kawen, nak kena puaskan napsu bini. Dosa plak tak tunai napkah batin.

T ...

Kan sis... Satu hal plak nnti bini duk meluah perasaan kat page KRT or IIUM... Asyik2 isu nafkah batin tak cukup smpai ngeri iols baca penting sgt ke nafkan batin smpai laki bagi sekali seminggu pom dah nk mntak cerai.. X cukup katanyer...apa dia nak laki bagi setiap hari ke?

cicicumel replied at 16-5-2021 06:00 AM
Sajat boleh kenapa Hael x boleh? Hehehe

Oowwhh..hahaha!!sajat tu pun aku pelik sgt. Bpe byk byr ke jpn/jkm ni ekkk

Jangan la disuruh dia kahwin. Kesian wife dia nanti

Aku harap jkm pantau.....seriau bila lelaki bujang ambik anak angkat lelaki....kalu betol spekuan porumers, lagi aku seriau....jangan nanti anok kemain hantar belajo ugama, apaknya kat umah ada peneman sama jantina...konpius budok tu nanti....yg pemuja pulok sibuk tanya bila nok kawin??: Heran aku....pemenat kat ig celebrity tu sume duk dalam gua ka? Husnuzon depa lain macam. Apa pung jalan ko pilih, itu antara ko dengan tuhan.....tapi jangan sampei anok ada krisis identiti.....atau ada yg jadi mangsa pedo sudehhh....itu yang aku bimbang. Tapi mak pak biologi pung ramei yang tak boleh pakei jugek sekarang, ada yg lagi burukksss perangai....

dudaberhias replied at 14-5-2021 12:12 PM
Tu la, tapi anak pompuan takpe kalau Hael yang jaga. Kalau jejantan je risau.

kalau lelaki cukup masa jadi lauk ea hahaha iols hope heols x jadikan lauk lah anak2 heols tu kan

yusryimran replied at 16-5-2021 10:24 AM
kalau lelaki cukup masa jadi lauk ea hahaha iols hope heols x jadikan lauk lah anak2 heols  ...

Aiyooo yoooo....jange lah weyyyy.....hael ko jangan maing2....jangan funny2.....acik porum duk perati nih

ashilalat replied at 16-5-2021 03:00 AM

T ...

ya gitu..
yg i kenall nak anak tp dia takda nafsu lgsg kat ppuan @ bini...

ashilalat replied at 16-5-2021 03:01 AM
Jangan jangan dayang pon sama oooopppppssss...x yah kesian sangat lah. Mungkin mereka sekapal, sia ...

Dayang aku x nmpk ke arah itu. Dia just enjoy her life as single jaga orang tua. Kalau Hael mmng dh terang gayah. Pura-pura rapat dgn dayang nak tutop kegayahan dia. Dayang pun mcm perasan ingat btul Hael suka kt dia. Tapi baguslah now she dh tau niat Hael terus jauhkan diri.

MinHuii8 replied at 16-5-2021 01:24 PM
Dayang aku x nmpk ke arah itu. Dia just enjoy her life as single jaga orang tua. Kalau Hael mmng d ...

Tapi bukan ke sheols ada gosip cat dinding gak? Pompuan mmg susah la nak nampak kecuali jenis pengkid. Kalo lelaki mmg senang nak nampak.

Ramai dah anak2 angkat beliau

semoga anak2 angkat dia jadi orang yg baik ajelah.....

Time dia bz siapa yg tlg jaga kan anak2?

Oklah kalau ada org lain tolong tengok-tengokkan juga.