CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: Cari-Saiful

Hael Husaini Ambil Anak Angkat Kembar Pula, Haelmummy Je Belum Ada Lagi

exclusive_vvip: dulu i dah penah cakap..tapi nak cakap lagi...i tak setuju btol org2 bujang amik anak angkat...heran btol dengan org2 yg menyokong  @  normalise hal s ...

Betul tu

Masukkeluar replied at 14-5-2021 04:48 PM
bg aku “sesuatu” sgt kalau laki bujang ambik rmai anak angkat. lol.

Da mmg sesuatu. Takan ko nk suruh dia ngaku dia gay. Nanti ko juga komen senyap2 jadi gay tk bole ke

apa fungsi menteri wanita tu ekkkkk????

jantan bela anak angkat pompuan..
bujang bela anak angkat???
pondan bela anak angkat???

macam takde pengawalan langsung
siapa2 aja boleh ambik anak angkat ker camna nih????

4cupcakes replied at 16-5-2021 06:11 PM
Time dia bz siapa yg tlg jaga kan anak2?

Setiap anak seorang maid.

MinHuii8 replied at 16-5-2021 01:24 PM
Dayang aku x nmpk ke arah itu. Dia just enjoy her life as single jaga orang tua. Kalau Hael mmng d ...

Dayang tahu lah Hael ambik budak2 tu. Tok Riz pun tahu. Takdenye jauh kan diri , masa shooting melodi hari tu kemain mesra off camera.

mdmy replied at 17-5-2021 01:23 PM
Dayang tahu lah Hael ambik budak2 tu. Tok Riz pun tahu. Takdenye jauh kan diri , masa shooting mel ...

Ko tanyalah mana2 pompuan yg anak dara. Mau ke kahwin dgn orng yg ada ank kecik2 ramai. Baiklah cari laki  yg xda anak boleh ada zuriat sendiri.

Follow Us
ada lagi yang halusinasi kesian dekat dayang blablabla...
choyyy... dayang sah2 sejenis ytjt psl hael ni

btw pedo ni tak kira anak angkat ke apa... anak sendiri pun kalau dah pedo, pedo jugak...

OT sket. Aku ambik anak angkat dr sejak lahir lg. Kalau apply dgn JKM mmg berjanggut lah nak dapat. Padahal ramai je bebudak dekat pusat jagaan diorang tu.

Ni aku ambik dr mak di sendiri, lepas tu daftar dengan JKM. Tapi stenbai duit banyak ye sahabat2. Selagi kau tak selesai urusan pengangkatan tu, selagi tu la dok kena tabur duit dekat mak pak dia.
Kereta rosak la, mak sakit la, nak baju raya, telefon, tab, nak bercuti...cakap je. Bukan nya dia bersyukur anak dia terjaga elok, buat duit lagi ada. Hare sungguh!

Tapi dah kita jaga dari kecik, mau nya tak sayang. Hadap je lah. Lepas tu, cau cin cau lah ya. Takda makna dah aku nak layan.  Kau tu kalau ikutkan tak layak langsung tittle ibu. Tanya kabar pun tak, yg tau duit..duit..duit je.

Lepas 2 tahun dari tarikh ambik tu baru boleh buat pengangkatan, lepas tu baru kau ada hak sepenuhnya dekat budak tu.

Sori terluah. Stress baru habis ribu riban belanja raya untuk diorang 3 beranak. Nasib baik PKP tak boleh rentas negeri, kalau tak habis lagi duit aku belanja

**tapi tak semua mak pak tak berguna. Ada je yg senang lepaskan anak dia. Aku je nasib tak baik dpt jenis mcm tu.

Haelina, haelmy dan haelman. Untung anak2 bertiga ni.

sleepandream replied at 17-5-2021 06:58 PM
ada lagi yang halusinasi kesian dekat dayang blablabla...
choyyy... dayang sah2 sejenis ytjt psl ha ...

ikutlah, ikutlah apa yg ada dlm hati dan fikiran sendiri.

apech replied at 18-5-2021 11:16 AM
OT sket. Aku ambik anak angkat dr sejak lahir lg. Kalau apply dgn JKM mmg berjanggut lah nak dapat.  ...

byk kes mak kandung claim balik anak nye sbb selagi x cukup 2 tahun selagi tu parents kandung berhak kan? agak kejam bg iols sbb dh jaga budak tu sejak kecik and at time plg crucial pembesaran seorang baby tetiba2 senang2 nak claim balik..

btw i pernah baca kat forum ni jgak...anak angkat ni kita bela baik mcm mana pon..bila dah remaja mmg akan menurun jugak perangai buruk parents asal (consider parents budak tu jenis x berakhlak sgt)

exclusive_vvip replied at 14-5-2021 12:03 PM
dulu i dah penah cakap..tapi nak cakap lagi...i tak setuju btol org2 bujang amik anak angkat...heran ...

Kan ada org gaji perempuan (rasa mcm umur makcik2 kot kalau tgk gambar) yg dia ambil, plus dgn team dia lagi. Bkn dia sorg2 jaga

cicicumel replied at 18-5-2021 04:08 PM
byk kes mak kandung claim balik anak nye sbb selagi x cukup 2 tahun selagi tu parents kandung berh ...

Pada sesiapa yg nak ambik anak angkat, usahakn untuk buat surat akuan sumpah siap2. Dlm tu mention mak/pak kandung takda hak ke atas budak tu melainkan atas ihsan keluarga angkat. Buat siap2...ada format gugel je. Kalau ada surat akuan sumpah ni, at least terbela la sikit nasib keluarga angkat tu sementara nak tggu 2 tahun.
Mcm kes alip syukri kan kena ambik balik budak laki tu.

Iya, ramai yg kata sikit sebanyak akan menurun perangai tak semenggah keluarga kandung. Bab ni, tawakkal je lah.

Masa susah menangis merayu nak bagi suruh jaga. Nampak senang sikit budak tu, dah besar menggelupur nak ambik balik. Tau pulak tak nak jaga masa kecik. Memang tak guna jenis mak bapak mcm ni. Tamak!