CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Nash^Roy

gossip2 tahun 80an and awal 90an

Close [Copy link]
susan lankester.. ermm lama tak dgr nama ni.. rasanya dulu dia lakon 2+1.. tetek dia besar siot

adik zarina masa kena tgkp kes ayam tu.. tak silap aku pastu terus kawin ngan pak sanggup.. pastu dia tak kena charge.. tul tak?

dia kena tgkp masa kes haslinda merican tu kan?

Originally posted by Nash^Roy at 18-2-2005 11:08 AM:
adik zarina masa kena tgkp kes ayam tu.. tak silap aku pastu terus kawin ngan pak sanggup.. pastu dia tak kena charge.. tul tak?

dia kena tgkp masa kes haslinda merican tu kan?

Ha ah....... dah lah kawin free....... tak sampai 6 bulan kawin....... terus kuar anak tu....... now...... si Lyana ni menjanda balik.... dengarnya skarang keja akak dia......

Originally posted by SAYONARA at 18-2-2005 10:15 AM:
Lagik....

-  Kisah Lydiawati dikatakan over-acting bawak watak sebagai suami-isteri ngan pelakon lelaki (suami Ellie Suriaty).  Yang mana watak tu........ si Lydia kena baring ngan pelakon laki  ...

bukan ke pelakon lelaki tu penyanyi KOOL tu??

Originally posted by icelemontea at 17-2-2005 03:36 PM:

Kisah nasik lemak ogy terlambak masa dia tengah terkinja2 nyanyi atas stage. Bandboy udah bontang2 mata bagi hint kat dier tentang keadaan nasik lemak dia tu tapi minah tu ingat penonton pak ...

buleh tahan gak nasi lemak dia ni.. aku dah tengok... :lol

Originally posted by SAYONARA at 2005-2-18 10:32:

Dan...... apa yang aku dapat tau........ ahkak ni pun pernah buat pembedahan kecik gugurkan kandungan dia..... selain ahkak....... erra pun pernah buang gakkkkkk.......

opsss!!!!erra pazira ke???:

Follow Us
Originally posted by golok mail at 18-2-2005 12:15 PM:

opsss!!!!erra pazira ke???:

kalau di kira berapa kali dia pegi tutttt, agaknya2 kalau masuk dalam bus mini muat tak?? :cak:

hehehehe..aritu ms nak beli paper aku tgk ada satu majalah apa tah tajuk lebey kurang cenggini."erra pazirot & yuskry jumpa doktor utk dapatkan baby" lebey kurang laaaa...hahahahaha.ada doctor supply baby kaa kat mesia nih...

Originally posted by mamasaffiya at 18-2-2005 12:08 PM:

bukan ke pelakon lelaki tu penyanyi KOOL tu??

Ntah lahhhhhh......... setahu aku.... si Azri ni pernah ngamuk nga Lydia pasal mende ni........

dinda This user has been deleted
korang nie dasyatlah..sampaikan dinda terpaku depan pc nie nak dengo cite..mod takdee makan2 ke..kacangke..kentang gorengke???

yup..mmg confirm erra pernah buat abortion dulu..anak saper tak tau.
ni aku dengar dari DR yang buat abortion tuh..DR nih geng ngn lecturer member aku,..so time lecture tuh..kwn DR tuh ( si lecturer ) citer kat kelas member aku..

Lagi........

Kisah pelakon Kasmadiana semasa nak kawen dengan Abu bakar a.k.a. Amar dulu tu kontroversi juga............. siap naik mahkamah........... mak kasmadiana tak suka dia kawen ngan abu bakar ni.......... kecoh kejap............. tapi depa berdua kawen juga........... tapi last-last bercerai gak baru ni..........mmmmmmm kesian kan... tulah mak tak restu.... hancurleeeeee

Originally posted by dinda at 18-2-2005 12:58 PM:
korang nie dasyatlah..sampaikan dinda terpaku depan pc nie nak dengo cite..mod takdee makan2 ke..kacangke..kentang gorengke???

dinda p tanye mod shirah tu, supplier kek coklat..:ah:
lame dah tak menjamu mata tgk kek coklat dia...:cak:
p laa sendeng2 kat mod shirah tu dinda, mane tahu ayam kfc dia banjer...:bgrin:
hehehe...:lol
ampunnn shirah....:tq::tq::tq:

dinda This user has been deleted
itulah yang nak tanye..boleh tumpang sekaki.Lama tak makan kek cokelat shirah..:bgrin::bgrin::bgrin::bgrin:

aku pun turut terpaku juga membaca cerita best2 ni ::

Originally posted by payrol at 18-2-2005 01:01 PM:
ni aku dengar dari DR yang buat abortion tuh..DR nih geng ngn lecturer member aku,..so time lecture tuh..kwn DR tuh ( si lectur ...

anak si sawie tu ke?

kan filem sembilu 2005 ni..awie ada berlakon gak? pastu era xmo tgk muka dia..mcm geram sgt jer ngan si sawie ni

Originally posted by SAYONARA at 18-2-2005 12:44 PM:

Ntah lahhhhhh......... setahu aku.... si Azri ni pernah ngamuk nga Lydia pasal mende ni........

tak lah .. setahu aku Zack KOOL tu ... dorang berlakon drama purba2 ...
si Lydia tuh baring atas badan dia pastu cium dia ...

sampai skang ni drama tu tak tayang2 lagi ...

Originally posted by Nikotina at 2005-2-18 12:34 PM:
hehehehe..aritu ms nak beli paper aku tgk ada satu majalah apa tah tajuk lebey kurang cenggini."erra pazirot & yuskry jumpa doktor utk dapatkan baby" lebey kurang laaaa...hahahahaha.a ...

:stp: tak paham ko punya kutukan laaa

Originally posted by payrol at 2005-2-18 01:01 PM:
ni aku dengar dari DR yang buat abortion tuh..DR nih geng ngn lecturer member aku,..so time lecture tuh..kwn DR tuh ( si lectur ...

betapa tak profesionalnyer DR tuh, kalau si pajirah tu tau, kena saman..mau dibatalkan lesen doktor

Originally posted by LaraCroft at 18-2-2005 02:50 PM:

anak si sawie tu ke?

kan filem sembilu 2005 ni..awie ada berlakon gak? pastu era xmo tgk muka dia..mcm geram sgt jer ngan si sawie ni

Tapi........ nampak sangat si Awie ni time memula kawin....... apa si Arni cakap...... ngikut jekkk....... misalnya....... si Arni tak bagi Awie berambut panjang....... dia ikut....... si Arni tak bagi Awie pakai barang kemas...... ikut jekk.... si Arni tak bagi Awie attend memana majlis atau yang ada kena mengena ngan Erra...... dia ngikut gakkkkkk......... pendekata, si Awie tak leh duduk di bawah satu bumbung yang ada kaitan langsung ngan erra.  Tu masa memula kawin........

La ni....... bila dah kuar dua orang anak........ apa yang si Arni tu tegah....... memang pipi cekeding tu kena makan penampor tangan gajah Awie tu....... dan sampaikan orang lain sumer heboh soal Awie ada affair ngan pelakon baru..... Arni dah tak leh nak cakap apa dahh....... kalo tak...... mau nahasSss......... dan..... paling kuat pun....... si Arni akan balik Terengganu..... dok umah nenek dia.......