CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: DTECCONAN

Imej Seks Melanda Konsert ke-5 AF4

Close [Copy link]
Originally posted by DTECCONAN at 2-7-2006 11:19 PM
sorry sebab aku tak berapa fokus sangat diari ngan konsert minggu ni, tak perasan. Ingatkan dia tengah perbetulkan butang. yg download pon x sempat fokus

p/s macam la dengan ketua KAFAN tu meroy ...

Baju bertali tali tu bahaya pakai. tambah la nak  menari nari tu.

p/s: Nak masuk..masuklah.. tapi jangan bebel2 nak backing farhan sebab thread tu untuk cakap pasal apa yg tak patut pasal farhan. itu saje. semua pun di pelawa asal jgn mengarut ngarut. perlu ke nak hapus2 kelab anti ni?  Aku rasa takde masalah pun. AF3 ko ada join dulu?  Lagi dasat. Takde masalah pun. Kafan cakap pasal menda yg fact conan..bukan meleret leret tak tentu pasal. takde isu jadikan isu. Bukan macam tu. Ada isi ada bukti itu yg di bincangkan. So sepatutnya takde hal lah kan? Apa yg ko nak sebenarnya?

sorry sebab aku tak berapa fokus sangat diari ngan konsert minggu ni, tak perasan. Ingatkan dia tengah perbetulkan butang. yg download pon x sempat fokus
p/s macam la dengan ketua KAFAN tu meroyan2 tak bagi orang masuk tempat dia, jadi apa salahnya aku pon buat benda yg sama, lagipon aku bukan kejam sangat, saja nak tengok respon ketua KAFAN tu. Mcm la ko tak besa gaduh2 ngan aku. Aku ni baik. Aku cuma marah dia tak bagi masuk sebab kalau boleh aku nak join tapi dia kata untuk ahli KAFAN jer, aku tak mau join. Lagi satu, aku nak hapuskan KAFAN biarlah jadi normal, tak payah nak ada kelab2 NT ni

lol cam org berchenta yg gado2 plak korang ber2 ni
larr ketua kafan tu pun marah2 sayang jer tu ...
cam aku yg bukan ahli ni pun ... main terjah jerr
aku baca post2 ko pun .. aku tau ko fair and sqre bab farhan
tidak tergolong dlm kumpulan fanatik ... cam aku
bab kelebihan dan kekurangan tak dicampur aduk

haLLie This user has been deleted

p/s macam la dengan ketua KAFAN tu meroyan2 tak bagi orang masuk tempat dia, jadi apa salahnya aku pon buat benda yg sama, lagipon aku bukan kejam sangat, saja nak tengok respon ketua KAFAN tu. Mcm la ko tak besa gaduh2 ngan aku. Aku ni baik. Aku cuma marah dia tak bagi masuk sebab kalau boleh aku nak join tapi dia kata untuk ahli KAFAN jer, aku tak mau join. Lagi satu, aku nak hapuskan KAFAN biarlah jadi normal, tak payah nak ada kelab2 NT ni

p/s kepada puak2 KAFAN aku tak benarkan korang bg komen kat sini dan kalau aku tengok ada org cuba nak sembang2 kat thread KAFAN pasai ni, aku akan buat kacau jangan marah plak. Korang dah officially dah ada club jadi kalau nak kutuk2, kutuk kat situ jer jangan dok gatai2 kat tempat lain. Aku bukan jenis kemaruk hanya nak cari kesalahan orang. Apa yg aku nampak, aku komen x mau jadi mcm kera cari bahan semata2 nak kutuk.

terlepas pandang plak aku post ni... well ko cuma cakap jangan bagi komen kat sini.. komen apa ko tak spesifikkan pulak... apa yg aku faham ko tak kasik KAFAN kutuk farhan kat sini so ada aku komen ker?? ada aku kutuk farhan kat sini?? ada ker?? aku cuma reply pada posting ko yg ada sebut pasal KAFAN kat sini.. so tak de apa komen yg aku buat berkaitan dengan thread yg ko buat ni... hai marah sangat ke aku kata ko penakut tu... one more thing kalau ko nak tiru orang.. tiru betul2.. jangan tiru sebarangan... ;)

woOooowwwWww

Reply #61 PengKid's post

Nak buat mcm mana dah ketua korang kata mcm tu, hanya ahli2 jer boleh masuk, karang MOD marah
Orang lain nak masuk, biarla, tapi bukan aku

Aku tak suka, sebab aku benci kelab2 ni. Kan senang kalau nak kutuk2 ker main jer kutuk tak payah susah2 nak fikir hari ni nak kutuk apa, besok nak kutuk apa.

Reply #63 haLLie's post

aku tulis komen, sembang2, kutuk2 dalan erti kata lain "POST"

p/s sebenarnya aku nak kurangkan autoriti korang sebagai ahli kelab

Follow Us
jap jap aku nak mencelah
bile aku bace posting detektif conan..pastu dengan avatar dia yg bergerak2
aku rasa amat teruja sekali...
keep it up!! :pompom: