CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: eastrun

Camana nak hilangkan lubang2 bekas jerawat ni???

try pakai sabun eumora..leh kecikkkan liang pori..

One more... 24k gold serum.. memang bagus untuk hilangkan lubagn2 bekas jerawat ..like me..im using that...every night.. memang kita tahu...gold treatment memang mahal..kalau kita buat kat saloon..but..with the emapoule... tak perlu ke saloon...

what i did..everynight.. before tidur..i sapu dan ratakan seluruh muka..and bila bangun tidur.memang lembut sngt my skin and lubang2 tu dah tak ada..

..ha ade pon tread ni.....TT  ...tumpng celah skit errrr......

act aku pon ade mslh yg same ... left n right pp aku ni ...penuh lubang bekas jerawat ..mklum la dulu mase skul dlm kelas suke picit...last2 amikkkk lobang sane sini..nk ngorat awek pon xd konfiden ...kehkeh....btw aku  nk try la yg pki laser tu ... costing how much ?...ble bg idea di mana aku leh wat laser tu.........mekacihhh.....

Jab ajerlah abang oi..... lagi senang dan cepat dan...lansung tak menyakitkan.

pakai lumiglow,cari kat google.sapu krim lumiglow kat leher n lengan je.tuk ilangkan jerawat jeragat atau bekas jerawat.malah wajah tu kan jadi tegang je...cari kat google.murah n semua mampu beli.bukan masalh muka je boleh bantu,maslah lelaki lain pun boleh.

46# cintakasih

LUMIGLOW..bleh dpt dr farmasi ker???  hehehe..sekdar bertanya...

aku dulu ada gak masalh jerawat yg agak teruk la esp. kat bhgian cheek dan neck..kat muka takder la sgt..sebab aku ada masalah sinus...tapi aku mula2 try pakai sendayu tinggi..okaylah beb..mula2 pakai,, muka jadi cerah beb...aku pakai dlm few months jerr...pas tu tinggal terus,, nak cuci muka pun tak sempat...

but then ,, jerawat naik balik...nak katta teruk ,,takder la teruk mana,,tapi berparut laaa..pas tu aku pi kedai (dgn tebal muka),,depa offer pakai biopearl...aku start pakai bulan 6 taun lepas...tu pun kdg2 jer...memang nampak perubahan la beb..bekas2 jerawat,,scar nampak pudar,,..tapi tak tahu la kalau org lain pakai tak jadi...depends on your skin la kot..aku ni pun bukan nak kasi putih gebu,,sekadar hilang parut pun jadilah...

Follow Us
x ada kat farmasi.cari kat google.taip je lumiglow...kalu masalh muka tu cuma sapu kat leher n lengan je...selain dapat mengatasi maslaah jerawat,jeragat atau bekas jerawat,kulit wajah pun kan kembali cerah.bila sapu kat lengan tu kesannya pada wajah n lengan pun x kan gelap.pas tu wajah kan jadi lebih anjal n tegang.murah je  x mahal pun

aku rase nak betul2 ilang kena wat laser..tp mahal..ko nak murah kan
satu lg..derma roller kot..mahal gak..tp murah skit daripada laser..dan mcm2 lg la..
kalo nak murah..kena sabar..dan tunggu hasil..maybe lama skit..tp hasilnyer tak elok mana pun..takde le terus jadi licin cam kulit baby...sebab dah berlubang kan..kena tunggu cel2 baru tumbuh kot cover lubang tue...

dah keje nanti..leh la guna yg mahal2 skittt....laser tue bukan mahal pun..dalam 1000 lebih jer..

Nak yang murah ada...
Tapi lambat
Guna petua kat atas tu
Guna asam jawa + Kunyit semua tu

Nak cepat sikit
guna evolle
kat Cari Jual Beli Barang pon banyak orang jual
salah satunye kat sini
http://mforum5.cari.com.my/viewt ... &extra=page%3D1
yang lain tu search je kat Cari Jual Beli Barang

Tapi kalau takde duit, guna jer miracle mask
yang ni xde la lambat sangat
nak tau PM ek...

Nak cepat dan mahal
Guna la serum24k

Nak yang murah tapi cepat...
Hehe... buat guna kertas pasir la

Semua kene cost, kalau bukan duit, masa

dengarnya natasha skin care pon elok nak ilangkan parut kat wajah... leh carik kat PKNS Bangi kalo dudok sekitar area tu...

klu pki laser ni effect die long term ker short term???brminat gkk