CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: trusnowan

tobat aku xnak masuk board ni lagi....

Anjing?.... dia nmpk ape ye?

Td spupu nek cite dia dgr anjing menyalak smlm ... rmh sebelah je ngan nek. Dlm kul 2 lbh.
Nsb baik nek dh mimpi indah mse tu..
Ni org dlm rmh sume dh tdo.  Tngl nek je duk layan board ni...  Hishhh...nk g tdo le..

Reply #61 nenekmerbuk's post

anjing?

sebentar tadi oja jengok tingkap.. oja nampak dog.

oja  tengok dog tuh benti then tengok oja balik. lama lak tuh. isk isk isk..

dia tengok oja kew? tengok mende len?

kat area sini mmg biasa sgt dengar nyanyian il divo ni. mmg scary!!!!

Originally posted by trusnowan at 25-12-2008 04:06 PM

aku x penah masuk board ni tapi sbb terlalu la boring... termasuk laa aku skali... rupanya aku pun x cukup berani....  

aku rasa byk² board,
board MPS nie paling masyuk..
mmg fav board aku nie,
langsung x bosan

cuba korang surf board ni memalam time kol 1 keatas sorang2 dalam bilik pastu dalam kegelapan,,,,

Reply #65 minipuff's post

pehtu tgk avvy ko lelama... pehhh..gilerr   

Follow Us

Reply #66 tak_tahu's post

avvy aku kenapa?

Originally posted by sunsuria at 26-12-2008 02:08 PM
toilet memang tempat benda2 tu tinggal...tmpt kotor dan ada najis kan memagn dia suka...tapi kita diajar dlm agama ada doa2 tertentu kena baca sblm masuk dan kuar tandas...tapi saya ingat doa nak ...

huhu...jarang tol baca doa masuk toilet...patutla mata dh nak jd rabun...

cikgu sekolah rendah dulu ajar, kalau masuk toilet selain dari baca doa, kena pakai alas kepala...
sbb xnak makhluk2 pengotor tu bertenggek atas kepala kiter...kalo masa kiter buang air besar, makhluk2 tu amek najis kte sapu2 ats kepala...yek!

Originally posted by trusnowan at 25-12-2008 04:06 PM

aku x penah masuk board ni tapi sbb terlalu la boring... termasuk laa aku skali... rupanya aku pun x cukup berani....  

kalau lu takot..bermakna lu membaca dgn penuh emosi weyyy wa kalu bole xmo baca siyes sgt...nanti wa takot nak balik

Reply #67 minipuff's post

cam dracula versi ppuan..mate dier.....

besh pe msuk board ni.......jgn biarkn dri anda diselubungi misteri....hehe

Ketagih masuk bod MPS nih, layan time malam2 x pon awal pagi.. dulu2 aku hanya setakat baca pengalaman orang je, contohnya cerita missayeen dan akakbosan.. last2 aku terjebak menulis sekali, rasa macam x selesa x dapat ceritakan pengalaman aku kat orang lain.. nak simpan pon buat apa, baik kongsikan sekurang2nya dapat gak luahkan apa yang terpendam di hati selama ni..

Reply #70 tak_tahu's post

makang budakkk....

aku pun baru jer menjinakkan diri dlm thread ni....
memang seram gak..tapi aku suker...

Salam and gud evening sume.  Lama dah x masuk board ni.  Bz. Ni pn keje bertimbun tp teringin nak join gak lg.  Nk bace cite korang le.  Seronok..

Nek ada satu perkara nak minta pendapat korang le.  Hal ni Nek baru tau pagi td je.. So pakat2 bg pndpt nanti ye..

Camni.. pagi tadi kawan nek panggil nak cakap ngan nek. Masa tu waktu rehat. Dia tya nek masa bercuti baru2 ni ada tak nek rasa tak sht atau sakit.  Nek tya le nape.  
Dia ckp satu mlm tu dlm kul 2 or 2 lbh nek dtg jumpa dia. Minta tlg ubatkan Nek.  Bukan dtg betul2 ni tp mcm dari alam lain.
Dia kta Nek ckp kt dia sakit kat belakang.
Dia ckp le x bleh ubatkn sbb kna mta consent husben or family dlu. Nek mcm desperate sgt masa tu.

Utk pngtahuan korang kawan nek ni bleh gak ubat orang.  Cuma dia ni low profile xnk org tahu.  Masa kejadian tu Nek ada kt rumah.  Yg g jumpa dia tu pengganti Nek je..  

Tp mmg betul le mlm yg dia ckp berlaku tu Nek mmg sakit sgt kt belakang dan rase x selesa.  Dlm kul 2 tu le Nek sedar dari tido.  Terus x leh tido smpai kul 5.  Pastu bru bleh lelap.  Dlm time sakit tu nek duk zikir je..

Kawan nek tu nk cnfrm je kut2 khayalan dia je.. so.. mmg betul nek sakit masa tu...mcm ade benda melekat kat belakang.

Yang misteri sekarang ialah siapa sebenarnye yg minta tlg ngan kwn nek tu...dan kenapa 'dia' nk tlg nek.

[ Last edited by  nenekmerbuk at 5-1-2009 09:50 PM ]

Reply #75 nenekmerbuk's post

Apa kata kalau nek berubat je dengan dia dulu, kalau x ok gak apa kata bawa terus ke hospital.. bukan pe, ada penyakit doktor x leh buat apa2 dan macam tu lah sebaliknya.. yang penting kita ikhtiar nek, jangan tunggu lama2, nanti melarat dan menganggu kesihatan dan emosi kita.. bukan nak percaya bende tahyul, tapi kita pikir dari sudut kemudaratan ke atas diri kita..

Reply #73 minipuff's post

xper, aku dah tahap bangka

Balas #76 princebrunei\ catat

Thanks for the suggestion

Balas #76 princebrunei\ catat

Alhamdulillah... sakit dh ok now.  Cuma duk terfikir lg psl 'nek' yg g jumpa kawan hari tu.  Siapa 'nek' tu dan kenapa dia minta tlg ngan kawan nek.
Org mcm PB yg biaser alami kejadian misteri kut bleh bg pendpt le ttg hal mcm ni.
Unexplained mystery..

aku lately jer layan board misteri ni..memula masuk thread raudah yg rempit antu tongek apa ntah. aku ni mmg penakot, tapi nak gak layan. aku bukak pon time siang jer. itupun aku bukak lagu kuat2 so that takde la aku terasa takot. tapi time malam mmg teringat & terbayang2 siot