CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: siape_aku

Diganggu atau mengganggu?? ~saka dan sihir bergabung, MELETOPP~

Reply 1620# ketotmerah

Hahahah..Xpe kekadang cerita benar ni lebih best dari novel cinta lagi..

Reply 1621# evilcooler

tapi kan ianya lebih tragik

13/7/2011.....last aku post kat sini....hampir 2 bulan aku tak sambung post...... sebelum aku sambung kisah....aku nak ucapkan Selamat Hari Raya Aidilfitri untuk korg semua....yang sentiasa menyokong bod MPS ni......sambil layan maharaja lawak terbaek sepah ni..kurang sket rase takut......hehehehe.....

so aku decide utk SMS edy dan bro Hantukiller....dgn beberapa tips yg diberi, aku tido lena....tanpa sebarang mimpi....dan perasaan tu hilang!!!! terus!!! hilang.....lepas lega 23-3 malam....... malam tadi, bile aku tido di bilik aku sendiri,..........

# sambungan....

malam tu bile aku tido kat bilik sendiri, dlm area kul 3 pagi camtu.....aku bangun nak betulkan position, aku nmpk ade lembaga hitam nak stunt atas aku tapi tak jadi....!!!! punye la terkujat mase tu....kire mcm die nak stunt tak jadi sbb aku jage tu...paham tak ape aku cube ckp? esoknye tu ade la sms edy mintka tolong die...and hidup aman sampai la ke bulan ramadhan.....

bulan 7 aku benti keje...bulan 8, bulan ramadhan aku bisnes kuih muih dan lauk pauk...alhamdulillah rezeki langit ramadhan buat aku dan makcik aku.....(makcik aku bisnes partner..hehehe).. dan sekarang aku agak lepaking kat umah....alhamdulillah dah takde stres2 lagi....hidup aman sket...jage nenek kat umah aku.....cume bile masuk bulan syawal....semacam ada sesuatu yg tak kena....

bulan syawal ni je ade la 3-4 kali aku mimpi ular tedung yg bersaiz maraja....tersangat la besar nye.......dan seperti biase..aku dipayungi oleh leher die yg kembang tu.......sama ada aku duduk atau berdiri atau baring dlm mimpi tu....aku akan berada di bawah kepala ular yg tgh kembang tu....dan aku bole nmpk jeliran lidah die bile aku dongak ke atas....serius ular tu tersangat besar.,.......dan berwarna merah terang........kat bahagian yg jadi payung aku tu....

dan ptg tadi....drama mak aku dgn nenek....
ntah ape yg tak kena.....mak bertekak dgn nenek...

dan ayat yg buat aku tersentap " korg kate mak bela hantu..ko igt mak tak tau?"

aku ketika kejadian tu berlaku ada dlm bilik....kat katil....terus aku matikan hajat nak kuar bilik time tu dan hanya dgr sikit2 ape yg mak aku dan nenek ckp......

inti pertekakakn antara mak dgn  nenek nanti aku updates.....

Follow Us
ya betol!! aku kantoi....

nenek dah tau segala operasi aku selama ni....die tau yg aku tile au die ade saka....dan sudah sekian lame die memerhatikan gerak geri aku.....tanpa aku sedari......

dan sang ular menemani tidur aku setiap malam.....multi colour, multi sizes....aku tak mampu nak terus bertahan kalau mcm ni...... gangguan yg aku rase dah berkurangan...sbnrnye tak pernah kurang....same mcm dulu cume aku tak dapat rase kehadiran nye lagi...

rumah aku panas semula........

bile lah semua ni akan berakhir???

Ape kate mase TT tido psg  bacaan quraan dr surah al-fatihah smpai surah an-nas..psg smpai pg tiap2 mlm..psg smpai bila2 pn..n amalkan baca ayat kursi sbgai zikir..niatkn dlm hati supaya Allah mnutup pndgn mkhluk halus n org2 yg brniat jht dr nmpk TT..n jgn suka kuar mlm..kalo kuar jgk baca ayt kursi n 3 kul..

Pg ni aku baru dapat citer dari adik aku yg tgh preggy 6 1/2 months. Dia baru jer balik berubat over the weekends kat kg aku di Pantai Timur. Adik aku kerap mimpikan ular yg bermacam size dan warna. So far kata adik aku ular tu belum lg attack dia tp memang dah lebih 10 kali dok mimpi pasal ular.
Ustaz yg merawat adik aku ada bg tau yg ada orang hantar 'sesuatu' kat either dia or husband dia. Kalau benda ni x sempat dirawat, mungkin akan ada kejadian baby hilang dlm kandungan dan sebagainya. Ustaz tu tak mo bg tau siapa punya kerja yg dok hantar menda2 cam ni kat adik aku tu, sebaliknya ustaz tu byk bg nasihat and bekalkan family adik aku ni ngan ayat2 suci Al Quran.
Skrg ni adik aku still dlm proses berubat & menyucikan diri. Insya Allah kalau ada perkembangan terbaru nnt aku hapdet dlm porum ni.

aku pun da gak mimpi ular...2 ari lepas mimpi lg..tp ular2 tu xpenah patuk aku..malah nmpk ular tu bek, senyum kt aku. wana wani yg plg aku igt wana merah n hijau..hehe..ni da makna ke?da sapa2 yg leh tafsir? mlm smlm xmimp ular tp mimp kna follow ngn hantu pmpn...mgu lepas lak mimp nmpk binatang hodoh atas pokok mata merah sedang tgk aku tdo...takut2...

hmmm.....macam2 kisah lagi...sumenye kisah ular....multi sizes and multi color.... ade satu soalan ni buat edy173 and hantukiller...... i'll send PM to you...

di kala aku menulis post ni, bunyi pintu peti ais dibuka berulang kali....tak mungkin mak atau nenek aku sbb diorg tak minum air sejuk....anjing menyalak bersahut2an kat luar...damn!!!

meremang bulu tengkuk aku.......

sejak mggu lepas....kami (aku dgn akak aku ) gagal meneruskan niat utk berjumpe ustaz Suhaimi di Darul Ruqyah.......kerana aku dapat merasakan kehadiran "sesuatu"...lantas kami decide utk g jumpe ustaz tu tapi setiap kali gagal....tak pernah tercapai...ade je aral yg melintang....antaranya kete buat hal...kuar darah dari badan aku...ade kecemasan lain...

setelah beberapa hari aku merasa "sentiasa diawasi".....oleh "sesuatu"... tapi adlah kemuncaknye.....bile aku mandi pada pukul 12 malam.....dan mandian aku tergnaggu bile nenek ketuk dan kate nak gune toilet....

aku kuar dan beri laluan untuk beliau gune toilet tu....(anjing menyalak lagi skang ni....damn!)... kemudian lepas nenek kuar..aku masuk utk sambung mandi aku....dan selepas selesai...terasa tengkuk aku disentuh "sesuatu" lantas aku menoleh....tmpt yg biasenye diletakkan berus...tapi berus takde pon...dan aku mmg rasekan "sentuhan" tu.....cepat2 aku keluar dan tgk nenek dah amik port utk tido....

dlm bilik plak....

seperti sedia maklum dlm bilik aku ade cermin besar ...3/4 ruang dinding tu....terasa mcm ade yg mengintai dari dlm cermin....mcm mane aku nak ckp...."bende" tu ade dlm cermin tu....dan die dok intai2.....dan mlm ini...ntah malam ke berapa aku tumpang tido bilik akak aku.....

dan seharusnye aku tak bole tido mlm ni.....esok ade projek ...nak bukak semua cermin2 tu....

~harap2 dapat membantu~

Reply 1635# siape_aku

cer di jotos jek yg duk intai2 dr dlm cermin tu..x pun cer intai lak apa dia wat lepak2 dlm cermin tu

Reply 1636# LeEd

tgh mlm ni nak soh intai?? mmg  tak la kan..( dan anjing teros menylak kat luar...)haish!!!

Reply  LeEd

tgh mlm ni nak soh intai?? mmg  tak la kan..( dan anjing teros menylak kat luar...)h ...
siape_aku Post at 4-12-2011 02:09

SA hg pi jumpa leed tu je lah... dia bukan jauh pon dgn hg..... cer PM dia....

hurm..sangat menderitakan

cik Naga: ok..nanti sy  PM die...

hest: tau takpe...