CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: siape_aku

Diganggu atau mengganggu?? ~saka dan sihir bergabung, MELETOPP~

hai ilah...

yeap masih lagi diganggu tapi dah semakin berkurangan kerana hero2 seperti yg disebutkan di atas...heheheh

Fuuuh abis gak aku baca kisah ko dari page 1 till 67 nie.dari mula aku baca till abis nie
Macam rasa ada. Hope hidup ko tenang jauh dari gangguan iblis jin syaitan.
Rasa insaf pun ada...

salam u ollss.!!

aku rase hepi sgt skang ni sbb mak aku ajak aku g umrah...syukur alhamdulillah...tawaran yg membuatkan aku rase aku semakin hampir dgn Yang Maha Esa..membuat aku semakin tunduk dan patuh pada arahanNya..semakin aku mencuba untuk memperbaiki diri....setiap kali fikirkan tentang tawaran tu...hati rase berdebar dan excited untuk pergi...setiap kali tu jugak aku rase sebak...sbb aku akan berpeluang jejak kaki kat sane...terima kasih Mak..! (owh oh! termenitik lak air mata...) tak pernah aku rase kesukaan mcm ni...plan nak pergi awal tahun depan..semoga semuanya akan berjalan lancar...

banyak sgt yg perlu aku baiki dgn diri aku ni...semoga petunjuk dan hidayah Allah sentiasa bersama aku....

new avatar...ni lah CPAP machine yg berharga 6ribu..yang terpaksa ditanggung disebabkan masalah Obstructive Sleep Apnea..nak harap duit yg aku kompol sendiri...tak  terkompol de...ni abah kuarkan duit tabung haji die untuk belikan machine ni utk aku...terima kasih Abah!... kalo takde machine ni...ntah la...mungkin aku dah takde kot...

dulu, aku igtkan sbb sakit ni pon punca aku mimpi macam2 (sbb kadar oksigen ke otak menurun)...tapi pakai machine ni pon mimpi jugak....huhuhu...dugaan untuk aku....

update pasal nenek.... die masih kat HKL...untuk cuci buah pinggang....esok sume ahli keluarga kena pergi untuk dgr penerangan doktor...mcm mane prosedur dan cara penjagaan untuk pesakit....harap sumenye ok dan takde masalah...

mimpi pergi ke rumah mewah dan cantik...complete dgn perabot berwarna maroon...tak pasti tp mcm calo ...
siape_aku Post at 16-12-2011 17:21

tahniah TT.. penuhkanlah rumah tu ngan zikir yg ikhlas. yer.

Follow Us
and the battle begins....!!!

Saya pun habis marathon rumah TT, syukur ramai yg ambil berat. Abah TT dengan kemurahan hatinya, mak TT dengan usahanya. Bertabahlah.. doa banyak-banyak di mekah di hadapan kaabah agar sakit yang membelengu sekian lama pulih semula.

last request mintak nenek buang segala ilmu salah yg die ade...lepas ni....hero2 kena tolong setelkn....

pulak dah.,..mak aku kate jgn tanye dulu...takut karang mengaruk plak bende tu..langsung nenek tak nak buat nanti .....tggu lepas buat ni baru tanye...kate mak aku....

bagus2..kalo kau dah boleh kawal mimpi, maknanya, ko dah kuat lah kalau nak mengawal diri secara realiti kan..alhamdulillah..

mcmmana kau tau tu jodoh ko???

feyo: agak2 je....hahahaha.....sbb die bawak aku masuk umah tu...cam bawak bini balik umah baru..ahahahahaa....sape die..aku tak tau...

happy new year to me....
hijrahku....
agar auratku lebih terjaga...
agar solatku lebih sempurna....
agar hidayah dan rahmat Allah sentiasa bersamaku...
teruskan usaha ke arah kehidupan yang lebih sihat....
semoga Allah memberi aku kekuatan dan kesabaran untuk menjadi anak dan cucu yang baik....
bukan semua berjalan seperti yang dirancang...aku kena jaga nenek..yang didiagnos dengan penyakit buah pinggang dan perlu dialisis.....semoga Allah permudahkan segalanya untuk aku dan keluarga....

salam 2012 buat semua...

salam SA!!
happy new year SA!!
semoga apa yg dihajati, dimakbulkan oleh ALLAH..

fuhhh abis merempit umah tt...sonoknye dpt g umrah..kt harap tt tabah yea..kuatkn semangat lg...chaiyokk gurlz

last request mintak nenek buang segala ilmu salah yg die ade...lepas ni....hero2 kena tolong setelkn ...
siape_aku Post at 23-12-2011 12:43

nenek setuju kerr nak buang??? kehkehkeh....... cantekk... baguslah nenek ada semangat nak buang, tapi jalan yang nenek tempuh kemungkinan lebih sukar dari jalan yang perawat tempuh selepas itu... nenek akan jadi lemah dari segala segi.....

Reply 99# aramcna

waa..camne nak kire ek?? pening je tgk position die?? camtu ek?? huhu..

edy: konon je...tak pernah ade niat sbnrnye nenek tu...huhuhu...soh semayang tak nak..asik la ngadap tv n tido...

ikastacia: kire ape dik?

pemberitahuan:

Insyaallah pada 19hb Mac ini, saya dan kedua ibu bapa tercinta akan ke Tanah Suci Mekkah untuk menunaikan Umrah. Dengan itu, saya dengan rendah hati dan seikhlas hati, memohon kemaafan dan keampunan dari forumers sekalian, andai ada terguris perasaan dengan kata-kata atau penulisan saya selama saya berforum ni.

Buat edy137, rdzaccess, leed, hantukiller, BSS team, terima kasih yang teramat sangat atas kesudian kalian membantu saya. Hanya Allah yang dapat membalas jasa baik yang telah diberikan.

insyallah, akan saya doakan kebaikan, kesihatan, keberkatan, kesejahteraan dan rahmat Allah buat semua forumers MPS yang selama ini menyokong dan memberi semangat untuk saya terus berjuang melawan "dunia" lain ini..

sekali lagi ampun dan maaf dipohon....hingga kite berjumpa lagi....lepas 2 April 2012..

assalamualaikum..

Reply 1679# siape_aku

Alhamdulilah....kerana menjadi tetamu nya....semuga mendapat keberkatan di sana...mendapat umrah mahbrur