CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: kiahbosan

[MERGED] Pentingkah DARA kepada LELAKI - by annyss1987,Abang NUN & Asnomie

Originally posted by kiahbosan at 13-7-2006 08:27 PM

masalahnya Dahlia susah nak tau lelaki tu masih TERUNA lagik....sbb tu laa aku bukak topik nih..sib baik Laki aku tak amik port soal dara nih... yg penting bini dia dah bertaubat!! tu jer...  ...

Aku pun dah kawin gaks.. dan sebelum kawin pun..'DARA' ni xder dlm list aku.. sebab aku lebih utamakan perempuan yg pandai jaga aku dan hal ehwal rumah tangga.. dari tempat tidur sampailah ke katil..

Dari pengalaman aku,, wife aku mmg xder dara sebelum kawin.. tapi aku respect sgt dgn dia sbb dia terus terang..
Pendek kan citer..dia mmg jenis open dan biasa buat benda ni sumer..
Just aku reply dia..aku x kisah..sebab x luak aper pun..but aku challenge dia untuk serve aku lebih baik dan take care aku betul2.. and she proved it!!

Tapi aku x salahkan lelaki yg memilih..it's also their rights..

Originally posted by LakiMillenieum at 17-7-2006 01:54 PM

Aku pun dah kawin gaks.. dan sebelum kawin pun..'DARA' ni xder dlm list aku.. sebab aku lebih utamakan perempuan yg pandai jaga aku dan hal ehwal rumah tangga.. dari tempat tidur sampailah ke ...

SELAMAT PENGANTIN BARU LM. :pompom:

Originally posted by LakiMillenieum at 17-7-2006 15:54

Aku pun dah kawin gaks.. dan sebelum kawin pun..'DARA' ni xder dlm list aku.. sebab aku lebih utamakan perempuan yg pandai jaga aku dan hal ehwal rumah tangga.. dari tempat tidur sampailah ke ...

You r just like my husband.....that's why i love him the most!! Mati hidup balik pun Kiah tak kan dapat hubby understanding macam nih..Suami macam ni lah yang paling dihormati oleh isteri2 yg ingin bertaubat....

Originally posted by kiahbosan at 17-7-2006 04:41 PM

You r just like my husband.....that's why i love him the most!! Mati hidup balik pun Kiah tak kan dapat hubby understanding macam nih..Suami macam ni lah yang paling dihormati oleh isteri2 yg ...

baguih la tu...
takpe...  den sponsor keto ni
utk ko & laki ko...

gi lah jenjalan..
tp jgn buek projek dlm keto
itu dah lah... hak..

uiks...aku konfius..

penting! sebab aku x penah main secara haram..huhu

Follow Us
ada pembedahan plastik yg bleh kembalikan dara. Kos nyer RM 5000. Pada sesaper yg dah tak ada dara, siler le 'invest' dlm pembedahan plastik nih... pastu ngaku I masih lagi dara ;).

Jika itu yg dikehendaki oleh seorang laki... buta2 kena tipu pun takper, janji dia dapat 'dara'

Lelaki yg berhak dapat isteri dara adalah lelaki yg menjaga terunanya.

Reply #48 jejakamiang's post

sugguh mendalam maksud anda heheh.......

PENTINGKE DARA PADA LELAKI

lelaki zaman sekarangni pentingkan dara ke tak???yela...ramai pompuan sekarangni dah takde dara sebab diorang yang bagi sendiri pada bf diorang atau telah dirogol..:

yang aku pelik tu...kalau ada lelaki tu yang pernah tebuk gf diorang..cuma nak rasa n wat stok geli2je..pompuan tu plk serahkan je sebab percaya kat lelaki tu nak bertanggungjawab n nak kawin ngan dia..tapi akhirnya ditinggalkan juga pompuan tu...

bila lelaki tu nak kawin...dia tetap cari yang ada dara juga untuk jadi isteri dia...

leh tak kaum adam kat sini jelaskan.......:geram::geram::geram:

pandai pecahkan dara org,,,pandaila terima gal yg takda dara

iskkk..aku tak pandang dara sebagai kepentingan....besa jaa...ada ka dak bukan satu masalah bagi aku...ini cuma pendapat aku..orang lain aku tatau laa

hauhauahua... aku sokong

Originally posted by LakiMillenieum at 17-7-2006 01:54 PM

i really respect u bro...

xde beza kot..tapi kalu kawan2 ngn orng kampung taw..kita kawin ngn yng tak dara..
tebal la muka kita...

ramai yg anggap gal bandar nih dah xdara..kire gal kg nih baik ar ada dara lg.. pd hakikatnya yg kg nih lg teruk.. xsemua gal kt bandar nih xdara juz certain ppl only..

BeruangKutub This user has been deleted
dara mesti dgn teruna...kalau tak, tak adil la...

tau pun pentingnya yg ada dara...tapi sebelum kawen pecahkan dara bole plak....sekadar pendapat

Originally posted by annyss1987 at 6-8-2006 02:21 PM
pandai pecahkan dara org,,,pandaila terima gal yg takda dara

bukan macam tu!!!...dia orang ikut nasihat Dato' Seri S. Samy Vellu....

DSS Samy VELLU ( dalam pelat lidah India) kata...."SAYYAH MENYERU SEMMUAh BELIAh2  INDIA AGAR SENTIASAh...MENDERME DARe (darah)....dan JANGAN MENGHISAP DADa  (dadah)....penting tue dare:love:....jangan derma mudah2!!ekekek

Originally posted by KL63 at 9-8-2006 04:09 PM
xde beza kot..tapi kalu kawan2 ngn orng kampung taw..kita kawin ngn yng tak dara..
tebal la muka kita...

tulah sebenarnya DARA ni bergantung pada perspektif org.. zaman skrg ni mmg ramai gadis yg xder dara (TAK SEMUA lah).. tapi aper yg aku tgk  ..ader gak kawin ngan laki yg baik2.. sampai beranak pinak.. aman bahgia.. mungkin niat laki tu..nak amek pompuan cam gitu bukan sajer nak dara.. but give them.. a new life.. so they got the better life.. maybe they lost a adventure thrill to penetrated the Virgin about 5 - 10 min.. but it's have covered with their happiness journey forever..asalkan bak kata Dato'K.. 'Lakukan dengan Ikhlas'.. kalau setakat nak mengungkit...x payah susah2 pening paler..