CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Decaffeinated

Betul ke lelaki str8 boleh bertukar jd gay and vice-versa?

sape 3 org yang vote str8 tapi dah jadi gay tu? motif?

68# isskandar

Mod iss nih selalu masuk thread2 pasal gay erk? nanat pun selalu jumpa

gay je yg ingin tahu pasal gay nih.hahaha.

mase kat uni dulu slalu gak aku kwn dgn maknyah dgn gay ni...

sekadar berkongsi cerita what happen to them, kenape tak minat kaum yg berlainan jenis.

rupe2 byk la punca yg menyebabkn mereka berubah.. family issues, peer pressure, nk

try sesuatu yang baru... anyway, aku tk terjebak pung. itu terpulang kepada diri masing2..

tepuk dada tnye diri sendiri...

anyway sangatlah annoying bile anda difewiittt oleh golongan nyah kat uni...

trauma aku nk lalu blok dierang nak ke surau... haih.. kalau awek yg fewitt tu ok gak!

68# isskandar  

Mod iss nih selalu masuk thread2 pasal gay erk? nanat pun selalu jumpa
lazuardi_senja Post at 16-10-2009 06:27

nok, sah2 mek kene pantau hokay thread2 laknat gini.. xgituu? aww..

Follow Us
Salam Guys,

Dah lama aku curious about this...

Selalu kita dengar hyphothesis yang seksualiti boleh bertukar but x tau how true so sini aku nak jawapan sejujurnya and first hand account to dispe ...
Decaffeinated Post at 21-7-2009 21:15

gue rasa lue GAY la uwek

yang aku tahu sekarang ni ramai yg str8 (terutama budak2 yang ada rupa sket) sanggup ada  relationship (couple, sex etc)  ngan laki sebab duit. maybe they are not totally turn to be a gay, cuma sebab  ...
refleCtion Post at 22-8-2009 14:00

ak sgt setuju dgn statement ini

satu lagi teori. mcm mana budak str8 tukar jadi gay/bisex.

selalunya homo ni jadi sbb bebudak str8 ni masa teen diorang curious sgt nak tahu mcm mana rasa buat benda ni. well, tahulah kan masa remaja ni lah yg diorang nak cuba segala benda. Bila dah cuba sekali...selalunya nak buat lagi. sampai lah diorang ni besar.

satu lagi teori. mcm mana budak str8 tukar jadi gay/bisex.

selalunya homo ni jadi sbb bebudak str8 ni masa teen diorang curious sgt nak tahu mcm mana rasa buat benda ni. well, tahulah kan masa rema ...
2tigapuluh2 Post at 2-1-2010 07:22

so curiosity did kill the cat..

2..........

pengalaman saya sewaktu kecik diraba bontot.. oleh mak saya kerana membasuh berak.. xde2, selingan je.. dulu2 time study penah ada kawan dengan sorang budak sissy ni, org srawak.. masa kecik2 dulu dia citer kene molest dgn pakcik dia kat kebun getah.. time tu dia blur2 xtau hape, makin meningkat besar dia sentiasa terbayang kisah dia dgn pakcik masa kecik2 n slowly understand.. n terrr minat plak dgn apa yg dia alami.. and masa form 1@2 kot, dia dah salah pilih kawan, terr kawan dgn kaum lembut2 dan pompuan mostly.. dia x ske geng dgn laki biasa, sebab prangai kasar.. pehtu dia start bejinak2 pakai baju pompuan, mekap2.. satu hari, dia dgn kaum pussycat dolls nye gi shopping complex, lepak2, pastu pegi toilet nak kucil & touch-up2 muke.. pehtu ada la sorang cina laki ni pi masuk toilet tu dan ajak dia beromen.. kengkawan yg seangkatan dia ni plak siap bagi galakan lagi, cabar2.. lebey kurang macam, kalo ko penakot memang ko x seswai join geng kitorang.. so akibat rase tercabar dan naluri nak merasa.. maka berlaku la tragedi tuu.. yg sadis tu, dia ingat cina tu layan depan dia je.. skali blakang juga ada kasi taruk.. pehtu dia kate nyesal, tapi lama2 nyesal tu jadi suka.. skrang ni taktau la dia idop lagi ke tak.. huhuh..

36# refleCtion

Some of them that do it for money or for sake ITS A TREND. When at beginning they have sex they will fell very pain. But after a while when the anal loosening up and depend on the TOP technic, they will feel climax more than normal man. Means the bottom climax start from buttock area till it cum. For the TOP they become addicted to gay intimacy due to the fact anal is tighter than you know. Thats why you see almost impossible for gay to be straight again. If they get married it keep haunting them because their former partner will disturb them. Thats whay rasullulah bersabda segala air di bumi tak mampu membersihkan kekotoran pada pengamal liwat. Kerana ia melibatkan bukan semata2 nafsu fizikal tapi juga hati dan jiwa. Fikir jugak amatlah logik banyak penyakit  hubungan seks datang dari golongan ni kerana melakukan hubungan di tempat pembuangan najis. Bukan setakat kotor fizikal tapi juga hati.

Rate

1

dulu masa kecik2 aku taktau pape...bile aku tgk yg lelaki bercinta ngan pompan so aku pon try ar bygkan pasal pompan...tapi pada masa yg sama aku jugak bygkan pasal lelaki dan aku takleh nafikan yg layan laki lg best...atlast aku dah besar perasaan suka kat laki tuh makin menebal sampai la skrg aku mmg suka dan bernafsu kat lelaki...kalau nak ckp aku suka kat perempuan mmg ya...tapi bukan sbb nafsu...mungkin sbb perangai atau sifat dia ke...tapi kalau dah kawen nanti cmne lak aku nak bg nafkah batin kat dia kan? silap2 kahwin bagai nak rak, malam-malam merangkak

ada je...nak cube2..or maybe yg jenis suke explore ..jenis extreme wanna try everything once..
yg jenis bisex cam ne..kesian bini dier kan..ingatkan laki ada pompuan lain..rupanyer2 ada jantan lain..hehehe

~aku teransang bila tgok matured guy yg macho2...

76# 2tigapuluh2

Memang almost impossible for gay to be straight again. Terlalu banyak daya tarikannya. From PLU point of view, Jadi gay in Malaysia ni glamour. You didnt have any timeline or dateline to settle down. X macam straight guy nak fikir kahwin, anak. Even umur dah 30, 40,you still fell like 20's because you didnt have any resposibility to wife and children. Its like honeymonn never end. Your money belong to you. And one thing differentiate PLU is They are willing to do just about anything for their partner and they treat them partner like the king. They willing to spend a lot of money nd their time, commitment for their other half. Let say their partner want some branded item, they will get it no matter what and no matter how much. . It is nice to be treated like the most important person in world you see. Do remember most of them is educated, well earned and no wife and not matrried. Therefore they could afford to.  From my observation, perempuan biasanya tak bila berkawan dengan gay tidak jaga tatsusila seperti mana mereka coverline depan lelaki normal kerana berasa gay takkan tertarik dan  tak bernafsu pada girl. Maka they show their true color to this gay. Foe gay, they see women behaviour uncensored. If they see the good one they will respect and think again but in most cases i am sorry it is not. Jadi bertambah tak minat la mereka pada girl even though they have nothing personal against women.

sorang member aku pompuan.

dari straight tukar jadi lesbo.

dari pemahaman aku, dia tak dpt cari lelaki yg sesuai. pastuh ditambah dgn masalah keluarga yg agak heavy.

dia pulak datang dari sekolah all girls yg kalu disebut, mmg tak menghairankan.

pastu kawan terlalu rapat ngan sorang pompuan, ex-school mate yg having very tough time with her hubby.

end up 2-2 connect, literally n figuratively.

how i know about it because dia confide ngan this one girl, but that girl tatau nak handle cam na, n she told me. aku pun tatau nak ckp apa kat dia.

aku harap, this is just a phase for her.

kbyakan married/bisex man...depa suka kt laki bukan sbb perasaan cinta or syg.They just looking for sex..
Tu sebb umur dh hampir setgh abd pon still cari jantan...
Sedih tringantkan bini n ank2 dorang.....
Bila kah depa bole tiggalkan kerja2 jijik tu....ermmgggggg

Pkara yg sudah biase dilakukan...mmg sukar ditinggalkan  ..mcm isap rokok!!!!

kbyakan married/bisex man...depa suka kt laki bukan sbb perasaan cinta or syg.They just looking for sex..
Tu sebb umur dh hampir setgh abd pon still cari jantan...
Sedih tringantkan bini n ank2 do ...
mamat_prk Post at 2-3-2010 19:13

Oh,ye ke.?