CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: AsSaMbOi

Lukisan ghaib oleh Soleh Pati (pemburu hantu.

Mereka ini menonjolkan kekuatan permainan psikik secara tradisi kepada org2 sendiri..sedangkan hakikat sebenrnya mereka bulat2 meniru stail paranormal barat dan mengadaptasikannya dengan gaya timur..

Nah kagum bodoh lah orang kita..

Mereka ini menonjolkan kekuatan permainan psikik secara tradisi kepada org2 sendiri..sedangkan hakikat sebenrnya mereka bulat2 meniru stail paranormal barat dan mengadaptasikannya dengan gaya timur..
...
alphawaves Post at 20-2-2010 01:31 AM

OT sat..ni bukan MN alphawolf ker?

penah ada pengalaman sendiri... saya bekeje kat hospital.. hospital mana, xperlu la diberitahu... masa zaman student dulu, slalu posting ke merata rata wad... nak jadi satu kisah... masa keje malam kat wad yang nga ku posting tu (wad sakit buah pinggang), kena plak keje mlm jumaat... keadaan wad tu agak menyeramkan gak la... cam mmg terserlah angker... ngeri... masa keje tu, mmg xpikir aper2... masa tu saya kena jaga patient yg agak2 akut, perlukan pemerhatian yg rapi... tp, masa kejadian, tepat kol 3 pagi... mata plak agak mengantuk... ingat nak la lelapkan mata jap... tetiba, agaknyer mata terbukak hijab, ternampak la sosok bayangan seseorg... muka mmg xnampak.. kabur yg amat... tp, masa tu sy xpikir mende dah... mata ngantok sgt, so tetido le jap.. masa bangun p solat subuh, saya citer la kat partner saya.. dier cakap dier nampak gak... tp, dier da bese coz masa dier kat  skola asrama dulu, lagi teruk dr tu pun dier pnah nampak... saya terkejut la n rasa cam nak pengsan time tue... sbb sy ingat tu cuma khayalan saya... untuk pengetahuan semua, mende yg saya nampak tu as like pontianak harum sundal malam... bayangan putih ngan rambut yg pjg... yg penting, kaki nyer xjejak tanah... nampak cam tergantung jer... dier perhatikan saya adalah dalam 10 saat... ya Allah, Allah je yg tau perasaan masa tue... takut giler... pastu citer kat mak, mak kata, bukan sumer org bley nampak benda2 ghaib nie... mgkin aku org yg terpilih mlm tu kot... pastu, aku terus demam seminggu... takot....

kalu betul ape yang dilukis....subhanallah....menakutkan

assamboi tgk video ni...
xleh tdo malam la weh???

mistiknye lukisan tu..

Follow Us
mungkin la dia mmg ahli dalam tangkap antu..
tapi kalo cite dia lukis ttup mata ape nk heran..biase la..dah le lukis bnde yg takde simetri..lain klu dia lukis plan ttup mata ke..

n satu lagi..bnyk jeorg ke mesia ni leh lukis pkai mulut..pakai kaki..tak luak pun..

motif aku tak kagum dia lukis je..dia jadi ghostbuster aku tamo pertikai..hik2

wah...
tom sudah berdebat nampaknye.....

mantap tim nie...